Krátký film o filmu: Temný rytíř

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:4 910

V roce 2008 jsem začal dělat pro server Gorilla.cz tzv. krátké filmy o filmu. Vždy jsem si vybral nějaký slibný film, který mířil do kin, sehnal k němu na internetu dostatek obrazového materiálu, ten jsem sestříhal a výsledné video ještě otitulkoval. Dnes zde zveřejňuji krátký film o filmu Temný rytíř, který určitě většina z vás viděla. Video sem dávám proto, abyste si tento skvělý film připomněli a hlavně proto, abyste v komentářích řekli, jestli byste o něco podobného na tomto webu stáli. Minulý rok jsem s tím nakonec skončil (už ani nevím proč), tak bych rád věděl, jestli tu vůbec máme nějaké filmové nadšence, kteří by chtěli, aby se tu sem tam nějaký ten film o filmu objevil. Předem díky za názory.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

rada uvitam i dalsi filmy...co se tyce tohoto filmu..vzdycky me hrozne mrzi, ze heath ledger neni mezi nami a nevidi co jeho role zpusobila a ze ji zahral naprosto dokonale..a vlastne ze tu chybi..jsem zvedava na dalsiho batmana..

200

Odpovědět

why so serious

180

Odpovědět

Z akčních filmů je nejlepší Termík 2. Kam se na hrabe Temný rytíř na dokonalou režii J.Camerona :)

1824

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

To Lance: Zajímavý názor, ale myslím si že stebou tisíce a tisíce fanoušků batmana nebude souhlasit... Tohle byl neskutečný nářez s vynikajícím scénářem a perfektní Heath Ledger .... Myslím že ten jeho oscar mluví za vše....

190

Odpovědět

Celkem jsem se na ten filmes těšil,ale musím říct,že takovej SHIT!!!! už jsem dlooouho neviděl-to už je lepší ten Batman z roku 1966,a ůplně nejlepší jsou ty dva od Tima Burtona-jejich atmosféra je totálně temná...Toto,ani ten první díl se prostě vůbec nepovedlo,a nechápu,proč to vůbec natáčeli...

1832

Odpovědět

Crab: Díky moc. To video jsem sám i sestříhal, takže potěší ocenění práce. :-) O těch doporučených videích popřemýšlím... Ale zrovna tohle asi většinu lidí nezaujme, když už je to na starší film.

Nicméně, až mi skončí zkouškové, rád bych takovýhle krátké filmy o filmu dělal častěji. ;-)

180

Odpovědět

Skvělý video po všech stránkách.
Něco mě napadlo: Co takhle hodit mezi "Pět náhodných videí" a "Deset nejlepších videí" sekci "Doporučujeme" a tam dát třeba 3-4 videa podobnýho kalibru (podobné kvality), o kterých se ale moc neví, protože sem byly přidány ještě před "boomem" ?

180

Odpovědět

Marc: Sony Vegas. :-) Díky. ;-)

180

Odpovědět

Moc pěkná práce. Vážně se mi sestříhání moc líbilo. (Jen by měl zajímalo v jakém programu jsi pracoval/pracuješ?) Určiě bych ocenil další podobná videa a určitě nejen já. :) Díky!

180