Napsáno dítětem #8: Carolina

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:2 986
Dnes si v Napsáno dítětem můžete poslechnout romantický příběh malé Sierry, která vám povypráví o slavné mořské panně Carolině.

Přepis titulků

- Jak se jmenuješ? - Sierra. - Kolik je ti let? - Sedm. - Sedm. - Takže jsi... V jaké jsi třídě? - V první. V první. Super. Tvoříme videa na základě toho, co nám řeknou. Tohle je Napsáno dítětem. Kdysi žila jedna mořská panna jménem Carolina. Byla slavná, protože se objevila v televizi.

- Vážně? - Byla v televizi? - Hrála v reklamě. Byla pod vodou a seděla na velké sedačce. Byla stejná jako ta v jejím autě. Řekla: "Nestojí moc peněz." - Hrála v reklamě. To znamená, že chodí na konkurzy? - Někdy jo. Jak to funguje? Když je mořská panna, musí přece pořád být ve vodě. Ty konkurzy jsou buď v akváriu, nebo v oceánu. Když jsou v oceánu, jde do oceánu.

- Dobře. - Když jsou v akváriu, prostě tam zůstane. - Ty castingové agentury jsou pod vodou. - Jo. - Dobře. Ráda si chodila lehnout na pláž. Opalovala se a pak přišli různí lidi, kteří na ni koukali. Pak si v duchu zpívala: "Proč se na mě dívají? Koukají na mě jak šílení. Každý den se na mě dívají od dvou do tří.

Koukají na mě ráno. Koukají na mě odpoledne. Koukají na mě v noci a taky celou noc. - Nemělo to konce? - Ne. - Nemělo to konce. - Je to děsivé. Měla kamaráda Johna, se kterým se viděla pokaždé, když šla na pláž.

Je mezi nimi něco víc? Jsou zamilovaní? - Jsou jen přátelé. - Jsou jen přátelé. Měli jedno tajemství. Opalovala se a řekla mu ho. Mělo to být tajemství, ale John na to zapomněl a omylem to řekl ostatním. Pak se trochu naštvala.

Řekla: "Proč jsi jim to řekl?" A on na to: "Hrozně se omlouvám. Zapomněl jsem." A ona na to: "Na to je moc pozdě." Pak se mořská panna Carolina vrátila zpátky do moře a zdřímnula si. John udělal to samé. Rozešli se v den jejích narozenin. - Takže spolu chodili? - Jo. - Dobře. Chodili spolu. - Myslel jsem si to.

- Já taky. A pak se potkali v kině. - Řekli: "Co tady děláš?" - Takže to nebylo dobře. Bylo to trochu dobře, trochu špatně. Trochu se pořád přátelili a trochu ne. Byli na sebe naštvaní, ale byli rádi, že se zase vidí. Když jí bylo dvacet, byli lepší přátelé než kdy dřív. - Velké finále. - Velké finále. - Žádné velké finále to nemá. - Ani malé finále?

- Ne. Viděl ji ležet na pláži. Takže do ní šťouchnul, aby viděl, jestli je naživu. - Dobře. - Protože vypadala takhle. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už vidím celebrity, jak si začnou při náletu paparazziů v hlavě zpívat tu písničku "Proč na mě koukají" :D

190

Odpovědět

V kine išla LA MUNKYA :D :D

190

Odpovědět

Hele, je mi 20, ale klidně bych jim tam taky odvyprávěl nějaký z příběhů, které dokáže má chorá mysl splodit :-D

192

Odpovědět

Taky si říkám, ale to by si potom museli animátoři vyškrábat oči :D

190

Odpovědět

to je zvláštní, jak popsala ten jejich vztah, vzhledem k jejímu věku.. :)

190

Odpovědět

Dobrý, podle mě druhý nejlepší :D Hodně se mi líbily tři věci - vyprávění celkově, pak ten úchylnej výraz Johna když ho představila, a pak odkaz na La Munkya na tom kině :D

180

Odpovědět

Vedle příběhů samotných a jejich zpracování mně občas taky dost baví reakce těch "moderátorů". :-D

181

Odpovědět

Jo no...
"Myslel jsem si to"
"Já taky"
:D

181

Odpovědět

Tohle je skvělej pořad - co ty děti dokážou vymyslet to je prostě něco

183

Odpovědět

Povedené ;) Moc se těším na další dílky :***

182