Přivolaná pomocSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 819
Někdy vám v Dark Souls a podobných hrách může přijít na pomoc nějaký kamarád nebo úplně cizí hráč. Je to ale vždycky tak docela výhra?

Přepis titulků

PŘIVOLAT POMOC Heleme se. BYL PŘIVOLÁN BOSSKILLA420. Páni, ty seš mi ale kousek! Tuhle zbroj jsem ještě neviděl. Jakou máš úroveň? Nezapomněl jsi na něco? No jo, jasně, pardon. To je lepší.

Připraven nakopat někomu zadek? Jasně. - Ty už jsi toho bosse porazil? - Jasně. Super, já se tu zasekl na několik hodin. - Fakt? - Jo. - Tohle je jeden z nejjednodušších bossů. - Fakt? - Jo, to ví všichni. - No jo, jasně. - Ty to teď hraješ prvně? - Jo. Roztomilé.

- Tak co bychom měli dělat? - Asi bychom toho bosse měli zabít. To jo, ale jak jsem říkal, jsem tu už několik hodin. - Moc nevím, co dělám. - To je zjevné. - Nejlepší bude… - Nepleť se mi do cesty a dělej to co já. Tohohle bosse jsem zabil tisíckrát. Vím, co dělám. Klídek, brzy se budeme koupat v jeho krvi. Jen co z jeho těla ukradneme jeho duši! Pojď na to! Tak jo, dobře, jdeme na to.

Tak jo, zastavil jsi mě tu na několik hodin. Ale tentokrát jsem si přivedl kamaráda. Připrav se na smrt! No tak! Ale ne. Ale ne, ne, ne. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A navíc, není to náhodou tak, že když si vyvoláte kamaráda, tak hra bosse nastaví na trošku těžší obtížnost?
Když pak kamarád zemře v prvních sekundách, máte na krku bosse, který je těžší než by musel být?

10

Odpovědět

Vskutku :)

10