Scorpionova rodinná posilovna

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:5 608

Získejte fyzičku a naučte se sebeobraně pod vedením Scorpiona! Tento žlutý bojovník není jen mistr Mortal Kombatu, ale především rodinný typ, který bude s láskou trénovat vás i vaše děti. Přihlašte se ještě dnes!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Stalo se vám někdy tohle? - Naval prachy! - Ne! Dost! Jsem bezmocná! Tak nedovolte, aby se to stalo znovu! Ahoj, jsem Scorpion. Dvanáctinásobný vítěz Mortal Kombatu a trojnásobný olympijský vítěz v curlingu. Díky staletým tréninkům v šesti říších jsem ovládl všechny bojové techniky od ninjutsu po krav magu.

A jsem připraven předat ti své vědomosti ve Scorpionově rodinné posilovně a dojo. Naučte se bránit v pravidelných týdenních kurzech pro dospělé. Využijte našeho odpoledního kroužku, kde vaše děti naučíme základům sebeobrany. Ve Scorpionově rodinné posilovně a dojo poznáte nadšené členy aktivní komunity. Můžete si tu najít přátele na celý život. - Skvělá práce, hoši! - Díky, mistře Scorpione. - Díky, senseii. - A teď ho dodělej. - Cože? - Dodělej ho! Promiň, Tylere.

- Výborně. - Fatalita! Bojové umění vás nebere? Nevadí! Nabízíme také hodiny zumby! Intenzivní kardio cvičení zábavnou formou. Jdeme na to, kolena vzhůru! - Skvělá forma, Sharon! Jde ti to! - Díky, Scorpione! - Potřebuju pauzu... - Cože?! Řekl jsem koleno vzhůru! - Naval prachy! - Ne! Dokonalé vítězství... Tak na co čekáte? Pospěšte do Scorpionovy rodinné posilovny a dojo.

Na rohu 11. a Lamarovy ulice, vedle Sub-Zerova zmrzlinářství!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měl bych tam zajít... ale nemůžu si pomoct, vžd když tu kolem, tak mě naláká ta zmrzlina :(.

301

Odpovědět

A prý o pár bloků dál je Gorův masážní salón.

130