InterstellarUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:362
Počet zobrazení:11 057

Přes veškerou snahu divákům vše dopodrobna vysvětlovat zanechal Interstellar spoustu z nich značně zmatených.

Přepis titulků

Následující trailer obsahuje spoilery. Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od režiséra, kterému už do smrti projde asi cokoli, poněvadž natočil Temného rytíře, přichází film, který všichni oceňují za ambice a originalitu. Ale taky si říkají: Co měla být ta vesmírná knihovna? Interstellar Na zemi je prašno a tenčí se nám zásoby ibiškovce.

Prý je to poslední sklizeň ibiškovce vůbec. Matthew McConaughey září v roli Matthew McConaugheyho, který se ani moc nesnaží předstírat, že hraje chlápka jménem Coop, bývalého pilota, v současnosti farmáře, bojujícího proti slovům, co se mu snaží dostat z pusy. Každej rok, když nezaprší, si my farmáři sednem a říkáme... Tak za rok.

Ale především je otcem své milované dcerce Murph. Murph! Murph! Murph. Murph. Nenech ho odjet, Murph. Nenech mě jít, Murph! Murph!

Murph!!! A synu Tomovi. Kterej je mu oproti Murph totálně u p*dele. Tom bude v pohodě, ale urovnej to nějak s Murph. Neboj. Cooper je vyslán do prostoru s pěti rozměry, protože v prachu v dceřině ložnici našel souřadnice základny NASA - nebojte, vrátíme se k tomu - aby zachránil svět za pomoci typických nolanovin: přímočaré dialogy o motivacích postav; V něčem jsi byl dobrej.

A nedostal jsi příležitost s tím nějak naložit. Jakkoliv malá je šance, že ho znovu uvidím, blázním z toho. Nemůžu se na to dívat, promiň. Myslel jsem, že jo, ale nemůžu. a hloupoučká přirovnání, aby se diváci chytali.

Pokud je černá díra ústřice, pak singularita je perla uvnitř. Červí díra ohýbá prostor takhle. Vytváří zkratku. Hej! To jste šlohli z Horizontu událostí! Když loď... projde touhle bránou... vesmír se vrátí do normálu.

Coop naštěstí není sám. Připravte se na jízdu s dvěma přicmrndávačema, pochodujícícm bankomatem, uplakánkem a nejlepším vědcem na světě, Misi vedl doktor Mann, pozoruhodný muž. Doktor Mann byl pozoruhodný, byl z nás ten nejlepší. který to neumí s přetlakovou komorou.

Když ten dekl otevřeš, tlak unikne ven. V jednu chvíli- Pěkně! Okuste mistrovské dílo, které je pastvou pro oči díky vizuálním efektům a pro uši díky soundtracku, který zní, jako by Hans Zimmer usnul na svých varhanech. Sakra, ztlumte to!

Člověk neslyší ani vlastní epickej hlas! Pokuste se neztratit nit ve filmu, jehož vědeckou přesnost vychválil dokonce i Neil deGrasse Tyson, ačkoliv konec je totální WTF. V závěru totiž uvidíte: Jak Cooper proletí černou dírou do pětirozměrného teseraktu, který navrhli lidi z budoucnosti; To jsme byli my.

najde svou dceru pomocí síly lásky; Můžu se spojit s Murph. Dá se to spočítat. pošle sám sobě souřadnice tajný základny NASA, čímž to celý začalo, zpoza knihovny svý dcery, což je mimochodem paradox; To já se sem přivedl! z černý díry Murph pošle složitý vědecký informace morseovkou pomocí hodinek a ta pak vyřeší gravitaci a zachrání celý lidstvo Heuréka!

a pak si Coop nechráněnej jen ve skafandru poletuje vesmírem, dokud ho nenaberou vesmírní strážci Našli mě na poslední chvíli, už mi docházel kyslík. a konečně se shledá se svou zestárlou dcerou jenom proto, aby s ní byl minutu a odletěl zas do vesmíru, aby vrátil tam, odkud zrovna utek a hledal Anne Hathaway. A řekněte, že to tak nebylo!

Ne, že bysme ten film nechápali, ale je to pořádná blbost. Hrají: Farmář hledá díru; Star Trek: Cainova pomsta; Anne, nevotravuj; Murph! Luigi Affleck; cameo tohohle týpka; Takovej normální pozemšťan; Kámoš 9000; a Pečená brambora.

Kontakt od Christophera Nolana Láska je jediná věc, které jsme schopni nehledě na čas a prostor. Jasně, jasně...

Co?! Hej, co?!

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zelená kukuřice nehoří

00

Odpovědět

Pokial ju nepolejes benzinom...

00

Odpovědět

kdo to překládal a dal tam takový kokotský přímo trapný idiotský hlášky ať jde za roh a dá si takovou facku že se nezvedne...asi tak...

00

Odpovědět

todle je nejhorsi film utekl sem z kina kvuli tomu fakt s**t prisaham!! :D jdete na Warcraft a uvidite co je film

17

Odpovědět

tento film sa mi neskutočne páčil asi do prvej polovice potom to už začalo byť tak domotaný guláš že ma to až naštvalo škoda...

00

Odpovědět

Soundtrack je u tohoto filmu naprosto dokonalý a právě ony varhany velkou měrou přispěly k jeho výjimečnosti. V dnešní době není příliš soundtracků, kde by byla takhle, dnes již dosti archaická hudba, tak výrazně používána. Chápu, že se HT snaží najít co nejvíce zřejmé skutečnosti, ale toto mě zamrzelo. :-(

124

Odpovědět

Já někde četl celkem trefný přirovnání. Tenhle film je jako vtip, Chuck Norris se narodil ve srubu, který sám postavil.

