Temný rytířUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 072
Počet zobrazení:14 879

Každý musí ocenit práci střihačů trailerů, kteří dokáží nalákat na film, který ve výsledku stojí za nic nebo je úplně o něčem jiném. YouTube kanál screenjunkies se však rozhodl vzít ty nejúspěšnější filmy a namluvit k trailerům takový komentář, který bude přesně odpovídat výslednému filmu. Jako prvního tu máme Temného rytíře z dílny Christophera Nolana. Máte zájem o další trailery? Který byste chtěli vidět? Titanic, Stmívání, Transformers nebo Hunger Games?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od režiséra Christophera Nolana, který umí pokaždé vyvolat fanouškovské erekce, přichází realistické pokračování Batmana a jeho boje s rakovinou hrtanu. Řídím se jen jedním pravidlem, které zní... Nenosím chrániče na hokej. Musí mít přátele, někdo ví, kde je! Budeš ve vězení navěky. Temný rytíř.

Ve městě plném absurdně velkého počtu školních autobusů přichází realistická nová vize batmanovské ságy, která zahazuje směšné bradavky a přichází s nereálnými novinkami jako Batmanův řezač aut, Batmanův ohybač zbraní, Batmanova zbroj, která vydrží pád z jakékoliv výšky, ale proti kulkám je na houby. A Batmanovo zařízení, které ze záhadných důvodů promění jakýkoliv mobil na přenosný sonar, jež stáhne nekonečné množství dat a okamžitě je přenese do Batmanových očí.

Jak je to možný? I stažení Angry Birds mi zabere 5 minut. Tichý strážce, kterému je u prde*e ničení osobního majetku za miliony dolarů. Joker otestuje Batmana jako nikdy předtím, když umístí dva rukojmí na dvě odlišná místa, což znamená, že Batman ani policie k nim nestihnou přijet ve stejnou dobu. Film plný očividných předznamenání...

Buď zemřete jako hrdina, nebo se z vás postupně stane zloduch. ...která vám pomohou pochopit Harveyho proměnu ve zlého, která vůbec nesedí k postavě. Záleží na tom, co je fér! Hrdina, který převezme vinu za padlého spasitele pro dobro města. - Já zabil ty lidi. - Ne, to nemůžeš... Gotham mě takového potřebuje. Proč to nemohli hodit na Jokera?

Zabíjel lidi celý film. Svalení viny na Batmana nedává smysl. Hrají: Kapusta a Bradavice u oka. Zkuste si toho teď nevšímat. Temný rytíř. Co si to nalhávám, ten film je kurevsky boží.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Are you having a headache because of the messy toys of your children? Or simply want to find something to play in your spare time? https://www.the-impossible-game.com will be a great choice for you! For you, adults, this is a store of highly entertaining games, for children, this is also a place to learn and practice some pretty good skills!

00

Odpovědět

LOS POLLOS HERMANOS - chčiju smíchy

140

Odpovědět

Všimněte si, že neřekli absolutně nic proti Jokerovi :D Heath Ledger byl dokonalej.

521

Odpovědět

Jen díky němu je ten film ku*evsky dobrej! :D

101

Odpovědět

Bradavice u Oka xDDDD To jsem nevedel ze svět Harryho Pottera je az tak maly :D

199

Odpovědět

Je to super..chtělo by to další HONEST MOVIE TRAILER..:D

190

Odpovědět

Los Pollos Hermanos mě fakt dostalo, jelikož se taky dívám na Breaking Bad :) (tady video aby to ti co se BB nesledují pochopili - http://youtu.be/sj6_vbXdE9I?t=52s)

211

Odpovědět

Los Pollos Hermanos :D :D To mě zabilo :D

190

Odpovědět

Docela slabý. Sice se snaží, ale moc vtipný to není.

1843

Odpovědět

Mně to naopak sedlo. :)
Taky se mi od nich líbí Transformers...

180

Odpovědět

Los Pollos Hermanos :DD Nemálo umírám :D

180

Odpovědět

Milujem tieto batmanské parody...... :)
Určite by som navrhovala na dalšie video Hunger Games :!)

180

Odpovědět

:D a další by mohlo být Hunger Games :D uvidíme, jak zpracoval tohle :D

181

Odpovědět

"Když umístí dva rukojmí na dvě odlišná místa, což znamená, že Batman ani policie k nim nestihnou přijet ve stejnout dobu." :D

210

Odpovědět

"Ve městě plném absurdně velkého počtu školních autobusů" tak to je mooc :-D :-D :-D

210

Odpovědět

Ani nevím proč, ale miluji jak řekne "Nolan" :D

204

Odpovědět

Pozrel som všetky Honest trailery a Titanic, Hunger Games a Avatar stoja za to :o)

181

Další