Harry Potter v 99 vteřinách

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 193
Počet zobrazení:13 370
Jon Cozart si na youtube říká Paint a tvoří různá hudební videa s vlastním textem. V tomto videu se pokusil shrnout ságu Harryho Pottera do 99 vteřin. Nezapomeňte si všímat "levého Jona", jak mění jednotlivé díly (mění se s tím i hudba).

Přepis titulků

Byl jednou chlapec jménem Harry předurčený být hvězdou. Jeho rodiče byli zabiti Voldemortem, který mu zanechal jizvu ve tvaru blesku. Hej, Harry, seš čaroděj! Harry jede do Bradavic, potkává Rona a Hermionu. McGonagallová žádá, ať hraje za Nebelvír. Draco je tatínkův mazánek, z Quirrella se stane nezaměstnaný, Brumbál zničí Kámen mudrců.

Ron si zlomí hůlku, Ginny je pryč a Harry je ve smrtelném nebezpečí. Tom Raddle skrývá hada uvnitř své obrovské tajemné komnaty. Harry nafoukne tetu Marge, mozkomorové přicházejí a ujímají se vedení. Lupin je vlkodlak, krysa je muž a vězeň je na útěku.

Použijí obraceč času, aby mohli zachránit vězně z Azkabanu, který je náhodou Harryho kmotr, taky to fakt nechápu. Harry se dostane do Turnaje tří kouzelníků s draky a jezerními lidmi. Ach ne! Edward Cullen je mrtev! On se vrátil.

Harry, Harry, začíná to být strašidelné, Voldemort je zpět a teď jsi revolucionář Harry. Brumbál, Brumbál, proč pořád ignoruje tvé pokusy se s ním spojit? Je donucen opustit školu, Umbridegová přichází, Draco je nástrojem. Děti se vloupou na ministerstvo, Sirius Black je mrtvý, jak jen to jde. Rozděl svoji duši, na sedm dílů celku.

Jsou to viteály. To je Brumbálův konec! Byl jednou chlapec jménem Harry, který neustále odolával smrti. Ale v poslední bitvě mezi dobrem a zlem možná vydechne naposled. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parada :-)
Jediny co mi vadi je, jak se usmiva kdyz zpiva Sirius Black is dead as can be. To se nedela.

31

Odpovědět

Líbí se mi, jak se to na konci vrátí zase na začátek. :)

50

Odpovědět

Mě se nejvíc líbí, jak píšete v množném čísle a on je jenom JEDEN! To je na tom ještě úžasnější!! :D <33 já miluju HP a tohle je boží.

392

Odpovědět

Nejvíc mě baví, sledovat ty jejich výrazy. Jsou úžasný! :)

291

Odpovědět

On je jen jeden:D to je na tom to nejlepší:D

342

Odpovědět

Edward Cullen je mrtev :DD

392

Odpovědět

Podle mě naprosto úžasný! Jsem extrémní fanoušek Harryho a todle mě dostalo. Mají to moc dobře vymyšlený. Bez rozmyšlení 10/10.

277

Odpovědět

Jenom poznámečka k překladu, 1:12 Draco's a tool bude myšleno slangově - Draco je osina v zadku, blb, zmetek, ... něco na ten způsob, nechám na překladatelově fantazii:).

204

Odpovědět

Přesně tak, tady je "tool" myšleno spíše ve významu "blbec".

213

Odpovědět

na druhou stranu, to že je Draco blbec, to už víme od jedničky, a v pětce ho umbridgerová využívala jako člena sboru, takže "nástroj" dává taky smysl.

241

Odpovědět

+Ridiana tretiu stranu, niekto by si mohol uz od jednotky mysliet ze Severus Snape je zaporak ;-)

20

Odpovědět

nic moc, 5*

19110

Odpovědět

To je prostě dokonalý!!! :D

266

Odpovědět

Na YouTube je to přeložené už přes rok společně s pánem prstenů v 99 sekundách ;) http://www.youtube.com/watch?v=lIryNELw43g

212

Odpovědět

Dost povedený. Hlavně se mi líběj ty pomalejší části. Ale celkově je to dobře zpracovanej originální nápad :)

194

Odpovědět

Len drobný preklep, v 00:29 máte "Tom Raddle" namiesto "Tom Riddle" ;)

1832

Odpovědět

teď nevím jestli se nepletu ale v češtině je to psáno jako Raddle.

212

Odpovědět

Jop, v češtině je to Tom Rojvol Raddle, jinak bych z toho Lorda Voldemorta nesložili ;)

242

Odpovědět

Ano, opravdu je v češtině přeložen jako Tom Raddle. :)

242

Odpovědět

Stejně jako je v češtině jeho prostřední jméno Rolvoj místo Marvolo. Je to kvůli tomu, aby vycházela přesmyčka "Já, Lord Voldemort" ve srovnání z anglickým "I am Lord Voldemort", která byla použita v Tajemné komnatě.

223

Odpovědět

Jediné co mě malinko mrzí že měli hudbu promíchanou (u 5. hraje hudba z 3. apod.) ale jinak vynikající, takže 9*
P.S.: Doufám, že tak jako všichni fanoušci muzikálového týmu Starkid i překladatelé napjatě čekají až (v roce 2013) vyjde "četení scénáře" (s písničkami, kostýmy a vlastně úplně vším, akorát mají v rukách text, na nacvičení měli jen 36 hodin) muzikálu A Very Potter Senior Year, posledního dílu A Very Potter trilogie, která měla na VideaČesky solidní fanouškovskou základnu. (P.P.S.: Holy Musical B@man! Je na Youtube s čes. titulky)

193

Odpovědět

Trailer na AVPSY (i z ukázkami přímo ze hry) http://www.youtube.com/watch?v=lIBaUztwQmE

191

Odpovědět

Tuhle písničku znám už přes rok, tenhle klučina je fakt borec. Já osobně k tomu překlad nepotřebuju ale jsem rád že to video můžu ukázat mým v angličtině méně zdatným kámošům.

2013

Odpovědět

Jo, tahle písnička se mi neomrzí. Jednu dobu jsem ji měla jako vyzvánění.

199

Další