Avada kedavra

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:632
Počet zobrazení:11 414

Dnes tu pro vás mám výtečnou píseň, kterou jsem našel na YouTube kanálu jménem AlbinoBlackSheep. Uvidíte kreslený klip, ve kterém vám Draco Malfoy, Voldemort a Červíček z Harryho Pottera zazpívají píseň s velice originálním textem za doprovodu hudby ze skladby Hakuna Matata z filmu Lví král. Že to zní šíleně? Pusťte si video a uvidíte, že to je velmi povedená záležitost. Překlad jsem se snažil co nejvíce přizpůsobit českému textu písně Hakuna Matata, který určitě plno z vás z dabované verze Lvího krále zná, takže si můžete dokonce zazpívat! :-) Původní českou verzi Hakuny Mataty si můžete připomenout zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Draco... v takovýchto časech musíš, jak my Smrtijedi říkáme: "Stát Lordu Voldemortovi za zády." - Ne, ne, ne! - Promiňte, můj pane! Amatére! Je to: "Stát za Lordem Voldemortem." Draco, musí se stát jedna ošklivá věc a potřebuji, abys ji vyřídil ty.

Tohle nás ale v Bradavicích neučí. Možná bys potřeboval jiný styl výuky. Avada kedavra! Těmito slovíčky klej! Avada kedavra! A bude hnedka tuhej! Harrymu život típni... a pak se klidně směj.

Tak jo, budem se mu smát. Tohle kouzlení... tě odmění! Avada kedavra! Avada kedavra? Jo, naše oblíbená kletba. Co je to kletba? Sakra, kluku, to tě někdo přetáh motykou?

Ten se poved, můj pane. Draco, tahle dvě slůvka vyřeší všechny tvé problémy. Přesně. Podívej se na Červíčka. Protože... když byl mladý bradavický... učeň. Když jsem byl mladý bradavický... učeň. - Moc pěkné. - Díky. On zjistil, že se nelíbí zdaleka všem.

Děti ho týraly, až se svíjel a kvičel. Duši citlivou mám... a tak zdrcen jsem klel. Určili mi Nebelvír, a ne Zmijozel! On hanbu měl! - Byl zostuzen! - Změnit přezdívku chtěl. - Jo, Červíček je fakt děs.

- Byl jsem úplně zlomený. - Jak jsi se měl? - Stálo to za ho... Hej, Červíčku, před dětma radši ne. Toho lituji. Avada kedavra! A hned je ti hej! Avada kedavra! I když nejsi zarostlej! Zatím.

Harrymu život típni... a pod drn ho dej! Jo, zpívej, chlapče! Tohle vraždění... ...tě oslní! Avada kedavra. Vítej na straně temna. - Vy zabíjíte?

- Zabijem, koho se nám zachce. Jo, uděláme z nich škvarek. To je nádhera! Ten Fénixův řád mi pěkně pije krev. Já mám zlost, že bych zabil skřítka. Skřítka zabít nepotřebujem. Zatím. - A sovu? - Ne-e. - Tak Harryho Pottera.

- Ne, ten je můj! Poslyš, jestli chceš bejt Smrtijed, musíš se chovat jako Smrtijed... a je tu jeden chlápek, kterého potřebujeme... "nechat zmizet." - A... kdo to je? - Jistý ředitel. Co na to říkáš? - No páni. - Přesně. - Doufám, že nejsi srab. - Neprominutelná, ale uspokojující. Tohle je vzácná příležitost!

Umře, až mu všechny kosti v těle křupnou. Přijdeš tomu na chuť! Jak říkám, chlapče, tohle je príma život. Žádné zákony, žádná zodpovědnost... Ó, a ti všiví mudlové... A co víc! Jsme čisté krve! Teda až na mě.

- Tak co? - Dobrý. Hej, nemiř tím na mě! Avada kedavra! Neprominutelná, ale uspokojující. Přesně! OCENĚNÍ UDĚLENO Vražda učitele Avada kedavra! Avada kedavra!

Avada kedavra! Avada... Červíčkovi život típni... a Brumbála zakopej! Rád je slyším řvát... a zelené se bát! Avada kedavra. Avada kedavra!

Avada kedavra. Avada kedavra! Přesně tak. Smrt proudí tu v nás! Já a ona. Buď připraven! Vím, že nám noc smrt dá. Já toužím být...

brzy král. - Král. Král Voldemort. - Avada kedavra! To jsem já. Král Voldemort! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jelikož je den vydání Hogwarts Legacy, musel jsem se na to znovu podívat :D

00

Odpovědět

No to je boží. :D Akorát mě fascinuje, jak tu každý říká, že ten konec stojí za prd. Naopak, nejvíc mě pobavilo, jak ho proměnil v prase, ten odkaz na Timona a Pumbu je tam prostě v každém ohledu. :))

191

Odpovědět

Ježiši, to je prča!!!!!

191

Odpovědět

Všiml si někdo že ke konci je tam "Draco" jako Lauren Lopez z AVPM/S na "Rambálovi" (Rumbleroar)? :D

211

Odpovědět

Timon a Pumba! :D

180

Odpovědět

OMG, tak to se jim dost povedlo :-D Vybrali skvěle padnoucí hudbu a ta animace je boží :-D

190

Odpovědět

Brumík má bačkory a pyžamo :DD No, he's my! :DD boží video

180

Odpovědět

lol 02:06 scout !=D

180

Odpovědět

No, je to povedené, to se musí uznat, ale na druhou stranu mě to nijak zvlášť "neokouzlilo" (a ano, HP jsem četl - dokonce dvakrát - a viděl všechny filmy ;)) Zatím nehodnotím...

180

Odpovědět

Heh! Ten Snape, ten výraz a pak výraz Voldyho :DD

180

Odpovědět

skvělí ale na a very Potter musikal nemá

181

Odpovědět

Náhodou skvělé video ... jak říká Psychkami tak tady patrně moc čtenářu pottera není :(

180

Odpovědět

Tak vidim, ze moc lidi tu necetlo Relikvii smrti, jinak by tu urcite bylo mnohem vyssi hodnoceni.

180

Odpovědět

Tak tohle je epické!

180

Odpovědět

je tady vůbec ještě nějaký video, který funguje nebo není smazaný?

180

Další