Napsáno dítětem #7: Rytíř Kendall

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:4 161
Dnes vám v Napsáno dítětem sedmiletý Kiernan povypráví středověký příběh o boji dobra a zla. Utkají se spolu rytíř Kendall a jeho úhlavní nepřítel Zornkov. V roli Zorkova uvidíte Jeffa Lewise, kterého můžete znát ze seriálu The Guild, kde si zahrál Vorka.

Přepis titulků

Tvoříme videa na základě toho, co nám řeknou. Tohle je Napsáno dítětem. - Jak se jmenuješ a kolik je ti let? - Jmenuju se Kiernan a je mi sedm. Jaký je tvůj oblíbený druh postavy nebo hrdiny? Rytíř. - Rytíř. - Kdyby sis vymyslel rytíře, jak bys ho pojmenoval? Kendall. RYTÍŘ KENDALL - Je na špičce nejlepších rytířů.

- Je nejlepší z nejlepších. Není nejlepší z nejlepších. Je prostě nejlepší. Bojuje se zloduchy. A pak se s nimi spřátelí a dá si s nimi toast s burákovým máslem. Který zloduch je největším nepřítelem rytíře Kendalla? Zornkov. Jeho brnění vypadá stejně jako Kendallovo, ale má v sobě šrouby. A když ohne nohu, kolem kotníku mu šlehá oheň.

Jednoho dne Zornkov šel. Ale pak si ho všiml Kendall, když ho špehoval. Zornkov nevěděl, že tam je, ale věděl, že se něco chystá. Podíval se směrem k hradu a uviděl něco velkého, co vypadalo jako pták. Byl to Kendall. Seskočil z oblohy a podívali se na sebe. Nebylo pochyb, že spolu chtějí bojovat.

Řekl jen jedno slovo: "Ty..." Namířil svůj meč na Zornkova, ale ten ani nemrknul. Byla to atrapa z kartonu. Zornkov se pohnul. A dostal ho... Přímo doprostřed. A řekl: "Tys podváděl z mé atrapy, ty jeden." A pak ožil! Tasil meč a udeřil. Udeřil, udeřil, udeřil. Bojovali.

Bojovali, bojovali, bojovali. Nedali se zastavit. Zastavili jen jednou, když si dali přestávku na pití. O hodinu později vstal. Zornkov spal. Spal jako mimino. Najednou se mu zvednul kov. Otevřel oči a udeřil. Měl silné svalnaté svla... svaly. Jako by se mu chtělo čůrat. Jedním slovem řekl: "Jdi pryč.

Vím, že ses mi přišel pomstít." Ale nebylo to u konce. Kendallovi se chtělo čůrat. Nechal tam atrapu. Pak šel do hradu. Vyčůral se. Bylo to jednoduché. Šel zpátky, ale Zornkov jeho atrapu mezitím porazil. Rozbrečel se. Podíval se na Zornkova a udeřil.

Pak si ochočil vosu. Měl ochočenou vosu. Vypustil ji. Štípla ho do brnění a to se rozletělo na kusy. Pak se vykakala na hrad. A ten vybouchl. A pak všichni rytíři řekli: "Chce se mi čůrat." A pak žili šťastně až do smrti. - Dobrý souboj.

- Ty sendviče jsou ještě lepší. - Konec. Krása. - Připomínají mi ty, co dělala moje máma. - Vážně? - Jo. - Myslím, že jsem ji zabil. - Tos byl ty? - Paní Zornkovová? Ustřelil jsem jí hlavu, vzpomínáš si? Vyletěli z ní netopýři. - Co naděláš? Byla opilá. - Ona byla opilá? To je jedno. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto dokonalé! Ten kluk má budoucnost u Monty Pythonů :D.

200

Odpovědět

Tak pro mě teda pecka! :D Ten příběh komentovat nebudu, píše to přeci jen dítě. A chtěl bych vidět marcose113, co by si vymyslel ve stejném věku. ...líbilo se mi, jak si z toho dělají srandu tvůrci. Třeba ty atrapy nebo ta přestávka na pití :D To bylo fajn :)

200

Odpovědět

já bych chtěla bejt zase malá a chtěla bych aby podel mě takhle natočili příběh :D

190

Odpovědět

podľa mňa zatiaľ najslabšia časť,poraziť atrapu, hrad nemal žiaden význam, všetkým bolo treba čúrať fakt na prd časť

1826

Odpovědět

skoro jak od Monty Pythonů :D

183

Odpovědět

není kendall taky nějaká cukrovinka? už jsem to někde slyšela..

182

Odpovědět

Ty jo, chvíli jsem myslel, že je novej Journey Quest :(
nu což tohle bylo taky dobrý :D

183

Odpovědět

když už zmiňujete The Guild, tak zrovna v dnešním 20. díle Heuréky: města divů IV. řady sem viděl Feliciu Day.

188

Odpovědět

to mi připomíná, že jsem nedávno viděla díl Dr. House, kde taky hrála Felicia Day :D

181

Odpovědět

+lenaciajaký to byl díl?

181

Odpovědět

+lenaciavincenzo: s05e02 - Nerakovina

181

Odpovědět

Dnesnim? Eureka uz skoncila :D ale dost me to mrzi, vybornej serial, a Felicia Day se tam vyskytuje delsi dobu nez na jeden dil ;)

181

Odpovědět

+HalfoxFrano, 20.díl 4.řady se vysílal na Coolu 2.9.2012 v 9:55

181

Odpovědět

Ach, už to nejsou ty VideaČesky, co jsem znal ...

Už se tu nedávají 4 videa denně, už se tady nemůžeme pojmenovávat jak chceme, už tu nepřekládáte žádné masterpieces jako MRWEEBL,YFM, ERBH, SMOSH.

No co, vaše věc. Jinak super video. Některé tu bývají ještě počinové.

2047

Odpovědět

Tři videa denně byla jen víkendovou výjimkou. Neměl jsem moc času na korekce, takže jsem to omezil, navíc není teď v konceptech tolik videí do zásoby. A to, co považuješ, za masterpiece, se jiným vůbec nelíbí. Třeba Smosh tu mají většinou hodně smíšené ohlasy.

186

Odpovědět

Po Munkye je tohle to nejlepší.
Pauza na pití mě dostala :D

1817