Představení nového seriálu The Gates

Thumbnail play icon
43 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:3 669

Pokud vám Zoufalé manželky připadají příliš obyčejné a True Blood moc "upírské", dost možná by se vám americká televizní stanice ABC mohla zavděčit novým seriálem, kterým odstartovala letní sezónu. The Gates je unikátním mixem nadpřirozena a klasického konverzačního dramatu, v němž na vás čeká upíří rodinka vychovávající podle všeho ne tak úplně obyčejnou holčičku, vlkodlačí fotbalový tým, jenž má po vzoru Twilight ve zvyku při každé příležitosti zahazovat oblečení, čarodějnice, sukuby a spousta dalšího.

 

Přepis titulků

- Docela děsivá brána. - Myslím, že to je účel. Náčelníku, očekávali jsme vás. Zvenčí vypadá Gates jako ideální místo. Všechno se tu zlepší. Jako vše, po čem může člověk toužit. Nepřetržitě monitorujeme celý pozemek. - Dochází tu vůbec ke zločinům? - Zřídka. Avšak zevnitř...

- A co váš manžel? - Je mimo město. - Na jak dlouho? - Tak akorát. ...už to tak růžové není. Co to bylo? S těmi lidmi není něco v pořádku. Proběhni se dnes v noci s náma. Tvoje holka si s tím novým nějak rozumí. Vím, že jsi ho políbila.

Každý muž, se kterým přijde do styku, by mohl být ve smrtelném nebezpečí. U řeky jsme našli tělo. Musel to udělat někdo z Gates. Policie! - Dobrý způsob, jak se nechat zastřelit. - Domnívám se, že to vy jste na cizím pozemku. Za tohle můžeš ty. Tys ze mě udělal tohle. Život v Gates se zdá... nepřirozený. Překlad: Malkivian www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lol to je epic SRA*KA!! xDDDDDDD

180

Odpovědět

další upíří sr,čka? doufám že nee...

181

Odpovědět

Líbí se mi to...asi to zkusím.

180

Odpovědět

už je toho na tohle téma zase nějak moc, chtělo by to změnu.

180

Odpovědět

Spíš než aby se vrhli do něčeho novího měli by dokončit LOST

180

Odpovědět

mazafka: pust ho znovu a klikni ke konci videa, dojede ti i zbytek ;-)

180

Odpovědět

Buffy the Vampire slayer mínus Sára Gellarová plus OC?

180

Odpovědět

video nedojelo do konce! nikdy mi to nedělalo až teď u nových videii flash player 10 google chrome

180

Odpovědět

Vlci a upiri byly sranda do doby kdy se to delalo pro chlapskou cast obecenstva a ne pro divci cast ktera jeste nema ani obcanky. Bohuzel ta druha vynasi neskutecny penize, takze si kazdej chce namastit kapsu brakama viz. video nahore.

180

Odpovědět

opet nedojelo do konce

180

Odpovědět

ja mám napríklad podobnú tématiku rád, samozrejme vyhýbam sa sračke s názvom Twilight...ale tomuto dám šancu.

180

Odpovědět

Vlci a upíři byli sranda, ale teď už to je moc ohrané...

180

Odpovědět

monkey: Ne, ja samozrejme chapu, ze kazdemu zvolene tema nesedne, ale vazne bych Gates neskatulkoval jako upirskej, nebo vlkodlaci serial. Tech "potvor" je tam mnohem vic a vazne se to netoci jen kolem jednoho druhu;o)

180

Odpovědět

Malkivian: no tak vlkodlaci :)
bakeLit: nemyslim že by ten konec odflákli, měli to vymyšlené už od začátku, ale však matthew Fox říkal že ten konec každému nesedne ;)

180

Odpovědět

Vlci, lidi, upíři. Začíná to být trapné a nudné...

180

Další