Harry Potter vs. Voldemort

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:878
Počet zobrazení:9 750

Mám tu pro vás jedno skvělé video, ve kterém se Harry Potter utká s Lordem Voldemortem v nemilosrdné rapperské bitvě. Sledujte tento povedený souboj...

Přepis titulků

Harry! Harry! Harry! Jak se máte?Já jsem Jordan aka DJ River... a dneska mám pod taktovkoutuhle rapperskou bitvu. Dnes svedou dva největší kouzelničtí MCs souboj o osud celého kouzelnického světa. Místo kouzelnických hůlekpoužijí své hlasy. V tomto rohu je už nachystán... vůdce Brumbálovy armády.

Chlapec, který přežil aka Vyvolený... Harry Potter! Je čas, můj pane. V tomto rohu se vám představí... sám Pán zla. Není třeba ho jmenovat,ale stejně to udělám... Přivítejte tu mezi námi Voldemorta. MC Voldemorte, budete začínat.

Máte slovo, dokud se nezastaví hudba. Jsem ten nejtemnější čaroděj,co kdy žil. Podám si tě jako Cedrica Diggoryho. Mávnutím prstu tě povalím na zem. Bez Brumbála jseš jen ubohej usmrkanec. Jsem nejlepší kouzelnickej rapper,kterýho kdy uvidíš. Ty jseš jen zakrslej trpaslík bez maminky. Mám několik dušía dokážu oživit mrtvý.

Jestli si myslíš, že mě porazíš,tak se šeredně pleteš. Jseš jenom plešatá víla.To se tě mám bát? Odkrouhnul jsem baziliška, odkrouhnu i tebe. Mám kouzelnice ve třídě,mám kouzelnice na chodbách. Kdyby ses mi mrknul pod hábit,uvidíš koule jako sviň. Vyhrál jsem pár duelů,jsem taky mistr šachu. Na Bradavickým expresu mám platinový poklice. Nesaháš mi ani po paty.Já řídím kouzelný auta.

Už sis to na mě zkusila mám z toho jen jizvičku. Jo! Chudáčku Harry, je mi tě tak líto. Chybí ti tvůj strýček? Mamča? Taťka? No jasně, já je zabiljako tu tvou sovu. Tvý kámoše to čeká taky.Dělám to pěkně postupně. Vypadáš jako hromádka neštěstía máš trapnou hůlku. Proto jseš Hermioně úplně volnej?

Mejm kámošům se říká Smrtijedia v černý magii jsou borci. Vymažou tě z tohohle světa.Na to nemusíš mít čistou krev. Mě nemáš šanci najít.Jsem jako černej kouř. Radši se schovávášpod svým přiblblým pláštěm. Myslíš si, že jseš neviditelnej,ale já tě i tak vidím! Přiběhnu k tobě se svou hůlkoua udělám ra ta ta ta! Přestaň už kecat.Pěkně ti táhne z huby. Zuby jako náhrobkya místo nosu díry.

Místo hlavy golfovej míčeka ksicht jsi šlohnul ještěrce. Jestli se chceš líbit,měl by sis sehnat paruku. Nejdrsnější borce najdeš v Nebelvíru.Jedem na plnej plyn a nezastavíme. Až po mně půjdou mozkomoři,zůstanu v klidu stát. Načnu si máslovej ležáka zařvu: "Expecto Patronum!" Nas*at. Avada kedavra! Avada kedavra!

Proč jsem to neudělal hned? Ku*va. To bylo naposled! Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Voldemort byl lepší v rapu, ale Harry zase ve vzhledu ..
Btw: 00:55 Dr. Doom ??? =DDDD

220

Odpovědět

Voldemort byl lepší :D Harry na něj vůbec neměl :D Na konci se ukázalo,kdo je drsnější :D

240

Odpovědět

Není to špatný, ale tohle video je klasika: http://www.youtube.com/watch?v=Tx1XIm6q4r4
Není
tam nic moc co překládat, ale uvítala bych, kdybyste ho sem hodili, už jen kvůli tomu hodnocení by mě to zajímalo. :)

182

Odpovědět

Voldemort byl stejně lepší... :)

190

Odpovědět

Vskutku tuhá bitva ! ;-D ;-D

180

Odpovědět

tvl tam se rychle setmělo

180

Odpovědět

Voldemord se nepoved :D

1810

Odpovědět

Diváku, význam je stejný, tak vo co gou?

180

Odpovědět

nebo popř. nikdy víc...

187

Odpovědět

jen na konci never again neni "to bylo naposled" ale nikdy znovu jinak peknej preklad

1812

Odpovědět

To je boží :DD Já jsem to poprvé viděla bez titulků, ale tohle je boží překlad :)

180

Odpovědět

Naprosto geniální, to nemá chybu. Děkuji za video a za titulky :-)

180

Odpovědět

nevite nekdo pls od koho je to beat na zacatku?

181

Odpovědět

Tak to jsem tetda nečekal :D:D

180

Odpovědět

Tak konec mě dostal :D :D

180

Další