Skeče asdf movie 15

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:975

Nová dávka blbin z oblíbeného kanálu. Za tip díky uživateli Rohlajz.

Poznámka: Tento týden místo nového dílu Epic NPC Mana zařazujeme skeče asdf, protože na kanále Viva La Dirt League aktuálně nejsou vydané žádné nové díly.

Přepis titulků

Chci se rozvést. Dobře, ale klauna si nechám já. Nuda. Hodnej pejsek. To teda ne. Jsem fenka. Copak byste rád? Abyste odešel z mého domu.

Ne. Lékař se zbraní. Je dost strašnej. - Bože? - Ano, dítě? Proč jsi na stromě? Zasekl jsem se tu. To není mlíko. Chci být mrtvý.

A co tvé další přání? Kůň s miminem. - Vrať mi ho. - Ne. Devadesát osm, devadesát devět, sto. To je nějak moc prstů. Polib mě, Johnny. Pick-up Johnny. Brouku, nekoukej na slunce.

Jsem nahaté! Tak co? U tebe, nebo u mě? Jsme u tebe. To vysvětluje, proč tu mám všechny svoje věci. Bavíš se, brouku? To je přísně tajné. Hádej co? Já tě miluju.

Humus. - Chceš si zatančit? - Nevím jak. Já taky ne. Aport! Pick-up Johnny. Co se děje, chlapečku? Opustila mě manželka. Dělá to děsnej kravál.

Hele, duha. Už ji pustili z lapáku? Zdrhejte. Pokud nejsem otcem já, tak kdo? Pick-up Johnny. Tohle je Steve. A tohle je jeho přirozený predátor, minová želva. - Čauky.

- Co to? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je prostě tak trapné, až je to vtipné :)
Je neuvěřitelné, že je s námi tento skeč již 15 let.

10

Odpovědět

A furt je to dobré :)

10