Office 2010 ve filmu

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:443
Počet zobrazení:6 747
Je tu poslední soutěžní video. Jak by vypadalo vydání nové verze kancelářského balíku Office ve filmové podobě? To zjistíte v tomto akcí nabitém traileru. Za tip děkujeme Davidu Špulkovi!

Přepis titulků

Tajná služba potvrdila, že hacker vypustil na internet škodlivý font. Každý, kdo ho přečte, je dočasně zhypnotizován a uvěří všemu, co je jím psáno. Jde tu o úřední dokumenty, podnikové spisy, smlouvy celého světa. Musíme tu hrozbu identifikovat a zneškodnit. Dotazy?

Co? Vzala jsi mi pana Sponku. Užívala jsem si tu moc. Neeeeee! Potřebujeme tě. S někým takovým jsme se ještě nesetkali. To nejde, můj parťák... Už to musíš nechat být.

Máš vůbec tušení, proti čemu tu stojíš? Budeš v pohodě? Word. Od vizionářských tvůrců Office 2007 a 2003. Zkontroluj tohle... Z-H-I-Ň. Radši si hlídej okraje. Kde je ten font?!

KDE JE TEN FONT?!? Je někde mezi Arialem... ...a Wingdings! Wingdings? WINGDINGS?! Pro splnění úkolu udělej cokoliv bude třeba. Jsi naše jediná naděje. Další den v kanclu.

Promiň, já jen... Tentokrát je to osobní. Tentokrát to dělám pro sebe. Excel a Sharepoint jsou skvělý. (ajťák) Komunikátor je vítězátor. (jiný ajťák) V sázce jsou všechny světové fonty. Dvojitou mezeru. Rozšiřte okraje a zvětšete font! Kopíruju a vkládám.

Máte tři vteřiny. Pak ti pošlu prezentaci. Office 2010: Film. Již brzy ve vašich kancelářích.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to je ovšem pecka :D
A co se týče diskuze tady fičící. MS Office je sice drahá sranda a OpenOffice je zadarmo, ale zkuste někdy napsat perfektně spisovný text. Ať už česky, nebo anglicky, v open office. Pokud nemáte v hlavě každé pravidélko (což prostě nemáte, ať si myslíte co chcete), v životě se vám to nepovede. Co dovede spellcheck wordu 2013 (hlavně s angličtinou), to se jen tak nevidí. Stejně tak pro jakékoliv pokročilejší operace, jak zmiňuje Sharpe, není konkurence.

210

Odpovědět

Mám-li být objektivní tak ano. Microsoft nemá mnoho velmi úspěšných SW.
Ale kolik z Vás tady pracuje s balíčkem MS Office na profesionální úrovni, aby si mohlo dovolit jej kritizovat ?

Až někdo z Vás bude pracovat s databází MS SQL, vytvářet dotazy a relační databáze přes Access, bude exportovat reporty do přehledné kontingenční tabulky v Excelu a celý dokument jako závěrečnou zprávu vytvoří ve Wordu. Přičemž většinu akcí už má zautomatizovanou, protože v Accessu si vytvořil předlohy relačních databází, v Excelu má naprogramované makra a ve Wordu na 3 kliknutí naformátuje text, podle své šablony, kterou si vytvořil doma a na importoval v práci.

Budeme-li se bavit o psaní referátu do školy, tak ano, je úplně fuk zda použijete OpenOffice nebo Word, protože použijete úplně stejné možnosti programu. Ale pro náročnější, sofistikovanější PRÁCI v podniku je balíček MS Office nepřekonatelný a za tím si stojím.

Ano asi lze sestavit podobné možnosti z několika jiných FOSS Office, aby uměl přibližně to samé co MS Office, ale to ladění, sehnání, nácvik... to je lepší použít kompletní sadu, která je k takové práci připravena a dokonale odladěna.
- FOSS (Free and OpenSource Software)
- K psaní jakéhokoliv textu použijte LaTeX :)

152

Odpovědět

1:07 "Zhiň"?

Nepouštějte k těm titulkům autora Oprásků sčeskí historje. 8^)

1011

Odpovědět

Tak zaprvé ta hrubka je i v originále, zadruhé je nedílnou částí vtipu s opravou pravopisu. Neříkám, že ten vtip je úžasný, ale překlad je tady dokonalý.