150

Odpovědět

Viděls 'Predestination'?

10

Odpovědět

Jakoze jestli toto je vedecky nejpresnejsi, tak to potes koste - film je celkem dost hloupy... uvedomit si az na planete, ze tam pomaleji plyne cas a tudiz ta zenska je teprve chvilku mrtva je dost pitome - chapu, ze je treba predvest vlnu jako prase, ale cela tato planeta je proste nesmysl - toto museli vedet dopredu.. (a takovych veci je tam vic)

414

Odpovědět

Jestli si pamatuju dobře tak to bylo řečeno předem, že se na planetě nesmí zdržet dlouho, protože hodina na planetě=7 let na zemi =)

130

Odpovědět

Zimmer na varhanech mě dostal =D

790

Odpovědět

Bez nich by to byl jen klasický soundtrack, takhle je to něco výjimečného. Z toho člověka v kině až mrazilo a slyšet hudbu naživo je ještě větší zážitek a že to v květnu v O2 v Praze opravdu bude.

33

Odpovědět

Pecena brambora :D

280

Odpovědět

To jsem jedinej komu vadí tenhle remake 2001: A Space Odyssey remake byl samozřejmě upraven pro dnešní publikum, takže vám ještě v posledních asi 40 minutách aspoň 6x řeknou, o čem, že to bylo a jak bylo i ve videu, film si vypůjčil věci i odjinud, celkově je to tak Nejhorší Nolanův film a pro mě i dost nevýrazný Zimmerův soundtrack, ale pak musí nastat i srovnání s veškerým okolím a z filmu se vyklube průměr, když by vypustili rušící a nudné scény na zemi, odpustili si nesnesitelné charaktery jako ta malá dcera a zkrátili to aspoň o 40 minut, uvažoval bych o tom, říct, že je ten film něco víc než průměr.

1426

Odpovědět

jen idiot může říct že ten, komu se to nelíbilo, to prostě jen nepochopil, protože je to úžasný film....a je to pravda, jen protože Nolan natočil Batmana, tak i kdyby ted natočil ten největší podpapírák, všichni nad tim budou automaticky žasnout jak je to přelomové a úžasné...Interstelar nebyl špatný...ale ten konec už je hodně ujetý

4712

Odpovědět

A přitom jsou jeho Batmani tak špatný. Nechápu, že je lidi tak uctívaj. Nebejt Ledgera, tak je to odpad. Asi tak jako ten šílenej Inception. Přitom jeho starý filmy nebyly úplně marný. Ani tenhle Interstellar nebyl špatnej, aspoň jako nedělní gaučovka. Spíš takovej rodinnej film, než nadscifi, za který to některý lidi považujou.

523

Odpovědět

+Kantroxjá považuju za nejlepší Batmany Burtonovo ale NOlanovo mám taky rád, protože mám Batmana fakt načtenýho a čim více je ho tím lépe až samozřejmě na toho od Schumachera, to je tragédie....celá ta NOlanova trilogie není špatná jistě je to kvalitní a ne odpad ale pořád je to zasazené do reálného světa, má to své kouzlo, ale mám radši když je to prostě komiksové tak jak to má být, takže se neskutečně těším na Snyderovu verzi která bude podle mě nejlepší.....no a pokud opravdu Aflleck natočí a napíše a zahraje i solo trilogii Batmana v budoucnu, myslim že to bude nejlepší Batman....komiksy s ním jsou akt drsný a temný, tam jde vidět ten neuvěřitelnej markantní rozdíl mezi DC a MArvel a to nejsem odpůrce ani jednoho

60

Odpovědět

Dobře to podal, ale za ty jeho kydy shazující veškeré emotivní části filmu, musím dát jen 4 hvězdy. :)

1018

Odpovědět

Tak tohle video se mi v Chromu nechtělo pustit ani na patnáctej pokus, tak jsem zkusil modrý éčko a hned napoprvý... wo fok?

11

Odpovědět

mně to v chromu jelo hned na první pokus

50

Odpovědět

Evidentne máš chrome zaprataný sračkama... Čudujem sa, že si človek tvojho nezmerného intelektu nevie dať doporiadku zaprdený prehliadač...

11

Odpovědět

Tahle verze JW playeru 6 (i 7) pousti titulky zpozdene... Je potreba je o 300 ms posunout dopredu.

22

Odpovědět

Teda dozadu... prostě -300 ms.

21

Odpovědět

Jsem jednoduchý člověk tak mě nesuďte. Tím paradoxem myslel, že si "poslal" souřadnice ještě před tím než se vydal do vesmíru?
Film se mi ale jinak líbil. Vpodstatě vše kolem záhadného vesmíru mne fascinuje.

170

Odpovědět

Také mě trochu mate zasvěcení o zpomalení času od Stephena Hawkinga.
https://youtu.be/JOBk0PTnETE?t=24m48s
Jde o to, že tam povídá o dvojnásobku času, kdežto ve filmu se uvádí rozdíl několika let při tak relativně krátké vzdálenosti. Pokud by k tomu měl někdo zajímavý komentář, sem s ním.

P.S. rozhodně by se sem hodilo tlačítko edit. :)

40

Odpovědět

+KasinyPrakticky čas jde zpomalit na nekonečno. NApříklad fotony letící rychlostí světla nestárnou a čas nevnímají. Takže zpomalení času při zvyšující se rychlosti není lineární, nýbrž exponenciální. :)

101
Další