Napsáno dítětem #10: Gumík a Brambora

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:3 032
Dnes vám malá Ima povypráví příběh o perníčkovi Gumíkovi a jeho věčném pronásledovateli Bramborovi.

Přepis titulků

Tvoříme videa na základě toho, co nám řeknou. Tohle je Napsáno dítětem. - Jak se jmenuješ? - Ima. - Ima. - Kolik je ti let? - Šest. - Dobře. - Máš pro nás příběh, viď? - Jo. - Jak se jmenuje? - Gumík a Brambora. Kdysi dávno žil jeden perníček, který se jmenoval Gumík. Žil v perníkové chaloupce.

Vypadala jako normální chaloupka, ale byla malá a celá ze sladkostí. Koberec byl z želé. Živil se ovocem ze stromů, třeba jablky. Bydlel vedle jednoho kluka. - Jak se jmenoval? - Brambora. - Dobře. Měl na sobě bílé tričko s obrázkem perníčka. - Dobře. - Když ho viděl poprvé, řekl: "Ahoj!" A najednou řekl: "Perníček!"

Koukal na něj a začal ho honit. Řekl: "A sakra." A utíkal zpátky do chaloupky. Příští den si na sebe Gumík dal parfém. Brambora ho totiž cítil. Dal si na sebe parfém, aby tak nevoněl. - Jako perníček. - Aby nevoněl tak lahodně. - Jo. Proklouznul kolem něj a vyšplhal na strom. Brambora ho najednou uviděl, protože Gumík byl hrozně vysoko.

- Řekl Gumíkovi: "Slez dolů!" - A co na to Gumík? Nevšímal si ho. Řekl jen: "Ne, ne. Já dolů nepolezu." Brambora si donesl žebřík a pokusil se vyšplhat nahoru. Ale Gumík mu na hlavu začal házet jablka a on spadnul. Skočil mu na hlavu a on ho pak začal honit. Běžel zpátky do chaloupky. Na střeše bylo lízátko, protože byla ze sladkostí.

Sundal ho a snažil se jím vyrazit dveře. Pak tu chaloupku popadnul, podíval se oknem dovnitř... a pak Brambora začal jíst. Bramborova máma řekla: "Je na čase jít domů." A on na to: "Ne!" Chtěl totiž perníčka. A ona na to: "Když všechno sníš, upeču ti perníčka." A on: "Hurá!" A šel domů. A Gumík si řekl: "Uf."

Chtěl odjet uprostřed noci na dovolenou, protože by tam Brambora nebyl a on už Bramboru nikdy nechtěl vidět. - Kam jel? - Do New Yorku. - Co v New Yorku dělal? - Rozhodl se, že se tam přestěhuje. A už nikdy Bramboru znovu neviděl. Když tam byl, bydlela vedle něj holka, která se taky jmenovala Brambora.

Taky milovala perníčky. Taky ho začala honit. - Konec. - Konec. Koloběh hrůzy pokračuje. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomělo jak nějaka rodina byla zavřena v domě a nemohli se dostat ven protože byli v trobě nebo co :D Už je to dávno co jsem ten film viděl

190

Odpovědět

Horor :D

180

Odpovědět

Fakt moc hezké, fenks for lyriks. ;)))

181

Odpovědět

che! ten špunt má ale fantaziu ;D 8/10

181