Kdyby měl Voldemort asistentaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:6 837
Kevin má za sebou docela úspěšnou sérii videí, ve kterých úspěšně pomáhal různým padouchům – ať už Thanosovi, Bowserovi či Giovannimu. Zdá se ale, že pomoci Voldemortovi bude nad jeho síly...

Přepis titulků

Takže, Voldemorte, prošli jsme si společně kdečím. To ano, Kevine, to ano. Třeba když se ti nepodařilo zabít bezbranné mimino! Ve skutečnosti mě zničila jeho bezbranná matka. Doporučil jsem ji zastřelit. To by nebyla čistá prácička. A pak jsi taky rok žil na týlu jednoho chlápka. A to stejné mimino mě porazilo znovu.

Až na to, že mezitím trochu povyrostlo. Takže dítě. A kdo by zapomněl na to, jak jsi pomocí 12leté holky vypouštěl obřího hada a omylem sis nechal zničit část své duše! Nápad s deníkem by fungoval, kdyby nebylo těch zatra-- Ale žádný ze tvých zbytečně složitých a šíleně pitomých plánů, které pořád dokola hatí parta dětí, se nevyrovná tvému původnímu pitomému plánu – viteálům.

Co je na nich špatného? Tak si to shrneme. - Svou duši jsi ukryl v několika viteálech. - Jo. A všechny tyto viteály byly známé artefakty. S výjimkou tvého hada Naginiho! A pokud budou všechny zničeny, navždy zemřeš. Přesně tak. Proč jsi sakra jedním z viteálů neudělal zrnko písku, které by nikdo nenašel a nezničil?

Proč jsi na jeden viteál použil svého lehce oddělatelného hada? Dobře, sám uznám, že možná ne všechny moje plány byly dobré a promyšlené... Ty jsi zdaleka ten nejhorší kouzelný Hitler, se kterým jsem kdy pracoval. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář