Silák SolaireSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:3 197
Někteří kamarádi ve hrách jsou trošku moc silní…

Přepis titulků

Pojďme na to. PŘIVOLAT SOLAIRA To není možné! BYL PŘIVOLÁN SOLAIR Z ASTORY Do háje, jsi to ty! - Zdravím, slunečný kámo. - Bože, řekl mi slunečný kámo. Tak jo, musím říct, že jsem poctěn. Prosím, je to šance na radostnou spolupráci, já jsem poctěn.

Bože, to je paráda! Úžo! Ty jo, jsem tu zaseklý už hodiny. S tvou pomocí toho bosse porazíme. To ano, slunečný kámo. Tak jo, takže můj plán je takovýto: Začneme tím, že mlhou projdeme spolu jako párek drsňáků. A pak zaútočíš zprava. Já zaútočím zleva.

Nebude vědět, kam dřív. A pak se budeme střídat. Když budeš útočit, já se budu léčit. Jo a hodím tam nějaké ohnivé bomby, tak si na ně dávej pozor. - Budu se řídit podle tebe, slunečný kámo. - Bože, to je taková paráda! Po hodinách frustrace mu konečně nakopu zadek! To bude epické! Ty a já, Solaire. Pojďme na to! Tak jo, připrav se na smrt. Jsem tu já a Solaire. - Bleskový úder!

- Do háje! Bleskový úder! VÍTĚZSTVÍ - Zvládli jsme to, slunečný kámo. - No, spíš ty. To bylo úžasné. Proti našim společným silám neměl šanci. Slunce budiž pochváleno! Tak jo. Trošku zklamání. Tak jdeme dál.

Hurá. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale choval se hezky.

130

Odpovědět

Už jsem čekal, že se mu vysměje jako ten první přivolanej :D

40