První trailer na The Expendables

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:4 131

Tak, a je to tady. Premiéra Stalloneho unikátního projektu je co byste kamenem dohodili a to si logicky říkalo o trailer, který toužebně vyhlíželi fanoušci po celém světě. Od začátku sice bylo všem jasné, že půjde o ultimátní nářez plný vystřílených zásobníků, sexy ženštin a smrtících hlášek, ale tak nějak se nevědělo, jak bude kooperace většiny akčních hvězd minulého století fungovat. Trailer měl tuhle otázku zodpovědět, bohužel se mu to ale moc nepovedlo. Jeho kinetická energie vás sice zarazí do sedačky, jenže až někde v poslední třetině. Předtím si naopak budete muset protrpět relativně nudný a zdlouhavý úvod, v němž vám střihači polopaticky vysvětlí, že jsou hlavní protagonisté vážně velcí drsoni, ale že mají srdce na správném místě. Zvlášť když z toho do budoucna kouká sex za odměnu. Upřímně, měl-li bych se rozhodovat čistě na základě ukázky, návštěvu kina bych si asi pořádně rozmyslel, protože zas tak kulervoucí, jako se čekalo, trailer nebyl. Ale už jen proto, že se v něm alespoň na chvíli objeví všechny angažované hvězdy za podívání určitě stojí. P.S.: Arnold se v ukázce taky mihne; a i když jen na chvíli, stihne vám předvést, proč hrával hlavně roboty a vojáky s emočním rozpětím odbrzděného buldozeru.

Přepis titulků

Jsou nejschopnějšími žoldáky na světě. Jediný život, který kdy poznali, je válka. Loajalitu cítili vždy jen k sobě navzájem. - Odhoďte zbraně.- Vezmu si ty čtyři nalevo. Co kdyby sis vzal ty dvanapravo a zbytek mi nechal? - Tak rychlej už nejseš.- A je to tady. - Rychlejší než já je jen...- Světlo. - Přesně tak.- To se uvidí.

Měl bych pro vás tři prácičky. Dvě jsou procházka růžovým sadem,jedna zahrnuje cestu do pekla a zpátky. - Takže teď pracujeme pro agenturu?- Nejdřív musím ten ostrov prozkoumat. Jediné, co potřebuješ vědět je, že jeta práce skutečná a stejně tak peníze. - Dejte ji tady mému příteli, onsi rád hraje v džungli, že? - Jo. Co má za problém? - To je náš kontakt?- Následujte mě, prosím. PRÁCE, KTEROU NIKDO NECHTĚL Lidé, kteří odporují, jsou zabiti.Stali se z toho tady jatka.

SE PRO NĚ STÁVÁ MISÍ - Možná nám můžete pomoct.- To si nemyslím. Musíme zmizet. JAKOU NEČEKALI - Co je na tomhle špatně?- Všechno. Nemáme dost lidí ani zbraní,chcípnem během chvilky. Vážně, oni mají malou armádu. A co my? - Čtyři a půl chlapa.- To není vtpný.

V SRPNU Není snadný být tvým kamarádem. SE BUDOU MUSET OBĚTOVAT Zbavíme se téhle americké nákazy. PŘI POKUSU Slíbil jsem si, že umřu proněco, co za to stojí. O ZMĚNU HISTORIE Lidé žijí v hrozných časech,ale musíte věřit, že přežijete.

Tomu, co se stane běhemnásledujících 10 vteřin, neuvěříš. - Co se ti stalo?- Dostal jsem na prdel. - Seš normální? Mohls mězabít! - Nemáš zač. Máš nějakej problém? Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překladatel by si mohl odpustit svůj názor na trailer. Nikoho to nezajímá

200

Odpovědět

Nevíte, jak se jmenuje ta písnička od 1:13?

190

Odpovědět

Odkojen na akčňárnách minulého století, zoufalost akčních filmů posledních deseti let, tak tenhle rok - The A-Team a teď tohle :-) A to jsou ještě čtyři měsíce do konce roku ;-))
Díky, díky, díky!

190

Odpovědět

jsou tam dobrý herci a Stone Cold Steve Austin takže se nato určitě kouknu a myslim žeto bude dost dobrý do blbího filmu by nedaly takoví herce.

190

Odpovědět

Kdo nezazil 80 leta a kdo nepamatuje doby piratskych VHS dabovanych jednim clovekem tak pro toho to bude blbost pro ostatni vcetne me MEGAMASAKR tohoto roku

200

Odpovědět

podle traileru to bude nic moc, ty hlášky jsou starý jako lidstvo samo a když jsem tam viděl tu ženskou... no... uvidíme.

183

Odpovědět

Jen škoda, že Vandamme a Segal se na to vys*ali ...

190

Odpovědět

akčné filmy mám rád a na toto sa teším uvydím ako to dopadne

190

Odpovědět

Jedna z nejlepší částí je, když Arnold říká "Dejte tu práci tady mému přiteli, rád se hraje v džungli", z toho jsem vysmátej ještě teď :D. Jinak trailer je super.

190

Odpovědět

Sorry, ale nesouhlasim. Trailer jsem viděl už Xkrát od včerejška a je to bomba!! Na tenhle film jsem čekal jako na smilování boží asi stejně jako další milovníci 80's filmů, na kterých vyrůstali. A vidět Slye, Bruce a Arnieho v jednom záběru je splněnej sen, i když to bude jen pár minut a bude se převážně kecat. Já dávám za 10* ... a dal bych i 100 kdyby byla ta možnost :) THX za překlad!

200