Podivné postavySouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 708
V Dark Souls a podobných hrách člověk často narazí na podivná NPC. Co ty jejich bláboly vlastně znamenají?

Přepis titulků

Táborák. A ještě někdo. Kdo je to? TÁBORÁK ZAPÁLEN - Haló? - Kohopak to tu máme? Musíš tu být nový. Jak to děláš? Nehýbou se ti rty. Budu hádat, taky jsi nemrtvý, že? Nejsi první, ale tady tě nikdo nespasí.

- To je divné. - Měl jsi zůstat hnít tam, kde jsi byl. Ale na to už je pozdě. Když už jsi tu, tak já ti pomůžu. Existují dva zvony probuzení. Jeden je nahoře, v kostele nemrtvých. A druhý je hluboko pod námi v ruinách města Blighttown. - Přines je oba a něco se stane. - Jaké zvony? Není to moc, ale mám pocit, že to tě nezastaví.

Takže mazej. Proto jsi přišel, ne? Do této prokleté země nemrtvých. Dobře… Dobře, pardon, můžeš to zopakovat? Jaké zvony? Kde? Cože to? Mám ti to zopakovat? Super. Přesně to jsme potřebovali. Další zvídavá duše. Pardon, nestihl jsem všechno, co jsi říkal.

Vím, že jsou tu nějaké zvony a někdo s nimi má něco udělat. Vypadám snad jako zas*aná knihovna? Máš příliš moc otázek. To není pravda, jenom jsem tě pozdravil. A pak jsi začal mlít o zvonech. Teď jsem víc zmatený než dřív. Umíš snad odezírat ze rtů, ne? Nechci si povídat.

Nech mě na pokoji. Fakt? Takže to je vše? Nic víc mi neřekneš? Řekni mi, co dělat. Jsi NPC, ne? Dej mi úkol. Dej mi misi. Kam mám jít? Vypadni odsud, ty šedivá čubičko. Dobře… Tak to tu asi budu muset prozkoumat. Sám. A uvidím, co najdu. - Díky za nic.

- Jdi do p*dele. Vypadni odsud, ty prázdná čubičko. Jo, vrať se, odkud jsi přišel. Do matčina lůna. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:01 říká myslím "ring them both, ne bring them both."

00

Odpovědět

totálně skvělý, přesný a dokonalý!

91

Odpovědět

ako keby to, ze postavy neotvaraju usta(polovica z nich aj tak mala prilby) bolo az take vynimocne v hrach

19

Odpovědět

+skavenTím spíš je to materiál vhodný k parodování, když se to děje i v ostatních hrách, ne? Navíc tady nešlo jen o ta zavřená ústa.

61

Odpovědět

+Xardassneviem, hram uz x rokov, a toto mi na parodovanie velmi nesedi. Souls aj tak nie su first person hry, takze detailne zabery tvari tie npc aj tak nemaju.
Skor tam je parodovatelne cibulove brnenie, hlavna postava v trenkach zabijajuca bossov, obrie zbrane, kotule...

a vo vseobecnosti vo vsetkych sucasnych hrach (okrem souls:) )
https://www.reddit.com/r/gaming/comments/e2ies/fps_map_design_then_and_now/

28