Batman a RobinUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:676
Počet zobrazení:12 149

Když dostane Batmana na starost někdo, kdo komiksům nerozumí a je otevřeně gay libující si v detailech na mužská pozadí, musí nevyhnutelně vzniknout taková klasika jakou je Batman a Robin.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ve světě plném zločinu je jeden muž odhodlaný navždy zničit Batmana. Jeho jméno je režisér Joel Schumacher. Akce! Batman a Robin Sledujte štramáckého držitele Oscara, George Clooneyho, který zaskočí coby Batman, hrdina schopný nemožných činů, kromě hýbání krkem nebo tělem.

Bohužel není sám. Do filmu překypujícího vedlejšími postavami si jich přivede ještě víc. Robina, urýpaného parťáka, kterému budete chtít jednu vrazit spolu s Batmanem. Taky chci auto. Holky žerou auta. Jak máme spolupracovat, když mi nevěříš?

Je to Batman a Robin, ne Robin a Batman. Chci Robinův signál na obloze, jasný? Odteď jedu sólo. A Alfrédovu britskou neteř Batgirl, která mluví jako Cher z Bezmocné. Londýn je celkem terno. Společně budou trapně čekat, až ten film skončí. SKUTEČNÝ KLIP Z BATMANA A ROBINA Sledujte Schumacherův úchylný gumový fetiš, když bude kamera zabírat Batrozkrok, Batzadek, Batdudy a mužský Batbradavky.

Nahoď mi oblek, strýčku Alfréde. Poison Ivy chce svět pokrýt rostlinami. Mr. Freeze chce svět pokrýt ledem. Oba spojí síly, i když jsou jejich cíle naprosto protichůdné, aby stvořili nejvíce dvojsmyslů všech dob. Dobře, všichni, jen vychladněte.

Je to tady úplná džungle. Cool párty. Dost těch opičáren. Dovolte mi prolomit ledy. Teď to chce chladnou hlavu. Dokopu vás až do doby ledový. A jejich hrozné dvojsmysly jsou jen špičkou ledovce. Nebuď ke mně tak chladný.

Ještě nevěš hlavu! Žádná kráska. Jenom zvíře. - Po sněhulákovi ani stopy. - Možná roztál. Ne, pouze hibernuje. To ani nedávalo smysl. Pokud jste měli rádi Batmana Adama Westa a přáli jste si, aby byl ještě více ulítlejší, méně zábavný a plný háků, které se stále někde zachytávají, máme film právě pro vás.

Přestali jsme to financovat, došlo tam ke střetu ideologií. NUDA!! Existují věci, které bys nepochopila. TUCTOVÝ!! ABSURDNÍ!! Ledový muž přichází. UMĚLECKÝ KRACH!!!

Sedm milionů. Bez ní úkryt neopouštím. TRAPNÉ!! ZABIJÁK SÉRIE Hrají: Skutečný Bruce Wayne, Christopher Robin, Dvojsmyslňák, Barbar Conanuk, Mrazík ze školky, Modrý Terminátor, Dobře, chápeme.

Strom Thurman, Emma Stone z 90. let, Tom Hardly, Vivica A.

Fox stále nepřekládat jako "liška" a Coolio? Nejhorší Batman všech dob. Jestli nám nevěříte, zeptejte se lidí, kteří na tom pracovali. Co se týče Batmana, nikdy mi to úplně nesedlo. Přišlo mi, že jsme toho druhého až příliš uspěchali. Vůbec jsem netušila, že existuje Batgirl. Pokud jsem je nějak zklamal, tak se chci omluvit, protože to nebyl můj záměr.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To rádoby komixový: NUDA, TRAPNÉ atd. mě fakt odrovnalo.

10

Odpovědět

arnold byl dobrej :)

350

Odpovědět

pravda, byl to nejhorší Batman všech dob a ani se nedivím, že to dali do upřímných trailerů :)

312

Odpovědět

Christopher Robin by mělo být přeloženo jako Kryštůfek Robin. Alespoň si myslím, že to tak bylo myšleno. :D Každopádně tenhle film je materiál jako stvořenej k upřímnému traileru. Ten film je blbej až to bolí.

350

Odpovědět

já chci upřímný trailer na Eragona :( :D

331

Odpovědět

Presne presne presne. Bože, keby že to urobia na Eragona, tak ten trailer nikdy neskončí - spočítať toľko chýb ani nie je v ľudských silách. :D

280

Odpovědět

tak jim to tam napis :)

210

Odpovědět

První upřímný trailer (jak je miluju) na který jsem se opravdu bál kliknout... já bych do titulku napsal "Upřímné trailery: Batman a Robin - neklikat!" stejně jako do názvu filmu "Batman and Robin: Don't watch!". Tohle je něco neskutečného a nejhorší na tom je, že se na tom podílí Uma.

195

Odpovědět

To si nezaslouží žádnou pozornost a nechápu, že tvůrce upřímných trailerů nad tím ztrácel čas.

1825

Odpovědět

jako malej jsem chtel hrozne pokracovani.. :)
jasnejch deset za Coolia (wtf??)

190

Odpovědět

Perfektní! A těším se na překlad upřímného traileru na první TV seriál - Breaking bad. Ten seriál zbožňuji nejen já, ale naštěstí i právě tvůrci upřímných trailerů.

180

Odpovědět

Musim rict,ze tohle je jedinej trailer u kteryho jsem to nebral jako nadsazku,ale jako svatou pravdu, presto me to bavilo. Uplne vsechno co tam rekli je pravda. Jedno me ale uklidnuje. Horsi batman jisto jiste nevznikne :D

232

Odpovědět

To si lidi určitě po Batmanovi s Westem ze 60.let říkali taky :-D

221

Odpovědět

Aspoň že Arnoldovi sluší holá hlava :D

190

Odpovědět

tak to s tým krkom ma úplne zabilo. neskutočné, čo si tvorcovia ÚT všimnú :D

202

Odpovědět

Ono to vlastně neni takova novinka. Ve vetsine filmech Batman nehybe hlavou prave kvuli obleku.

240

Odpovědět

Tom Hardly :D

201

Odpovědět

Řeknu vám, že to není můj oblíbený díl, ale jsem rád že vznikl, bylo by škoda kdyby ani nebyl zpracován příběh Freeze a Poison Ivy. Jen se vážně mohl držet v Burtonově kolejích o něco víc.

2012

Odpovědět

Jak ja miluju rozmanitost cestiny:D Barbar Conanuk je genialni, 10/10 za vidko a jedno velke bezvyznamne plus pro Brousitche :D

250

Odpovědět

Film jsem videl a nebyl zas tak spatnej .... teda aspon myslim bylo to uz 11 let.

2119

Odpovědět

Víš jak se říká, že špatné věci se časem začnou zdát lepší? Tak tohle je jeden z těch případů... Já to tak měla s Eragonem... miluju knihy, takže jsem se přirozeně těšila na film. No a ten byl naprostá katastrofa, ale asi po dvou letech jsem si začala říkat že to přece nemohlo být tak špatné, tak jsem se na to podívala znovu. A víš co? Bylo :-)

261
Další