Gandalf vs. BrumbálEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:860
Počet zobrazení:10 683

V dalším díle Epických rapových bitev historie se proti sobě utkají dva největší kouzelníci fantasy světa, kterými není nikdo jiný než Gandalf a Albus Brumbál. Tak schválně, kolik fanoušků Pána prstenů a Harryho Pottera navštěvuje VideaČesky?

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE GANDALF BRUMBÁL Neprojdeš dál! Rapuju rychle jako Stínovlas. Zapiš si do Riddlova deníčku, šmejde, že tvá hůlka nemá proti mé berle šanci. Mikráky mi v rukách žhnou jako pochodně. Sáhni si na ten můj, Brumbále, a popálíš si druhou ruku.

Ty blázne, sundal tě Snape. Seš fakt bojovník na nic. Smrt tě jenom zabije, zato mě rozjasní. Tvá prdel je jak Gringottova banka, všichni ti tam pořád něco vkládaj. Každej ví, že nemáš ve skříni jen obyčejnýho kostlivce. Zapomněl jsem se zmínit o jednom proroctví, ve kterém jsem ti nakopal zadek zpátky ke Gandalfovi Šedému. Zkontroluj si status. Mně říkají ředitel, ty seš nic. Pěkná berla.

Kompenzuješ si tím něco? Preferuji společnost kouzelníků a jsem na to hrdý. Ty se snažíš vyhrát bitvy se dvěma tlustými hobity. Myslíš, že mě nějak zraní ti tví chlupatí přátelé? Počkej, až okusíš Brumbálovu armádu. Neměj mě za nějakýho lacinýho kejklíře. Na tvůj Fénixův řád ti může tvůj Fawkes kadit. Uvážu ti na vousech nový uzel tvýma vrásčitýma koulema. Já jsem ten raper, který všem vládne.

Tvoje kouzla jsou vtipy, kterým se nikdo nesměje. Když jsi bránil Helmův žleb, měls pěkně blbej škleb. Mdloby na tvůj ksicht, ty jeden camrále. Až to tady skoncuju, tak odletím jak na famfrpále. KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ? ROZHODNĚTE SAMI! EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (126)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vyhrál gandalf nenávidím zkurvenýho potra jenom další votrapa!

713

Odpovědět

"Prophecy forgot to mention this day" znamená "Proroctví zapomnělo zjevit tento den", váš překlad neodpovídá. Opět tvrdím, že tohle je moc velké sousto, protože se to přeložit úplně správně nedá. Např. "I don't give a Fawkes" naráží na fonetickou podobnost s "I don't give a f**k". Taky by se překlad měl držet předloh, tzn. "Já jsem jeden rapper, který vládne všem" atd. A jestli si dobře vzpomínám, Expecto patronum nebylo kouzlo na mdloby.

2915

Odpovědět

jasný Gandalf už jenom tím že ho smrt rozzáří ho porazil chudáka Brumbála a jeho armádu

406

Odpovědět

Velmi vyrovnané. Oba měli tři dobré zásahy. Gandalf ale využil navíc úvodní slovo a jeho útoky byly maličko kousavější.

407

Odpovědět

ten helmův žleb je upně blbě tam je totiž důl morie ty jedno pako PS:GANDALF VYHRÁÁÁÁÁLLLL tak mi vykuřte mí metalický koule

2536

Odpovědět

davam dambldor lebo to je pan a ta armada oproti tlstim hobitom nema chybu

2320

Odpovědět

ale na mě nemá :)

181

Odpovědět

však jeto v těch battlech vidět vždy kdo vyhrál ale jak myslíte tu to byl ten Brumbál ale trochu teda mě j**e že je tam za bUZERANTA :)

183

Odpovědět

Ako sam si dělal srandu! :D BRUMBAL a hotovo...

196

Odpovědět

Kto sa za mňa sakra podpísal? GANDALF a hotovo...

196

Odpovědět

*Brumbal.

1810

Odpovědět

To je teda náklad :D No pre mňa je víťazom jednoznačne Gandalf.

184

Odpovědět

jo, nevite kde se da stahnout tohle video s ceskyma titulkama?

184

Odpovědět

Gandalf je ten raper co vládne všem!
Pro mě vyhrál Gandalf!

194

Odpovědět

No podle mě nerozhodně :-D

183

Další