Parodie na Vsauce

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 212
Počet zobrazení:10 094
Jack, neboli Jsauce, vytvořil krátkou parodii na Vsauce, ve které si utahuje z některých nepříliš povedených částí jeho videí. Za tip děkujeme uživateli Deith Wen.

Přepis titulků

Tady Jsauce, jsem Jack. Hudba je všude kolem nás. Jak víte, hudba je zkratka pro Hrubé Urážlivé Dareby Budící Alergii. Co ale způsobuje to, že dobrá hudba zní dobře? A špatná hudba zní špatně? Abychom na tuto otázku mohli odpovědět, musíme se vrátit do doby, kdy byla hudba vynalezena. Až do roku 1953.

Doktor Jimothy Hudba seděl v kuchyni a hrál si se lžícemi. Slovo lžíce pochází z latinského lzici.i.bus, což s videem nemá nic společného, ale rád napínám. Doktor Jimothy si tedy hrál se lžícemi a zjistil, že vydávají podivný zvuk. Ale co je to zvuk? Většina lidí si myslí, že zvuk slyšíme ušima.

A mají pravdu. Doktor Jimothy tedy objevil podivný zvuk, ale nevěděl, jak tento objev sdílet. V roce 1953 prostě nemohl jen tak nahrát video na YouTube. Nahrál tam vine a za pár hodin se dostal na hlavní stránku redditu. A proto lidé začali tomuto zvuku říkat hudba. Později, mezi lety 1960 a 1969, se skupina z názvem Beatlés pokusila tuto hudbu více rozvést , ale místo toho upadla v zapomnění.

Teprve až roku 1997, kdy se zrodila skupina 98 stupňů, se stala hudba přijatelnou. Ale to stále neodpovídá na otázku, co dělá dobrou hudbu dobrou. Vzdálenost měříme v kilometrech a mílích, a kvalitu hudby měříme v biebrech. Čím více biebrů hudba má, tím více ji naše tělo odmítá.

Když v rádiu uslyšíte písničku od Nickleback, která má velkou spoustu biebrů, chcete se z toho zabít. Vaše tělo odmítá všechny ty biebry. Z tohoto důvodu mají děti mizerný hudební vkus. Jejich bieber receptory se ještě nevyvinuly. - Ku*evsky miluju vědu. - Já taky. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Me se to libilo, i kdyz mam Vsauce rad :) Krome ostatnich veci, ktery tu uz lidi vyjmenovali, tam podle me bylo vtipne ukazany jak ve Vsauce casto preskakuje z tema na tema :)

232

Odpovědět

Beeeaaatles :D Tím mě pobavil nejvíc :D

91

Odpovědět

Škoda, tím veskrze dementním závěrem tu jinak docela dobrou parodii zkazil. Nebo to byl na mě příliš sofistikovaný druh humoru..

337

Odpovědět

Chtěl jsem napsat něco podobného. Takhle jen, souhlas ! Nebejt tam to líbání, tak ok :)

63

Odpovědět

Tak asi je všem jasný, proč se někomu nelíbí konec. Protože i tady máme spoustu Bieber fans. Naopak mně se líbil jen ten konec a konečně vím jak měřit hudbu :-D

125

Odpovědět

já bych řekl, že tím koncem každej myslel tu gay scénu

341

Odpovědět

+ZlopánJo to byl fakt hnus.

77

Odpovědět

Mě trošku zarazili jako příklad Nickelback. Jasně, jsou celkem profláklý, ale že by hráli tak hrozně, že by je srovnával s Biebrem? Nebo jsem to v těhle pozdních hodinách prostě nepochopil. Jinak celkem pobavilo.

3013

Odpovědět

Vystihl Vsauce úžasně, za to klobouk dolů, ale čekala jsem na to jeho: "And as always, thanks for watching." No a humor na konci videa mi nesedl.

