Prasátko Peppa na dráze zločinuRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 375
Pepina není tak nevinná, jak se může zdát…

Přepis titulků

- Co se pokazilo, Peppo? - Co se pokazilo? Posralo se to úplně všechno! SBAL PRASE A VYPADNI Jsem kreslené prasátko. A můj úděl je dělat chyby, aby se jim děti smály. Chyba číslo jedna? Čvachtání se v blátě, aniž bychom zkontrolovali okolí. Ty svině! Zašpinila jsi mou opičku! Do zítřka mi sežeň novou, jinak si tě namažu na chleba!

To bude dobré-é, Peppo. Mám díru do hlavy jako prase, ty náno! - Neser se do mě! - Peppo! Takovou opičku prodávají na jediném místě. V Tonyho hračkářství. Pět liber? Tolik škváry nemáme! Jestli jsem se jako televizní prase něco naučila, tak že nic není nemožné, když dáš hlavy dohromady. - I ozbrojená loupež.

- Ozbrojená loupež?! Ale Peppo, to není dobré-é! S tím ti pomáhat nebudu. Seš jen pitomá ovce, takže uděláš, co ti řeknu! - Dobře. - Teď pojďme dát dohromady naši partu. EMILY, SLON, SVALOVEC MOLLY, KRTEK, TUNELÁŘ VLASTA, ŽIRAFA, HLÍDKA PRASÁTKO TOM, UPLAKÁNEK DANNY, ŘIDIČ Bohužel na mě čekala ještě jedna lekce.

Prasata vás vždycky napráší. Tatínku, Peppa se dopustila ozbrojené loupeže. Ozbrojené loupeže? Tatínek je sice tlusťoch, nemehlo a zapomíná, ale umí zavolat policii na zlobivá prasátka. - Jaké číslo má britská policie? - Promiň, tatínku. Ale Peppu do žádného chlívku nezavřou. Jedna rána, druhá rána.

A tohle všechno jen kvůli plyšové opici? Když to řeknete takhle, tak to vypadá, že jsem hrozná svině. Děti, nebuďte svině. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář