Harry Potter a Kouzlo puberty

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 497
Počet zobrazení:16 581

Dnes vám představuji první úspěšnou YouTube partičku, která se stala slavná díky svým videím – tedy spíše parodiím cizích videí. Jedná se o PistolShrimps. Mezi jejich úspěšné kousky patří například Pán prstenů: Společenstvo vuvuzely, které se stalo virální během června minulého roku. Dále mohu zmínit BOOBIES & KITTENS, ve kterém jsou k vidění… No, raději už se přesuňme k videu, které jsem pro vás dnes připravil. Pod video určitě napište, jak se vám tahle dvojice zamlouvá a zda se těšíte na poslední díl ságy Harryho Pottera, který v červenci vtrhne do českých a slovenských kin. O PistolShrimps Harry Potter a Kouzlo Puberty patří mezi jejich parodie na Harryho Pottera a také do pětice nejúspěšnějších videí, které kdy udělali. Jako v jiných videích, i tady je vše dotočeno velice profesionálně, na čemž si tato partička zakládá své renomé. A kdo vlastně skupinu PistolShrimps tvoří? Brownie a Blondie, na jejich oficiálních stránkách se píše toto:

  • Brownie (Bruneťák) je super-úžasný, mega hustý, silný a opravdu velice inteligentní.
  • Blondie (Blonďák) je zkrachovalá existence a nikdo ho nemá rád. Často v noci pláče, protože je nudný a vážně ho nikdo nemá rád.

Přepis titulků

Harry Potter dospívá, a tak se v Bradavicích začínají dít podivné věci. Fíha, Harry, co to je? Jo, a proč máš tuhle podivnou hůlku? Wingardium leviosa... Ne, nefunguje tooooo... Studenti v Bradavicích se mění.

Podívejte se na mě! Co je, Harry? Co se to se mnou děje? To je puberta! Jo, i Hermiona už má měsíčky. Polož mě dolů! Tak rozzuřená... Hned!

Je to odporné! Dost! Letos v létě Harry Potter zjistí, jak těžký může být život teenegera v Bradavicích. Všichni víte, proč jsme tady. Chceme vědět, zda jsou ty zvěsti pravdivé!

Má Harry Potter velkého dařbujána? Má! Viděla jsem ho... Hrome, Harry, to jsem nevěděl! Hele... Zní to skvěle, když to takhle říkáte, ale...

Je jen příliš skromný. Ne! Nejsem, Hermiono... Jsi! A je taky pravda to, že Ron ho má malého? Takže se připravte na pubertu, která zasáhne kouzelnický svět. Ne, Harry, je to takhle...

Tady a tam, tady a tam, doleva a pak doprava, ruce zvednout a nahoru a dolů... Harry Potter a Vyděděnci z Bradavic: Kouzlo Puberty.

Již brzy. Rone, miluji tě... Jen kecám! Překlad: Petronom www.VideaCesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hele, jo. Nekdy mi prijde, ze to spis tahne Blondak s nekonecnym rozsahem mimickych svalu, ale oba jsou ve svym zanru vicemene genialni. Ze by vychazejici Lucas s Walliamsem sve zeme?

10

Odpovědět

to "iiiii" na konci me dostalo :D

250

Odpovědět

@kejty
nemá...;)

193

Odpovědět

nevi nekdo kde to najdu s cz titulkama ? :D na youtube je to jen anglicky.. :D jinak to absolutne zabíjí :D xD má ho Ron malýho ? :P

1811

Odpovědět

Dalšíííííííííííí :)

180

Odpovědět

Bože,já jsem ale kráva! :D

180

Odpovědět

Bo že to je blbost :D Ale upřímně bych se podívala na celej ten film :DD

192

Odpovědět

Příjde mi to jako znechucování filmu těm, kteří ho ještě neviděli

1810

Odpovědět

umírám smíchy :D:D:D:D:D:D:D

180

Odpovědět

Super video, baví mě ty jejich hlásky :-D

180

Odpovědět

dokonalý !!! :D

180

Odpovědět

Luxus! :-D :-D :-D

180

Odpovědět

:DD nejsem moc zastánce parodií na slavné dilmy...příjde mi to ponižující... ALE TOHLE JSOU FAKT BORCI TO SE MUSÍ NECHAT!!! :D :DDD

180

Odpovědět

co to je za divnou hůlku?

180

Odpovědět

tie ksichty v 1:16 :D :D :D :D

180

Další