Otřesné oblastiSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:3 843
Některé oblasti v Dark Souls se nedají označit úplně jako pohostinné.

Přepis titulků

Jo, Dark Souls. - Čau. - Dej mi pokoj! Jo. Takže… Před pár týdny jsem to naštvaný vypnul a už se nevrátil. Co jsem tehdy dělal? A jo, nemám dokončený úplně celý Blighttown. Tak jo, pojďme to zkusit.

No tak! A jo, Blighttown je otřesný. Ta vratká lešení plná psů, co dští oheň, tam klidně nechám jen tak. A každý otrávený močál si může nas*at. Takže co dál? Katakomby. Jsem už na ně na dostatečně vysoké úrovni? Uvidíme. Do p*dele.

Ne! Ne, na ty nejsem připraven ani omylem. Je tam tma jak v pytli a je tam plno neviditelných kostlivců… Zrovna jsem něco odemkl. Co to bylo? Zazvonil jsem na zvon a pak se otevřela brána do Senovy pevnosti, jo. Hra mě tam posílá, tak snad jsem na to připraven. Ne. Tudy, jo. Proč?

Proč by takovéhle místo někdy někdo vymyslel? Bože. Víš ty co? Zůstanu tady. Je tu hezky, je tu táborák. - A kamarád. - Jdi do p*dele! Jo. Nesnáším tě. Tebe osobně. Je*at tuhle debilní hru.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dark Souls jsem nikdy nehrál, ale podle jejich videí by mi za to ta frustrace nestála...

120

Odpovědět

Muzu poprosit o odkaz na presne pravidla pro konverzaci na tehle strankach, abych si mohl naprosto sam pro sebe zduvodnit vase zpatecnicke rozdavani shadowbanu a jinych, svobodu slova omezujících restrikcí?

515

Odpovědět

Byt to moje stranka, tak maš ban už za tento dotaz.

94

Odpovědět

+KalohAle ale, dalsi hrdina, ktery si mazanim komentu a vynucovani vlastniho nazoru bude utvrzovat svuj pohled na svet.
Vzdyt ano, vytvareni svych vlastnich echo chambers a tim ohybat verejne mineni mazanim urciteho druhu komentaru je vlastne krok vpred :D

419

Odpovědět

+ŽbleCos psals?

00