Odhalení Justina BieberaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:921
Počet zobrazení:8 985

V tomto videu od skupiny The Onion se dozvíte, že popová hvězda Justin Bieber je ve skutečnosti pedofil v přestrojení.

Přepis titulků

Překlad: Jaecen Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Policie dnes zatkla popovou hvězdu Justina Biebera, protože vyšetřování odhalilo, že se nejedná o 16letého chlapce, ale o 51letého pedofila v přestrojení. S parukou a gumovou maskou se Michael Cote, narozen 1959, vydával za citlivého teenagera a psal nevinně vyhlížející písně jako Down to Earth a First Dance aby se obklopil dospívajícími dívkami a osahával je.

Zatímco se vydával za panice, cestoval po naší zemi a znásilňoval dívky ve všech 50 státech. Zpětně můžeme říct, že něco tak ďábelského, jako je Justin Bieber, mohlo být jedině výtvorem bezohledného úchyla. Kriminoložka Hannah Carrier tvrdí, že texty jeho písní dokazují, jak manipuloval tísíci naivních dívek pod zákonem. V písních se často objevuje motiv sdílení intimních momentů a zakázané lásky. Jsou to naprosto zjevné známky aktivního pedofila.

Pouhá myšlenka na to, co se odehrává v mysli Justina Biebera, mi nahání husí kůži. Pro zachování svého krytí vytvořil složitý příběh zahrnující kanadskou střední školu a najmutí prostitutky závislé na heroinu, aby se vydávala za jeho matku. Coteovi se dařilo zůstat mimo podezření, dokud nebyla zveřejněna na tmz.com tato fotka, která odhaluje jakési odlupování Bieberovy tváře při jeho vystoupení v Lousianě. A včera odhalilo policejní vyšetřování nahrávku, na které zpívá Cote doma bez své masky.

Neříkej, že mi došel čas. I kdyby to mělo trvat po zbytek mého života. Chlapcovým obětem přineslo jeho zatčení úlevu, ale nedokáže jim to vymazat z paměti fakt, že byly znásilněny syntetickým náctiletým úchylem. Tato 9letá dívka byla obtěžována Bieberem po koncertu v Moin. Řekla jsem mu, že musím jít, protože na mě čeká maminka, ale on mě popadl a řekl mi, že jsem jeho vysněný anděl.

A potom chtěl, abych ho celého počůrala. Odsedět si má 75 let, ale úřady tvrdí, že bude ve vězení skoro jistě zavražděn. A nyní vám prozradíme, které vyhynulé rostliny jsou dostupné ve sprchových gelech. Zlato, já na tebe počkám. Protože nevím, co jiného dělat. Neříkej, že mi došel čas. I kdyby to mělo být po zbytek života.

Já si na tebe počkám. Pokud myslíš, že už jsem v pořádku, tak to není pravda. Neříkej, že mi došel čas. I kdyby to mělo trvat po zbytek mého života. Už dlouho jsi mi nezavolala. Sarah Palinová se vrací zpět na Aljašku za potravou.

Komentáře (112)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kéééééž by :(

203

Odpovědět

Onion mám rád a J.B. nemusím, ale tohle mi přišlo jako dost hnusnej útok na jeho osobu. No tak působí poněkud guy, no a? Ačkoliv myslím, že by se celebrity měly být schopné zasmát sami sobě, tohle mi přijde už za hranicí, vždyť to už ani není satira, jak je u Onion obvyklé, jen útok.

1925

Odpovědět

Ten klip se starým chlápkem s Bieberovým hlasem mě dostal :D ... Ale fakt je, že kdyby to byla pravda, hodně lidí by si asi oddechlo ... Hlavně u té části, že bude v base nejspíš zavražděn. ;)

240

Odpovědět

Jaj,tak tohle se Onionu povedlo škoda že to není pravda (holky by si mě zase začli všímat ne vážně)

190

Odpovědět

Vůbec to nechápete.Není záměr aby tomu všichni uvěřili...jde to poznat že je to "fake" jak vy říkáte,ale o to tady jde.V tom je ten vtip.Myslíte že ste hustí když napíšete fake a zastanete se J.B.?:)

190

Odpovědět

Nevím no..podle mě to fakt fake je, páč Biber je fajn. Mysli si co chceš:-)

00

Odpovědět

Prosím uživatele Janinka a podobné hloué lidi aby se ji zdržovaly komentářů u videí protože komenty typu fake nevěřím a podobně jsou na pozvracení,kdy už pochopí že Onoin jsou jen lidí co paroduií,nebo taky myslíte že je world of world of warcraft ?

190

Odpovědět

Myslím, že víc než video mě pobavily komentáře typu: FAKE FAKE FAKE :D I přes neustálé připomínání, že to není pravda si stále lidi myslí, že je to doopravdy :D Kdyby si aspoň přečetli pár komentářů.....

190

Odpovědět

Néé to je čistá pravda. Šiřte toto poselství dál! :D

200

Odpovědět

Jinak si musíte ostatní uvědomit že každýmu se líbí něco jinýho, nikdo vám taky nemluví do toho co máte rádi.Je mi jasný že asi jediný lidičky co ho mají rádi jsou holky(podle nicků), ale každý musí mít svého idola.

180

Odpovědět

Janinka: je to jen FAKE. Tak že v klidu
já osobně Biebra nesnáším (ne že bych si přál zrovna tohle ale),je prostě divnej a na 16ti letýho kluka má dost vysokej hlas. Divim se všem lidem kterým se líbí (nic proti, každej má svůj styl)
The onion je skupina lidí co dělají parodie a virální videa na reálný podmět s vymyšleným průběhem a pointou

180

Odpovědět

to neni pravda je to fake!!!

1831

Odpovědět

Odkaz pro ty kterým to nefunguje s titulky

http://www.youtube.com/watch?v=Rc3jMoFJrBQ

180

Odpovědět

Lol ŽÍŽALA a Janinka inteligentní slečny v inteligetním světě xDDDDDDDDDDDDD

180

Odpovědět

Tak to je mazec :D Onion News jsou dokonaly :D

180

Odpovědět

.."A pak chtěl abych ho celého počůrala." Tak a čaj mi vytekl až nosem....:DDD

200

Další