Chlapec hrdinně zmrzačil lupičeThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:820
Počet zobrazení:9 291

Ode dneška se můžete každé úterý v 7:30 těšit na nejžhavější a nejdůvěryhodnější zprávy od tvůrčí skupiny The Onion. Dnes se podíváme, jak se stal osmiletý Lucas Armitage národním hrdinou poté, co statečně bránil svůj domov před zlodějem.

Přepis titulků

Naším dalším hostem je pravý americký hrdina. A to je mu teprve osm let. Minulý týden Lucas Armitage statečně bránil vlastní rodinu a domov, když úplně sám zneškodnil lupiče za použití tatínkovy zbraně. Lucas a jeho otec Jack jsou teď s námi ve studiu. - Dobré ráno vám oběma. - Vítejte! Lucasi, můžeš nám popsat, co se stalo? Slyšel jsem hluk, vylezl jsem z postele a šel do kuchyně, kde má taťka zbraň.

Takže jsi ji našel úplně sám? Často ji vyndávám nebo se na ni jen dívám. Ale tentokrát jsi slyšel lupiče, že ano, Lucasi? Snažil se vás vykrást? Podíval se na mě, a když viděl, že mám zbraň... - dal ruce vzhůru a řekl: "Nestřílej, prosím." - Ale tys ho neposlechl, že ne? Věděl jsem, jak je to jednoduché. Jen zamířit a stisknout spoušť. - Přesně tak.

- A tos taky udělal! Střelils ho do nohy, není to tak? Prohnals mu kulku kolenem. Jo. Udělalo to "bang!" a pak už se jen svíjel na zemi a ječel. - Bylo tam hodně krve. - Lucasi, jsi vážně hrdina! Bulel a plazil se pryč, tak jsem ho střelil do zad. - Musíte být na syna vážně hrdý! - Jistě! Stál jsem nad ním a znova to do něj napálil. Alespoň jeden neřád už se nikomu dalšímu nevloupe domů! Nechtěl sklapnout, tak jsem mu ustřelil čelist.

Jak se to dělá, Lucasi? Buď prostřelíte spánky a zatáhnete, nebo střelíte z boku do lebeční stěny. - Má pravdu, je to nejslabší část lebky. - Vidím, že se v tom vyznáš! Jenže pak se zase snažil ječet. - Nepoučitelný! - Tak jsem mu prostřelil všechny prsty. Pak ztichnul. Jacku, vzbudilo vás to ječení? Pak jste volal policii? Vůbec ne. Probudil mě Lucasův smích. Nikdy se nesmál tak srdečně.

Byl jsem celý od krve. Rozetřel si ji po sobě. - Vážně? - Moc se mi ten pocit líbil. Tvá škola ti udělila cenu za statečnost, je to tak? Podívejme se na fotku ze slavnostního předání. Ó, Lucasi! Ty sis předtím ani nevyměnil tričko. - Neměl proč. Čestně si ho zasloužil. - Chci krev. Musel jsi mít z té ceny radost.

Chci krev. Á, teď se trochu stydí... Díky, Jacku, že jste k nám přišli. A Lucasovi děkujeme za jeho hrdinství. Přesně tak. A vy nepřepínejte. Po reklamě následují tipy jak odhalit, jestli váš zvířecí miláček pracuje pro CIA. DÁLE UVIDÍTE: NEJSTARŠÍ ATRAKTIVNÍ ŽENA NA SVĚTĚ SLAVÍ 48. NAROZENINY Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to někoho kdo by parodoval ty naše rádoby zprávy :D

250

Odpovědět

A koneckonců když si američani začnou dělat srandu z vlastních novin, nebudou ještě tak ztracení.

250

Odpovědět

To niekto:
Je to satira. The Onion paroduje americké zprávy, jako CBS, CNBC apod. My chytří si totiž rádi utahujeme z těch hloupých. Když ti na hlášku "Austrolopithecus s mozkem naruby řekl co" niekto odpoví tím kouzelným slůvkem "Co?", nemáme co dodat. Stupidita amerických zprav (jakožto nyní i těch tuzemských) je k smíchu. Chápu, když se ti ty vtipy na to nelíbí, ale nemusíš nás, co se rádi zasmějeme nad cizí hloupostí, hned odsuzovat.

To Ortuz: To s mazlíčky chci taky vidět. Zrovna teď mám podezření, že moje kočka je jedním z nich...

221

Odpovědět

:DD Takovej psychopat :D

Ale stejne bych rad videl tu reportaz jak zjistit jestli je vas mazlicek tajny agent CIA =D

250

Odpovědět

Ještě že je to fake proboha :D

200

Odpovědět

Vinetouuu: ty jsi ještě neobjevil (!) kouzlo jazyka českého, jako tvé kolegyně (!) že. Jsem (!) rád, že jsi sem přispěl a mohu ti alespoň trochu pomoci.

190

Odpovědět

Sem Rád The Onion je super hlavně kolegině co ještě neoběvily kouzlo internetů se nemohou nabažit

183

Odpovědět

malej dexter :D

210

Odpovědět

Héééééj to luxus :-D

185

Odpovědět

Pravý hrdina!
:D :D :D
U nás v čechách by se to taky šiklo, každou chvíli vidí člověk jistou menšinu krást a dělat bordel... stačilo by jen zamířit a stisknout spoušť .. hned by byl klid. :D

1916

Odpovědět

Před ním se radši jdu schovat! :-OOO

190

Odpovědět

Z něho se jednou stane masovej vrah !

193

Odpovědět

Pokud nevíte The Onion dělá parodie a FAKE reportáže takže tohle mě nepřekvapuje jako když byla reportáž že 3 lidé zemřeli při pojídání granátu takže .. :)

190

Odpovědět

cize teraz si potvrdil ze aj ty si uz bol nakazeny americkym dementizmom. ale nic si z toho nerob pri chrleni takychto blbosti do TV a vesani na net bude onedlho kazdy uz zblbnuty.

1811

Odpovědět

niekto: tvoje existence je dementní vtip :))) prosímtě zabij se, ušetříš tím starosti hodně lidem.

183

Další