Ninja jablkoOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:6 992

A je tu opět náš oblíbený Otravný pomeranč, který si tentokrát vezme na paškál koho jiného než jablko. A ne jedno, hned celý zástup pro něj rádoby jablek. Doufám, že poznáte prvky seriálů z našich dětských let Želvy ninja a Strážci Vesmíru.

P.S.: Dnešní díl otravného pomeranče je tak trošku na "oslavu". Úspěšně se mi podařilo splnit FCE zkoušku (státnice z angličtiny - B2) a to také díky www.videacesky.cz, jelikož díky překladům se můj poslech zdokonalil natolik, že jsem v listeningu exceloval více než v čemkoliv jiném. Takže ještě jednou děkuju všem z videacesky.cz i našim věrným fanouškům.

 

Přepis titulků

Dávej pozor, chlape! Hej, kdo jsi? Já jsem jablko. Tak ten byl dobrej... Co je na tom tak směšného? Tak vážně, kdo jsi? Jak jsem řekl, jsem jablko. Jo a já jsem hroch.

Hej, já jsem jablko. Co se ti na tom nezdá? Jablka jsou červená a ne zelená. Kdepak, jablka mohou být i zelená. Cože? Ty mě taháš za nos! Ne, netahám. Já vím, že ne, nemám žádnej nos... Hele, možná jsi zelenej, protože jsi spadl do nějakýho toxickýho odpadu. Cože?!

Ne! To je ono, ty jsi mutant! Náctileté zmutované ninja jablko. Ne. Náctileté zmutované ninja jablko. Podivín se zelenou slupkou. Síla jablka! Mohl bys, prosím tě, přestat? Hej, zmutované ninja jablko.

Já jsem jenom jablko. Hej, zmutované ninja jablko. Nejsem zmutovanej ninja. Vždyť existuje plno druhů jablek. Jo, zmutovanejch jablek. Ne, ne, podívej, jsou jablka jako... červená lahodná. V klidu, dámy, na každou se dostane trochu mého lahodného já.

A jsou tu další druhy jako třeba bratránek červeného, Golden delicious. V klidu, dámy, na každou se dostane trochu mého lahodného já. Kruci a jsou tu i další zelená jablka... Čum na bábinku Smithovou. Pojď sem a dej mi hubana! Mám tu dolar... Chápeš, co ti říkám, pomeranči? Páni, vy teda fakt nejste mutanti.

Děkuji ti. Vy jste jableční strážci vesmíru! Sakra... Udělejte Megazord. Udělejte Megazord. A je to. Vzdávám se! Hej, Strážce ninjů. Co?!

Umíš beatboxovat? Beat... co? Beatbox. Nějak takhle. Panebože, přestaň! Hej! Vykašli se na to! Stop! Přestaň, přestaň, přestaň! Z toho hluku mě rozbolí hlava!

Mohl bys, prosím, aspoň na minutku sklapnout? Prosím! Jasně. Ty jo... Děkuju! Bože. Mohl by ses na to, prosím, vykašlat?! Už mám dost!

Už žádnej beatbox! Proč? Je to boží. Ne, není to boží. Je to pitomé a otravné, přesně jako ty! Řekni mi, neupadnul jsi mockrát na hlavu? Hej, zmutované ninja jablko. Co? Struhadlo.

Sakra, sundali zelenýho. Musíme to zastavit. A to taky můžeme. Ale pouze když použijeme společnou sílu. Mám pravdu, bábinko? Kde je moje objetí? Nůž jim překazil plány. Hej, náctiletá zmutovaná ninja jablka.

Vy jste se zmutovaly do koláče. Náctiletá zmutovaná ninja jablka... Hrdinové ve formě na koláč. Síla pečiva! Kdo si dá švestkový džus? Překlad: Jandis Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

posunuté titulky

00

Odpovědět

Ritchie nechovej se jak jablko :D

180

Odpovědět

Tu babičku bych s radostí objal :D

180

Odpovědět


Odpovědět

tak co???

180

Odpovědět

otravnej pomeranč je prostě nej.. APPLE POWER!!!! :D to mě vždycky dostane :D

180

Odpovědět

Ahojky, je to super, co další díly? Budou?

180

Odpovědět

haloooooooooooooo chci další díly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

181

Odpovědět

Dobrý seriál ale chtělo by to více dílu, nejlíp všechny! :-)

180

Odpovědět

Pomeranč je nejlepší :D Prosím více dílů, nejlíp všechny ;-)

180

Odpovědět

Já ho prostě miluju :-D. APPLE POWER!!

180

Odpovědět

další skvělý díl našeho oblíbeného pomeranče...jinak taky gratuluji :)

180

Odpovědět

Shredder je čeky Trhač ( tedy co se tyče ninja želv:)

180

Odpovědět

Gratuluji :)

180

Odpovědět

ten pomeranč haha ten se stále smeje

180

Další