Sám doma vs. Mike MyersRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 588

Jak si poradí Kevin s hororovým poděsem? A jak se bude dařit Marvovi a Harrymu u sousedů?

Poznámka: Mezi námi děvčaty (Freaky Friday), Záměna (Trading Places), Pravdivé lži (True Lies) a Ryba jménem Wanda (Fish Called Wanda) jsou filmy, ve kterých hrála Jamie Lee Curtis (představitelka Laurie ze série filmů o Miku Myersovi). Activie je tam pak zmíněná proto, že v reklamě na tento jogurt si tato herečka také zahrála.

Přepis titulků

Babičko, musíme pryč, Mike Myers se blíží. Tady jsme v bezpečí. Na tenhle den jsem náš dům připravila. Povolenky byly mastné. Hej, krůtí zadku! Jsem sám doma! Pokud mě chceš, tak si pro mě pojď! Marve, hele, do toho domu někdo jde. Jasně, Harry, musíme počkat, až ten kluk bude sám. Nebo můžeme vykrást tamten barák.

Pojďme na to. Co by se mohlo zvrtnout? Vítej zpět, Michaele. Nabít! Být tebou, tak sem nechodím. Raději po těch schodech nechoď. Pozor! A ku*va! Radši bych byl mezi námi děvčaty. Kéž by mohlo dojít k záměně.

Jsou to tu samé pravdivé lži. Honem, schováme se jako ryba jménem Wanda. Neměl jsem si ráno dávat tu Activii! To není schovka, ale past! - Marve, pomočil jsem se. - Já taky. Teď už jsme skutečně Mokří banditi. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář