Saw speciálOtravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:7 186

A přichází jeden z nejlepších dílů s otravným pomerančem. Naprostá většina z vás určitě zná thriller Saw (v překladu pila), který už má šest dílů a neustále se točí další, protože vydělává. Jedničku osobně považuji za jeden z nejlepších filmů v tomto žánru, ale pak už to není ono. Nicméně otravný pomeranč se v tomto díle setká tváří v tvář s Jigsawem a sami uvidíte, kdo z tohoto setkání odejde jako vítěz. Předchozí díly najdete zde.

Přepis titulků

OTRAVNÁ PILA Páni, kde to jsem? Na co jsem to napojenej? Hej, kdo to je? Ahoj, pomeranči. Chci si s tebou zahrát takovou hru. Hru? Tak jo.Zahrajem si kvarteto. Cože?

Ne. Co třeba město, jméno? Ne, tu hru si nemůžeš vybrat. - Proč ne?- Takhle to prostě nefunguje. Proč? Proto. Teď mě poslouchej... - Proč?- Protože jsem ti to řekl. Tak jo. Kdo ti nasral do corn flaků? Dobrá.

Takže, pomeranči... Zatím jsi celý život ostatní jenom otravoval. Společnost si asi myslí,že jsi jen obyčejný otrapa. Podle mě jsi ale opovrženíhodný. Ty jseš podle mě klaunskej ksicht. Cože? Jako by mimovi někdorozmazal po ksichtu bramborovou kaši. - To by stačilo.- Jseš trochu emař, co? Ne.

Nejsem emař. Jseš emo klaun. Poslyš, zařízení, na které jsi napojen,je smrtící past. Je napojena na časovač. Pokud se ti nepovede včas získat klíč, - budeš...- Myslíš tenhle klíč? Co to... Kde jsi ho vzal?

- Nevím.- To je skvělé. Úplně tu hru kazíš. Tahle hra je na prd.Pojď si zahrát kostky. Kostky nesnáším. - Tak mikádo?- Ne. - Máš rád vrhcáby?- Panebože, ty jsi otravný. Na tohle nemám. Konec.Přesouvám se k lilku. - Páni, to je Barney.- Kámo, já nejsem Barney. Ahoj, lilku.

Hej! Hej, Barney!Chceš naučit písničku? - Ne!- Hele, já nejsem Barney. Kámo, tohle je součást mučení nebo co? Takhle to obvykle neprobíhá. Já jsem pomeranč,co má klíč. Támhle je emo klaun,co nemůže blíž. Vypadám snad jako velkej fialovej dinosaurus? Já jsem lilek.

Vypadáš jako špatně prokrvená brambora. Tak a... Přísahám Bohu, už mám tohohle divadla po krk! Proč jsem se do toho vůbec pouštěl? Hej, hej! Já jsem pomeranč,ty nejsi mnou. Jigsaw musel na malou. Drž hubu!

- Hej, bramboro!- Co je? Smrtící past. Chudák brambora.Ten konec musí ještě vypilovat. Jak odsud vypadnu? Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten konec musí ještě vypilovat... :D výborně přeloženo :D

260

Odpovědět

Hlavně klid Jigsawe,rozčilování krátí život. :-)

181

Odpovědět

emo klaun.. :D to zabil.. :D

192

Odpovědět

Barney :D nejlepší

191

Odpovědět

nevíte někdo co s tim? mě ty videa prostě nejdou spustit. tam kde má bejt video, je napsáno (video)

1810

Odpovědět

ty videa nefungujou!

188

Odpovědět

Zahrajeme si hru. Scrabble!!!!!! To mě dožralo :D

182

Odpovědět

borec

190

Odpovědět

to je fakt low :D

184

Odpovědět

Dobrej je taky saw 2,je tam marshmallow

180

Odpovědět

no tenhle je úpa nejlepší =D

190

Odpovědět

TEN POMERANČ JE BOREEEEC!!!! :D:D:D

190

Odpovědět

i am orange, here is key, there is emo claun in tv :D , i am a orange you´r not me jigsaw has to take a pee xD

201

Odpovědět

dost dobrý nápad :D

190

Odpovědět

Super xD ! Otravný pomeranč mě hodně baví a chtěl jsem se zeptat jestli byste nepřelozili další díly ? Na YouTube jich je hromada tak jsem se chtěl jenom zeptat ;)

190

Další