Harry Potter a Záhada Blair Witch

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:903
Počet zobrazení:11 736

Dnes tu pro vás máme další video od Pistol Shrimps. Harry, Ron, Hermiona a Blonďák s Bruneťákem se v něm vydají za záhadou čarodějnice (nebo možná čaroděje).

Přepis titulků

V říjnu roku 2009 v lesích blízko Bradavic při natáčení dokumentu záhadně zmizelo pět studentů. O rok později byla nalezena následující nahrávka. Lidi, dostal jsem skvělý nápad, který nemůže selhat. Teď dávejte pozor. Vydejme se do lesa a najděme Blairskou čarodějnici. Koho? Blairskou čarodějnici. Nebo čaroděje, nebuďme sexističtí.

- Chcete jít? - Jo. - Jo. - Ne. Paráda, jdeme do toho! Usměj se do kamery. Rone, usměj se. Začalo to jako nevinný výlet. - Slyšel jsi o čarodějnici Blair? - Samozřejmě, jsem skřítek. Moc díky za zastřižení, Hermiono. Prý je ta čarodějnice kočka. To já musím být tím, kdo zabije Harryho Pottera.

Nemůžete prostě odpovědět na otázku? - Co se to tam děje? - Nic. Byl to Ron. Ale brzy se to změnilo v něco temnějšího. Harry, někdo nás sleduje. Vedle kostela. Fuj, on masturbuje? Ahoj, Harry.

Myslím, že vím, kdo to je. Nemusíš se bát, kluku. Nejsem nebezpečnej. V lesích ale číhá něco mnohem nebezpečnějšího než dávní milenci. Tady to je. Hrob Blairské čarodějnice. Hluboko v lesích se obrátili proti sobě. Myslel jsem, že víš, co děláš! Myslel jsem, že ti Brumbál řekl něco užitečnýho! Ne, naser si, Rone!

Myslíš, že nevím, jaký to je? - Ne, nevíš, jaký to je! - Je to tvoje chyba! - Tvoji rodiče jsou mrtví! - Naser si! Nemáš žádnou rodinu! Drž hubu! Nechte toho! Mám u sebe zbraň! Mám u sebe zbraň a nebojím se ji použít! I tak se ale pokoušejí mít co nejnormálnější dovolenou. Harry, říkám ti, je naprosto bezpečný plavat v noci pod ledem ve strašidelném jezírku.

- Jdi do toho. - Jo, jdi do toho, Harry. Strašně se bojím. Harryho duch dělá vtipy o mámě. Tvoje máma přiznala, že by měla radši mě. Bojím se. Fakt se bojím. Harry Potter a Vyvrženci z Bradavic Záhada blairské čarodějnice nebo čaroděje Pochopitelně tu zůstává ještě jeden problém, Panebože, to je ta čarodějnice!

Ta je ale šeredná! - Tak ne. - Jo. - To je jenom Ron. Již brzy Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto zase úplne až tak super nebolo.

62

Odpovědět

Hmmm, slabší kousek :(

2613

Odpovědět

Ten konec :D :D "Ta je ale šeredná -Tak ne, to je jenom Ron." :D

422

Odpovědět

I'm so startled. -Randy Marsh

201

Odpovědět

Ve skutečnosti to poprvé bylo právě v Záhadě Blair Witch..

Ten díl v South Parku je pouze parodii na to (jak tam líta Randy s kamerou a každému svítí do držky)

200

Odpovědět

Přeložte prosím olympic rivalry! :)

202

Odpovědět

Víc videí od nich! :D

296

Odpovědět

Neumím si představit, že by se s tím dalo ještě více vyhrát :D Skvěly nápad a tak neuvěřitelně dobře zasazení Pistol Shrimps jsou v tomhle díle dost uvěřitelní :D 10/10!!

356

Odpovědět

Sakra, ti by měli natočit/napsat další díl Harryho Pottera, aspoň by to bylo koukatelné.

2730