Harry Potter a Perníkový táta BrumbálRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:6 032

Brumbál zjistil, že mu zbývá posledních šest měsíců života, a tak se rozhodl udělat něco se svým životem!

Pozor, video může obsahovat spoilery ohledně konce seriálu Perníkový táta.

Přepis titulků

Je mi to líto, profesore Brumbále. Kletba dosáhla čtvrtého stádia. Zbývá vám jen šest měsíců života. Ale berte to z té lepší stránky, jste vzdělaný čaroděj, určitě jste měl parádní život. Já učím středoškoláky. Tak to vás nechám o samotě, abyste se mohl vybrečet. Holus hlavus. HARRY POTTER A PERNÍKOVÝ TÁTA BRUMBÁL Uděláme lektvar, co nám vydělá peníze, kterými budeme financovat vaši válku s Voldemortem, až tady nebudu.

Oměj, úhorník, 200 balení pseudoefedrinu? To zní jako temná magie. - Tví rodiče by to tak chtěli, Harry. - Tak já to udělám! Dobrá práce, slečno Grangerová, vaše várka má čistotu 99 %. A pan Weasley? Ale ne!

Ron! Ten nejzbytečnější z našeho tria! Klídek. Netrénovaní studenti připravující nebezpečné lektvary, to je v Bradavicích běžné. Hele, je v poho… Panebože! Copak jste se ze svých dobrodružství nic nenaučili? Kouzla vyléčí cokoliv! Je pak popravdě těžké starat se o následky. Brzo bude jako nový! Spíš ne, Harry, Profesor Snape říkal, že tvůj lektvar by nepil ani za nic.

Použij zaklínadlo, co nám poradil Brumbál! Ochutnávka je zdarma! Tak to jo! Tak jo, třído, jak víte z knih, teploměr musíte hydře zasunout do rekta. Kdo to zkusí? Děti? U Merlinova vousu! Hagrid prozradí naši operaci, profesore! Já věděl, že když najmu 3,5metrového mongoloida, tak se mi to jednou vrátí.

Jdu na to. Jsem doma, Drápe! Pojď ke mně! Drápe! Povedlo se! Teď můžu… Trefila mě střepina. Po tak dobré kariéře zločince mi to přijde jako dost náhodný konec. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář