Dalších sedm filmů o Harrym PotteroviThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:709
Počet zobrazení:8 278

Společnost Warner. Bros se rozhodla prodloužit filmovou sérii o Harrym Potterovi neobvyklým způsobem - chtějí rozdělit poslední čtyři minuty prozatím posledního filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 na několik samostatných celovečerních filmů. 

Přepis titulků

Společnost Warner Bros. oznámila rozdělení závěrečných čtyř minut posledního Harryho Pottera do dalších sedmi filmů. Více ve Star Fix s Madison Daly. Slyšíte správně, čarodějové a mudlové, úspěšná série o Harrym Potterovi ještě nekončí. Warner Bros. se chystají rozšířit závěr Harryho Pottera a Relikvií smrti - část 2 na vlastní epickou sérii celovečerních filmů. S plánovaným využitím již natočených záběrů z různých úhlů, rozšířených verzí a počítačové magie bude studio schopné s jejich pětimiliardovou sérií pokračovat nejméně do roku 2019.

Pojďme se podívat na první trailery. POSLEDNÍ MOMENTY FENOMÉNU POKRAČUJÍ... KAŽDÝ DETAIL TAK, JAK JSTE HO MĚLI VIDĚT FILMOVÁ UDÁLOST TRVÁ A TRVÁ PO GENERACE HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI - ČÁST 2: ČÁST 2 Fanoušci mladého čaroděje jsou nadšeni příslibem dalších filmů.

Konečně točí celý film o tom, jak si Harry Potter povzdechne. V knize je to hodně důležité. Už mám zamluvené lístky na všech sedm dílů, takže doufám, že nebudu muset v budoucnu pracovat o víkendech. Warner Bros.

už začali prodávat předměty s tématikou nových filmů včetně Hermiony, která se znepokojeně téměř dotýká své tváře z 2. části: 3. části a Hermiony, jak se skutečně znepokojeně dotýká své tváře z 2. části: 4. části a figurky přízračných šedých mraků hrajících důležitou roli v 2. části: 6. části. V případě úspěchu série se uvažuje o natočení několika nových filmů z pohledu vedlejších postav.

Třeba hráč famfrpálu v pozadí Vězně z Azkabanu. Co dělá, když není na obrazovce? Námět filmu. A co jeho koště, když ho zrovna nepoužívá? Jen chytá prach ve skříni? Další film. Ve zveřejněných dokumentech studia je i návrh na přetvoření Harryho Pottera a Relikvií smrti - část 2: část 8 na další sérii. Všechny filmy by tak tvořily asymptotu, kdy by se série blížila ke konci, ale nikdy by jej nedosáhla.

Madison Daly za Star Fix. Vypadá to na nový trend. Producenti filmu Zkažená úča s Cameron Diaz se rozhodli film rozdělit na nula části a nikdy ho nepromítat. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz ČTYŘI ZAMĚSTNANCI BANKY POSTŘELENI ČTYŘI ZAMĚSTNANCI BANKY POSTŘELENI PŘI ZPACKANÉM VKLADU

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lol ten koniec, to som uz vybuchol :D

240

Odpovědět

a co teprve dělá ta skříň když je v ní to koště? námět na další film :D

230

Odpovědět

Jen se chci zeptat. Opravdu se pise Herrym Potterovi (to ceske ovi na konci neresim) nebo Herry Potterovi

1813

Odpovědět

korsika: Snape není záporná postava:) ale kdyby rybařil, bylo by to zábavný :D nebo nějaký gril party s Voldemortem :D

221

Odpovědět

Mě se na Onionu nejvíce líbí ti moderátoři, jak to s vážnou tváří dokážou odříkat :D Jinak by bylo fajn kdyby HP pokračoval.. :)

221

Odpovědět

:D Dudley by mohl byt hlavni postava noveho dilu xD Uplne vidim tu jeho heroickou postavu =D A nejlip od mladi jako Harry potter 1 :-)

190

Odpovědět

Konec zabil :D

200

Odpovědět

No z pohledu záporných postav by to mohlo být fakt zajímavý ... třeba od Snapa... zajímalo by mě co dělá o prázdninách a víkendech, třeba rybaří :-D

250

Odpovědět

Sice to byla jen parodie ale já bych chtěl ty filmy z pohledu vedlejších postav!
Tedy koště bych možná oželel.

191

Odpovědět

Nebavilo mě to - bohužel, nevim proč.

1810

Odpovědět

Pohled koštěte ve skříni když chytá prach, perfektní námět, už jdu rezervovat lístky do kina :D

220

Odpovědět

další supr díl škoda jen že málo krve :/

192

Odpovědět

:DDDDD toto dali!! .....ale fakt by som sa kukla na to z ineho pohladu....ak to nespravia oni, ja v buducnosti urcite ;D

191

Odpovědět

To je strašně zajímavej nápad, podívat se na příběh očima jiné osoby než harryho! třeba nějaké záporné postavy, to by bylo!

191

Odpovědět

Pavel: Tady pán zase nepochopil. Na filmečcích od Onionu je nejlepší to, že se vždycky najde nějaký dement, který tomu vážně věří.

192

Další