Harry Potter a hrozivý PubertisRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 392

Do Bradavic zavítala puberta. A je to příšerná bestie!

Poznámka: Omlouváme se za nevydání tradičního úterního WILTY, ale překladatelce na něj tentokrát bohužel nevyzbyl čas. Děkujeme za pochopení.

Přepis titulků

Hele, Pottere, naučil jsem Moudrý klobouk nový trik. Panic! Vypadá to, že Potter je Ten, který si nevrzne. Hrozivý Pubertis tě ještě nedohnal, co? Pubertis je jen výmysl, Malfoyi. Druhá meta. Dnes se budeme učit kouzla, díky kterým objekty ztvrdnou. Ztvrdnou?

S tím mám zrovna taky problém. Pubertis! Profesore Brumbále, myslím, že mě proklel hrozivý Pubertis. - Čus! - Kdo jste? No přece já, Brumbál! - Ale Brumbál není… - V každým filmu mě hraje někdo jinej. Tohle ti pomůže. Patřilo to tvýmu tátovi. Je tu něco vyrytého: Tento kámen ti padne do dlaně, ale jen teplo ho rozpálí.

Vím, co mě rozpálí! Halle Berry ve filmu Swordfish. Pausus dévédéčkus! - Ale ne! - Co se děje, Rone? Hrozivý Pubertis proklel i mě! Proklel i Prašivku. No tak, přestaň. - Co teď? - Požádáme o pomoc Hagrida. Nebuď směšná.

Musíme se těm hrůzám postavit sami a případně skončit na ošetřovně jako vždy. Tak jo, tak to dokonči. Profesore Snape, Harryho a Rona proklel hrozivý Pubertis! Tak Pubertis? Probereme to v mé kouzelné vířivce. BarryWhitus, svíčkuzapal, holkurozpal. Šup do mý vířivky! Tak co, zahrajeme si hru Nasaď Moudrý klobouk na mého Zmijozela?

Pedofilus odehnalus. Podle legendy žije Pubertis v tomto sklepení. Harry, mám strach! - Ty máš vždycky strach, kuřiš*ku. - Nemůžu si pomoct. Jsem ustrašený zrzavý kuřiš*k a panic. Rone, ticho. Slyšíte to? Pubertis! Hormonus kontrolus!

„Jen teplo ho rozpálí.“ Musím ten kámen třít. Funguje to! Honem, Harry, ještě jednou! Harry, honem, ještě jednou! Snažím se. Ale ten kámen už je odřený. Harry, zapomněl jsem ti vysvětlit, že ten kámen můžeš třít jen třikrát denně. Po týdenní pauze čtyřikrát.

Tak jak máme porazit Pubertise? Pubertise nemůžete porazit. Žije ve vás. Stejně jako můj démon Schlíplus hůlkus mi nedovoluje navázat smysluplný vztah. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poznámka k překladu - 01:45, řekl bych, že v tomto kontextu vypípané slovo pravděpodobně nebude "kuřišuk", nýbrž "chickenshit", neboli "posránek" :)

10

Odpovědět

Odpovědět

Smutné je, že ten obrázek je lepší, než celej ten skeč.

51