Romantická komedie Temný rytíř

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:502
Počet zobrazení:6 908

I tento rok se na tomto serveru objeví další videa inspirovaná slavným netopýřím super hrdinou a jeho filmy od Christophera Nolana. V této vtipné montáži se můžete podívat na fiktivní trailer k Temnému rytíři, kdyby byl film pojatý jako romantická komedie.

Přepis titulků

Toto je Bruce Wayne. Obyčejný svobodný miliardář. To je celý on. Toto je Rachel. Obyčejná krásná advokátka bojující proti zločinu v Gothamu. To je velký závazek. Bruce miluje snoubenku svého nejlepšího kamaráda. Když mi Rachel řekla, že chodí s Harvey Dentem, řekl jsem: Takže ty máš rád balet?

A jeden šílený bývalý přítel. - Nějací blázniví bývalí? - Nemáte nejmenší potuchu. Ahoj, krasavice. Já tuhle práci miluju. To je na Rachel, s kým tráví svůj čas. KDYŽ NOSÍTE MASKU... Říkala jsi, že když skončím, budeme spolu.

...MASKUJETE I SVÉ SRDCE. - Myslela jsi to vážně? - Ano. NĚKDY JE RYTÍŘEM V ZÁŘIVÉ ZBROJI... ...TEN, U KOHO TO NEJMÍŇ ČEKÁTE. TEMNÝ RYTÍŘ Tohle už nedělejme. BRZY VE VAŠICH KINECH Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobre :- hodte sem i dalsi ;-D

201

Odpovědět

Ďalšie od nich prosím :D

190

Odpovědět

pav1: Přečti si to ještě jednou, já jsem to přeci tak myslel (-:

180

Odpovědět

spíš důkaz toho, že trailer se dá natočit z čehokoliv a udělat z filmu cokoliv a je to vpostatě taková parodie na to, jak ty trailery kolikrát nalákají lidi a pak jsou z toho saraní ;)

210

Odpovědět

Například v traileru větu "To them you're just a freak...like me." zvýraznili úplnou pauzou následovanou výbuchem, zatímco ve filmu skoro zanikne - navíc ani v tu chvíli není vidět mluvčího (Jokerův) obličej. Ale tak by to asi mělo být: Nalákají tě na něco bombastického (na postavu, která tu naposledy byla v roce 1989) a přitom ti neukáží ty nejlepší scény.

182

Odpovědět

+CardA ty chceš v traileru vidět hned všechny nejlepší scény? Proč se na to pak dívat... a to nemyslím, jen u Batmana, ten je dobrý tak,ze by se to celé do traileru ani nevešlo. Ovšem u nějakých filmů opravdu stačí jen trailer a pak už pomalu znáte celý film... nic vás nepřekvapí.

182

Odpovědět

A pár běžných komentářů v traileru :-)

180

Odpovědět

To měla být reakce pod queller, kvůli přihlašování mi to odskočilo mimo... :-)

180

Odpovědět

FUCK ! :D

180

Odpovědět

To je jen důkaz toho, co dokáže udělat hudba v pozadí.

181

Odpovědět

Supr, preložte i další podobná videa ;)
"a jeden šílený bývalý prítel" :D

183