141

Odpovědět

opravdu slabé a nudné.. styděl bych se takové video vůbec navrhnout do soutěže :D

1313

Odpovědět

S tvojí minulostí bych se styděl lézt tady na diskuzi.

195

Odpovědět

+Pepeka hale můj ocásek :)

75

Odpovědět

É...? To jsem nějak nepochopil.

123

Odpovědět

MS Office za 5 500,- Kč nebo Open Office zadarmo? Jaké to těžké rozhodnutí.

1318

Odpovědět

Kdyby jen existoval způsob jak získat ms office zadarmo... hmmm

819

Odpovědět

+sugyAle proč to stahovat, když můžu mít to stejné legálně? I tím, že s to stáhnu Microsoft vlastně podporuji - používám jeho SW a šířím soubory s jeho příponou. Jsem vlastně spokojený uživatel a bez ohledu na to, jestli jsem peníze dal nebo nedal má ze mě Microsoft prospěch. NEBO si můžu pořídit program zdarma, který umí totéž a podpořit tím tak tlak na Microsoft a jiné korporace, které těmito cenami vydělávají přemrštěné peníze. To stejné v případě operačního systému a bezpočtu dalších věcí. Snad ke všemu placenému existuje neplacená alternativa.

138

Odpovědět

Tak já teda mám office student asi za 1500 v nějaký akci a jsem s nima celkem spokojenej :P navíc jsem licenci na 3 počítače dal už na 4. a pořád to funguje :D

51

Odpovědět

Používa tú sračku vôbec niekto ?
Rád by som vedel čo za čuráka dáva do firiem inštalovať ten šmejd...
Asi nemajú kde sypať prachy.... blbci...

665

Odpovědět

Já teda v tom IT nejsem kdoví jak kovanej, ale řekni mi prosím, co používáš místo MS office?

143

Odpovědět

+BushidoTak v první řadě třeba Open/Libre Office? Za daleko méně peněz (tedy zdarma) tu máš úplně stejný nástroj. A v mnoha ohledech dokonce lepší. :)

1019

Odpovědět

Nojo cobol.. ten nechape ze Office jsou pro firmy ne pro hrace/lidi.

OO/LO jsou tak akorat na psani textu. To co umi oni zvladne i blbej wordpad zadarmo ve windows. Az budes potrebovat pracovat s excel fajly kde jsou makra.. vb script.. tak potom je ti TROLOLO na hovno :)

2210

Odpovědět

Nejvtipnější v 1:07...

010

Odpovědět

Nechci urazit nebo tak něco, ale mě přijde, že skoro každé soutěžní video má nízké hodnocení.... Nevím proč, protože mě i některé videa bavily....Tady jde vidět jasný příklad, že všem se líbí jiný styl videí. :-)
PS.: Jedná se jen o můj názor, proto si můžete odpustit negativní komentáře :-D

185

Odpovědět

Podle mě to je trochu i tím, že pravidelné rubriky sledují ti, co se jim to líbí. Ty které jsem zkusil a nezaujaly, ani neotvírám, takže to nízké hodnocení nedám.
Zato ty soutěžní otevřu, protože nevím, jestli se mi budou líbit nebo ne. No, a někdy se mi líbí a někdy ne :o).
Řekl bych, že je to docela i vidět, že u soutěžních bývá víc hlasujících než u většiny rubrik.

141

Odpovědět

Já dávám každému videu jednu hvězdu. Tomuhle jsem dal pět. Dělám to proto, abych dostál svému nicku.
Btw, hodnocení je subjektivní a příjde mi líto, že někdo nominuje své oblíbené video a to pak skončí s nízkým hodnocením. Je tu tedy víc zkrytých lidí, jako jsem já (jen já jsem ale vystoupil ze řady).

312

Odpovědět

Překvapuje mě, že poměrně dost soutěžních videí bylo špatných, když bych čekal pravý opak. (Teda, snad se mi to nespletlo a není to jen špatný pocit.)

180

Odpovědět

Viděl bych to tak, že se zde postupně vytřídila špatná videa a dávají se sem už jen vybrané dobré kusy od vybraných autorů. Soutěžní videa vybírají lidé bez zkušeností, možná jen v touze po nějaké výhře, jestli nějaká je.

00

Odpovědět

určitě hledají Comic Sans ...

572

Odpovědět

Takový trailery mě baví :) Na to bych klidně do kina šla :D

2416