Otravný pomeranč 3Otravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:6 583

Po delší době tu pro vás mám další příhodu otravného pomeranče. Tentokráte se jeho obětí stane chudák rajče. Níže si můžete přečíst jednu zajímavost o rajčeti, která souvisí s dějem této epizody.

V roce 1893 rozhodoval Nejvyšší soud Spojených států ve sporu Nix vs. Hedden, o tom, zda je rajče ovoce nebo zelenina. Problém zdánlivě banální, měl své ekonomické opodstatnění. Na ovoce se tehdy nevztahovala dovozní cla, kdežto na zeleninu ano. Soud vynesl verdikt, že rajče je zelenina. Z hlediska botanického je však rajče považováno za ovoce

zdroj: http://cs.wikipedia.org

Přepis titulků

OTRAVNÝ POMERANČ 3 Nudím se. Kde to jsem? Hej, jabko, ty ses vrátil! Cože? Hej, jabko, kdes byl? To mluvíš na mě? Hej, jabko!

Já nejsem jabko. Hej! Hej, jabko! Já nejsem jabko. Ale jseš. Jseš červenej,takže musíš bejt jabko. Ne, ne, ne, ne.Víš, já jsem rajče. Rajče?Vypadáš jako jabko. Ne, jsem sice taky ovoce,ale jabko nejsem. Cože?

To teda nejseš.Jseš zelenina. Hodně lidí si to myslí,ale rajče jako já... Hej! Hej, jabko!Umíš flusat semínka? - Cože?- Takhle. Co ti je? Jsem pomeranč. Tohle rajčeti už nikdy nedělej.To nevíš, jak lehce se můžu zranit? Jseš raj-čáp-ko? Když už, tak rajčátko.

Raj-čáp-ko. Raj-čát-ko. Rajčátko. - Není to tak težký.- Určitě jseš zelenina. Ovoce. Jsem ovoce. Nemůžeš bejt ovoce a zároveň zelenina. Já vím. To taky nejsem.Jsem jen ovoce. - Rajče je ovoce.- Ne, ty nejseš.

Jseš zelenina. Jako dýně. Dýně jsou taky ovoce,ty pitomče. Jasně.A sloni jsou mikrovlnky. - Nesnáším pomeranče.- Jseš jabko. - Jsem rajče.- Jabko. - Rajče.- Jabko. - Rajče.- Jabko. - Rajče.- Mixér.

- Hej, kámo, nemačkej ten knoflík!- Co ten knoflík dělá? Hej, jseš v pořádku? Jseš šťavnatej. Jseš ovoce.Bude z tebe skvělá marmeláda. Hej, rajče, rád tě vidím. Doufám, že pokecáš. Chápeš? Pokecáš mě. Proč se nesměješ?

Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proč v každym díle ten šikanovanej pomerančem vždycky skončí v mixéru nebo na noži ? :DD pomeranč nesmrtelnej :DD

194

Odpovědět

hahahahahahahaha
=D

180

Odpovědět

mě to taky nejde... nic mi tu nejde

183

Odpovědět

Prosim vás můžete mi nikdo říct jak se jmenujou ty co to překládaj??děkuju míša

182

Odpovědět

Prosim vás můžete mi nikdo říct jak se jmenujou ty co to překládaj??děkuju míša

182

Odpovědět

Místo videa je tu vidět jenom text "(video)"

180

Odpovědět

Skvělý překlady,strašně se u toho nasměju.Prosím přelož ještě nějaký další díly,je to strašná sranda.A dobře si přeložil i to TOE-MAY-TOE :D

190

Odpovědět

jasne. a sloni jsou mikrovlnky :D

180

Odpovědět

dobrý je nakonci to Catch up jako Ketch-up :D škoda že to v Čj tolik nevinikne x))

180

Odpovědět

ale veď rajča i tekvica sú zelenina... tak čo tá paradajka riešila... :D

180

Odpovědět

poc mi nejdou titulky? nastesti tohle v ajine jeste zvladam, ae s titulkama si to stejne lip uziju

181

Odpovědět

Byl jsme zvědavej jak přeložíš "catch up", pokecáš se docela povedlo ;)

180