455

Odpovědět

akorát mě sklamal, že na konci něco nerozmáčkl, jak tam VSauce rozmačkává tu kazetu s barvou a vytvoří se z toho logo, to by šlo hezky zparodovat :/ :) a možná ještě narážka ohledně vesmíru, ale jinak v pohodě :)

104

Odpovědět

ti z vas, co tu tak minuskujete a kritizujete video, celkom by ma zaujimalo preco. je to preto, ze vas tento typ humoru nezaujima? co je pochopitelne, kazdy mame ine preferencie.

alebo preto, ze mate radi Vsauce a uraza vas, ze si z neho niekto robi srandu? v takom pripade nechapete zmysel humoru a komedie ako takej.

2323

Odpovědět

Ano, každý má jiný vkus a názor. Víš proč dávají dislike? Protože mají svůj názor. Takový, že se jim to prostě nelíbí. Proto tu ta možnost dislike je. Hledej souvislosti. Pokud chápeš co tím chci říct, možná uděláš krok ku předu k používání objektivnosti. Negativní názor, taky názor.

2120

Odpovědět

+EzioteAle vždyť se K-99 právě ptá, jestli se jim to video doopravdy nelíbí (nepřijde jim vtipné), nebo jestli dávaj mínusy, protože si to dělá srandu z Vsauce.

233

Odpovědět

+EzioteMoggs: Mnohí to tu už vysvetlili, napríklad ja som napísal, z akého dôvodu sa mi video nepáči. Nemusel by dávať takéto otázky, keby vedel rolovať kolieskom na myši.

48

Odpovědět

+Eziotemichallko: Mnozí jo, ale on to chce vědět OD VŠECH!!! A neustane ve svém boji, dokud z posledního hatera nevymlátí, proč dal Parodii na Vsauce jen 3/10! :-D

223

Odpovědět

+EzioteMoggs: tak to pobavilo, máš plus

44

Odpovědět

Neskutečně vystihl Michaelovu gestikulaci, to jo:D Ale jinak...Proč? Parodie většinou zesměšňují hloupost, stupiditu, kýč...ale Vsauce? Jako ne že by měl všechny videa úpLně stoprocentní, ale většina videí jsou zajímavá a přemýšlivá, takže moc nechápu pointu... ale pokud to nemyslel jako vyloženě urážku, tak fajn:)

2640

Odpovědět

Nemůže někdo napsat místo těch zkurvených nelíbítek názor...prosím? Nebo jste tak zaneprázdnění?

624

Odpovědět

+St.Croissantmínus som ti nedal, ale poviem ti prečo sa mi to video nepáči, to parodovanie dal nasilu. Ani sa nesnažil, úspech videa mal v tom, že má v nadpise 2 slová, ktoré patria k najvyhľadávanejším slovám na Youtube.

49

Odpovědět

+St.CroissantCo z těma zpíčenýma dislikama máte? Proč? Nejste náhodou tak trochu k****i?

321

Odpovědět

Blbost umí nějak zparodovat "každej", ale udělat podařenou parodii na něco dobrého, to je větší umění... Já to mam i radši, když parodie neuráží a vyloženě nezesměšňuje, ale spíš si z daný věci dělá v dobrým srandu.
(A nelíbítko jsem ti nedal :-) )

94

Odpovědět

Nedal sem ti plus ani minus..ale prosím prestan brecet ze mas minusy..treba jednou napises dobrej kometar a budes tam mit jen palce nahoru..strasne moc ti to preju :-*

73

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruDěkuji, vážně.

211

Odpovědět

:D Tak to je nářez!! Doktor Jimothy Hudba :D

710

Odpovědět

Tak odteďka budu písničky měřit na bieby... :D

215

Odpovědět

Nebýt toho trapného konce, mohla to být stylová parodie. A to jsem se těšil, co udělá s "As always, thanks for watching..." Takhle jen 5/10.

3513

Odpovědět

Tim vynálezem hudby v roce 1953 sem si vzpoměl na Malou Velkou Británii :D

46

Odpovědět

Nechápu nízké hodnocení. Tohle bylo super :D

6712

Další