Přehnaně sebejistí nováčciSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:5 826
Tým Viva la Dirt League, který stojí třeba za sériemi Epic NPC Man, PUBG Logic, rozjel další sérii, tentokrát inspirovanou hrami ze série Dark Souls. V prvním díle se podíváme na totálního nováčka ve světě Dark Souls.

Přepis titulků

Dobře, tohle jsou teda ty Dark Souls. Že prý jste strašně těžké. No, to se ještě uvidí. Co je tohle? Debilní tutoriál. To nepotřebuju. Tak copak tu máme? Jasně, útok. Blok.

Dobře. Silný útok. Nějaké mávání štítem. Je*at, víc nepotřebuju. Pojďme na to. Má první oběť. Připrav se zemřít. Proč jsem tak unavený? JSI MRTEV Dobře, takže se tu hraje i na výdrž. Super.

Tak znovu. Dobře, přečtu si ten tutoriál. B je kotoul. To vím. - R1 je slabý útok. - No jo. - R2 je silný útok. - Jo. - Levý přepínač je odražení útoku. - Odražení? Aha, odražení útoku, jasně. Pojďme na to.

Blok. Odražení. Sakra. JSI MRTEV Dobře, to je frustrující. Odražení chce dobře načasovat. Tentokrát to vyjde. Blok. Odražení. Jo! Tady to máte, Dark Souls, zas tak těžké nejste! Jsem skvělý.

Jsem nejlepší na světě! Jo! - Vítej v Dark Souls. - Co to ku*va je… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediná věc která mi na Dark Souls přišla těžká bylo hloupé konzolové ovládání, které se při převodu na PC fakt nepovedlo. Reálně jsem se víckrát zabil nechtěným pádem než smrtí od nepřátel. Teď jsem zkoušel survival fantasy RPG Outward a dávalo mi to na p***l víc než první díl Dark Souls, a alespoň jsem nechcípal kvůli ovládání. PS: Fascinují mne hry, kde je úhyb kotoulem jako v Souls, zkuste si někdy obalit hrudník a nohy kartonem a na záda dát desku, pak udělejte kotoul a představte si, že v brnění a se štítem na zádech by to bylo mnohem horší, o tolik, že se u toho se z toho postava pravděpodobně zranila a nebo pak nevstala ze země.

91

Odpovědět

Jop, DS je výzva především kvůli špatnému ovládání na klávesnici, u DS3 je to už trošku lepší, ale stále lze vidět, že je to konzolová hra (a jistě se mnou budou i konzolisti souhlasit, že na ovladači nejde dobře hrát hardcore hry).
K Outwards bych zmínil ještě výbornou logickou/hardcore hru Legend of Grimrock II.

Potom ale nastává pravá zábava - mody :-)

01

Odpovědět

+brixousekLegend of Gromrock jsem hrál i když tedy jen jedničku, ale i když jsem se dostal daleko, nakonec jsem to nedohrál, nějak mne to neudrželo a nebo vyšlo něco, na co jsem se těšil.
Já konzole strašně nesnáším, protože pokazili už tolik her. Ale alespoň v poslední době u mne mají malé + když se na PC dostalo Horizon Zero down u kterého sice pořád vidím nedostatky které by u PC hry nebyly, ale jinak je to super hra a port se celkem povedl.

30

Odpovědět

+HMTDTaky nejsem zrovna fanoušek konzolí, ale Horizon Zero Dawn byla fakt super hra. Když jsme u super her, sice je to úplně z jiného soudku, ale Hades je pro mě asi nejlepší hra tohoto roku. Pokud vás baví roguelikes/roguelites (třeba Binding of Isaac), tak rozhodně doporučuju zkusit. A pak taky Ori a především Hollow Knight (za mě nejlepší hra roku 2017), který je Dark Souls žánrově dost blízko, přestože se tváří jako úplně něco jiného :)

20

Odpovědět

+XardassHádese mám na seznamu přání už dlouho a dokonce jsem teď zjistil, že měl hodně nominací v hodnocení her roku. Fakt už se na něj těším, jen do konce roku už na něj čas nebude, vychází toho moc. Koukám, že vychytáváte samé chuťovky, Oriho mám rozehrátého, ale momentálně jsem spíš na vlně RPG a procházím sérií assasins cread od počátku, jen čekám na slevy které jistě brzi příjdou abych dokoupil další díly. Nějak jsem nevěděl co hrát při čekání a (nesmějte se i když mám v knihovně) desítky super her, nakonec jsem skončil u Genshin Impact a i když ten grafický styl není můj šálek kávy, ta hra dokáže zabavit.

00

Odpovědět

+HMTDAC nejsou a nebudou RPG hrami. Novější díly mají RPG prvky, ale do klasických RPG titulů mají daleko asi tolik, jako já do New Yorku.

10

Odpovědět

+ZazaJá vím, že to někdo nebere jako RPG, ale z mého pohledu už je tam RPG prvků dost. Ale pravda, díly které teď procházím jsou spíš na úrovni adventury.

00

Odpovědět

Ta pohyblivost v brnění není rozhodně tak zlá:
Mobility in Medieval Plate Armor/ Armour
Can You Move in Armour?

10

Odpovědět

+AmosNo náš známí by vám oponoval, 30 let se zajímá a provozuje historické souboje a z jeho pohledu dokonce ani to co se dnes prezentuje divákům není moc historicky přesné. Například většina brnění které si dnes někdo vezme na sebe je tak třetinové váhy než ta historická a často bývají upraveny právě pro lepší pohyb, aby z toho byla lepší show. A i kdyby měl někdo dříve zbroj která by minimálně omezovala pohyb, tak tehdejší rytíři nebyly žádní akrobati a v plátové zbroji by kotoul, dělali tak max pro pobavavení šlechty, nikoli v boji.

00

Odpovědět

Měli by zkousit Kingdome Come deliverance se všemi negativními perky. To by byl materiál na videa :-D

70

Odpovědět

Díky za překlad mého tipu :)

47