Jak Disney vyrábí hvězdyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:800
Počet zobrazení:8 348

Disney má monopol na výrobu dětských hvězd. Dnešní zprávy The Onion odhalí, jak fungují genetické laboratoře, ze kterých pocházejí například Miley Cyrus nebo Zac Efron.

Přepis titulků

Pokud máte děti, je příštích pár chvil přesně pro vás. Tento pátek bude nejnovější várka hvězd, které byly vypěstovány v genetických laboratořích Disney, představena veřejnosti. Tracy, většina našich diváků už zná produkty pocházející z těchto laboratoří. Já je znám. Jak přesně se dá z ničeho stvořit Hillary Duff nebo Miley Cyrus? Dozvíme se to právě teď, protože je tu s námi živě jeden z hlavních genetiků z Disneyho laboratoří, doktor Andrew Roark.

- Vítejte, doktore Roarku. Podáváte tam u vás pořádný výkon. - Děkuji. Takže hvězdy, které vidíme v televizi, pěstujete přímo tady? Přesně tak, jsou tu pěstovány a navrhovány. Vpravili jsme jim zvýšenou schopnost pro zpěv, tanec a dokonce i pózování na fotkách. Než dorostou do požadované velikosti, jsou tyto dětské hvězdy připraveny na kamery, koncertní turné nebo na cokoliv, co s nimi Disney zamýšlí. To je prostě úžasné! Jak dlouho trvá vyrobit hvězdu od úplného začátku? Moc dlouho ne.

Používáme stejnou strukturu DNA pro všechny naše hvězdy. Poté jen doladíme drobnosti jako barvu vlasů nebo pleti. Máme tu pár snímků některých známých výtvorů, - které pocházejí z vašich laboratoří. - Ano, tohle je model 6831/A, známý jako Mitchel Musso, standardní mužský model s pigmentací třetího typu. Tohle je model 6831/B. Dali jsme mu hustší obočí a pigmentaci pátého typu. - Je to jako skládat puzzle!

- Přesně tak. Tady máme fotky nejnovějších modelů, se kterými se budeme hodně setkávat. Vypadá to, že máte idola pro každé dítě v Americe. To byl náš plán, Tracy. Je to pro naše spisovatele osvobozující. Například náš nový model Haley je zpívající a tancující snowboarďačka. Navíc je napůl Japonka, napůl Indka. Najít ji v reálném životě by bylo nemožné. To zní jako trhák! A co tenhle, není to Zac Efron? - Toho znám! - Ano, Zac je jeden z dřívějších modelů. Moje dcery ho zbožňují!

Vypadá tak skutečně! Osobně si myslím, že jsme mohli odvést lepší práci. Mohl by být víc lidský. Když se podíváte zblízka, všimnete si určité mrtvolnosti okolo očí. Je pro mě těžké se na něho dívat, protože vidím všechny svoje chyby. Mně přijde bezchybný! Zatím se dobře drží, ale v první várce se objevila chyba. Z toho důvodu předpokládáme, že Zacova kůže začne brzy odpadávat. - Ale ne!

Chudák Zac Efron! - Je to zkrátka úžasné! Děkujeme za to, že jste s námi strávil ráno. Nemůžeme se dočkat nových výtvorů z vaší laboratoře. Překlad: Foxii www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dokazou vsechno FAKT SUPER

200

Odpovědět

je to možné v dnešných časoch, študujem genetiku takže o tom viem

1831

Odpovědět

Ale nedoštuduješ, keďže vieš napísať tak stupídny komentár :)

280

Odpovědět

Pravda je tam někde venku. Helenu Vondráčkovou dělali genetici v Petrohradě z Leninovy bradavice.

180

Odpovědět

By mne zajímalo, kde vyrobili Justina Biebra a jestli je to finální verze :-D

BTW: Myslíte, že je nějak centrálně ovládají? Nebo byly všechny jejich "výrobky" nějak vychovány, aby byly zcela ovladatelné Společností?!

200

Odpovědět

Tak tohle bylo brutální :D už jen za tu kreativitu 10*

180

Odpovědět

Ondřej Vašíček: Ještě jsi zapomněl zmínit známou "The Pussy Factory", kde vznikly takové skvosty jako je Angelina Jolie (Model 6956 s dvojtou dávkou kolagenu v oblasti rtů a prsnimi implantáty velikosti D). Nebo kupříkladu Eva Mendez (Model 6954 -oproti Modelu 56 má zvýšenou pigmentaci a byl kladen důraz na formování pozadí) :)

180

Odpovědět

raizin, ty jseš vážně tragéd :D

190

Odpovědět

janik: Když pořádně prohledáš internet (a myslím tím opravdu pořádně), tak dokonce najdeš postupy, které se k takové výrobě používají. Nesmíš koukat na Wikipedii ani podobně profláklé stránky, ty v tom totiž jedou s výrobci, kteří chtějí zůstat anonymní. Proto ti taky nemůžu poslat odkaz, protože by mě našli, ale můžu ti říct, že veškerá dokumentace na internetu je. ;)

180

Odpovědět

janik: Dopingové testy ale nejsou schopny odhalit takto vypěstovaného jedince, ty zkoumají přítomnost nepovolených látek v těle, ale u těchto genetických mutantů v těle žádné látky nejsou, vysoká výkonnost je zakódována přímo v jejich DNA.

180

Odpovědět

KillAllDisneyMutants 26.2.2011 - 15:40
Souhlasím s tebou! :D Musíme to zničit! :D

180

Odpovědět

a co taková britney s., nebo justin t. - taky jsou od "Matella"

180

Odpovědět

Ondřej Vašíček: vsak v sporte sa robia rozne dopingove testy atd, cize tam je to dost nemozne

182

Odpovědět

janik: samozřejmě že je to legální. Existuje i továrna na výrobu holywoodských hvězd, nečekaně přímo v holywoodu. Dokonce se můžeš setkat i s továrnami na sportovce. Kde si asi jinak myslíš, že by se všude brali ti výherci olympiád? :) Snad si naivně nemyslíš, že jsou normální jako my zrození.

180

Odpovědět

To středisko musíme zničit lidi! Musíme se zbavit všech Disney mutantů které způsobují degeneraci mládeže! Kdo jde se mnou?

190

Odpovědět

loool tak to som nevedel ze existuje nieco take, je to vobec legalne?

184

Další