Otravný pomeranč v PacmaniiOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:6 266

Další díl otravného pomeranče na oslavu 30. narozenin Pacmana - jedné z nejznámějších her na světě!
Ve hře Pacman můžeme vidět 4 duchy, tj. Blinky (červený), Pinky (růžový), Inky (modrý) a Clyde (oranžový). Poradí si tito 4 odvážní duchové s otravným pomerančem? Nebo opět zvítězí pomeranč? A co se vlastně stalo s pravým Pacmanem? To se dozvíte právě v tomto videu.

Přepis titulků

Sbal si svoje saky paky, Pacmane. Výborně, Blinky. Dva dole a jeden zbývá. Blikám, blikám, blikám... Zhmotněnej. OTRAVNÝ POMERANČ V PACMANII Zdá se to jen mně nebo je na tom Pacmanovi něco zvláštního? To z tebe mluví jen nervozita.

Já ti nevím... jen se na něj koukni. Ty jo, tic tacy. Mátový. Nezajímá mě, jak vypadá, jdu ho sejmout. Tak jo, Pacmane, víš, jak to chodí. Pacman? Já nejsem Pacman, já jsem pomeranč! Jo a já jsem duch, tak proč... Ty nejsi duch, ty jsi policajt.

Ne, já nejsem fízl. Tak proč pracuješ v utajení? Protože jsem duch, ty pako! Blbec říká co? Co? Ty jseš ale trouba! To by stačilo, jdu tě sejmout. Pojď zpátky, pomeranči.

Strážníku Troubo, kde jste vzal ten ohoz? - Nech mě na pokoji - Pojď ke mně. Ne! Není divu, že utíkal, neměl na to koule. Páni, další tic tacy. - Krucinál! - Paráda, kámo. Myslím si, že je čas na trochu nefér převahy. Hej duchové, tady jsem!

- Tamhle je, dostaňte ho! - Samá voda. - Je přímo támhle. - Přihořívá. Samá voda. Přihořívá. Samá voda. Přihořívá. Samá voda. Přihořívá. Samá voda. Přihořívá. Samá voda. Přihořívá... Nějak mi není dobře. Na něj!

Tomu říkám soumrak. Hele, další tic tacy! Teda, to bylo nechutný! Mě už odtud nedostanete... Hej, to jsem já. Vidím tě, já! Ty nejsi já, já jsem já! Tohohle novýho týpka nesnáším.

Co se stalo s Pacmanem? MEZITÍM... Drž už konečně hubu! Děláš ten samej zvuk už tři hodiny a já ti nerozumím! Vzdávám to! Jahody jsou tady, jak se vede? Překlad: Jandis Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ORANGE IS AWSOME !!!!

181

Odpovědět

Tak tohle nemělo chybu. Hlavně ten konec. "Je mi šoufl. Bleeeeeeee. Hele další TicTaky :-D. a jak pacman hupsnul na ty jahody :-D z toho jsem se málem podělal smíchy.

181

Odpovědět

Pomeranč je dobrej, ale chtěl bych se zeptat jak dáváte do videa titulky, jakej program na to máte, děkuji za odpověď :D

180

Odpovědět

konečně jsi pomeranč s někým rozumí

180

Odpovědět

dobry dil jako kazdy jiny :D davam 10/10

180

Odpovědět

nemá chybu :D

180

Odpovědět

chci dalsi dily KURVA !!! prosim :P

181

Odpovědět

ja z toho pomaranču nemôžem :-D kto to vôbec vymýšľa :-D budem sa asi musieť zlepšie v angličtine, lebo som videl, že je ich ešte fakt dosť ;-)
a ak sa tu objavia zase nejaké nové, budem veľmi vďačný :-D
dávam 10/10

180

Odpovědět

Pomeranč je mazec :-D doufam ze budou dalsi dily :-D

180

Odpovědět


Odpovědět

Nevíte někdo, kde se dá stáhnout Pomerančův smích jako mp3/wav? Asi neumím Googlu položit správnej dotaz.

180

Odpovědět

Pěkný:) videacesky.cz mám pořád radši a radši! Jen tak dál;)

180

Odpovědět

super, díky ...

180

Odpovědět

náhodou jo

180

Odpovědět

Není to náhodou epic beard man?

180

Další