South Park: The Fractured But Whole - Nosulus Rift

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:8 316

Na konci roku nás čeká pokračování úspěšné hry South Park: The Stick of Truth. Vývojáři sequelu hledali způsob, jak hráčům přinést jedinečný zážitek, který je vtáhne do děje. Výsledkem je Nosulus Rift.

Přepis titulků

Zrovna jsem tu hru začal hrát, když jsem to ucítil. Nic tak silného jsem předtím necítil. Ten prd smrděl hrozně skutečně! Pohltilo mě to jako nic předtím! V South Park: The Fractured but Whole hrajete za nové děcko ve městě, hrdinu, jehož speciální schopností je síla jeho zadku. A jediný způsob, jak lidem umožnit tuto sílu pocítit na vlastní kůži bylo zajistit, aby ji opravdu cítili, dostat je přímo do centra dění.

Chtěli jsme přijít s něčím velmi skutečným a autentickým, co by hráčům umožnilo poznat sílu hlavního hrdiny. Před vydáním hry South Park: The Fractured but Whole na nás čekala velká výzva. Trávili jsme celé dny i noci tím, že jsme hledali nový způsob, jakým hráče vtáhnout do hry. Po desítkách prototypů se nám to konečně podařilo, Představujeme: Nosulus Rift.

Bylo to úplně jako by mi někdo prdnul přímo do obličeje. Říkal jsem si: "Sakra, je tohle skutečný prd?" Jak vlastně takový prd smrdí? Vzali jsme to vážně a najali si na pomoc ty nejlepší nosy. Svůj nos při tvorbě parfémů využívám v práci každý den. Ale najít pro Ubisoft to jedinečné aroma, to byla úplně nová výzva. Všichni jsme těžce dřeli, abychom ten "Prdfém" našli. Pocítil jsem na tisícovku prdů, než jsem konečně našel ten pravý.

Prďte skromně, smrďte velkoryse. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To nevymyslíš :D

11

Odpovědět

To jako myslí vážně? :D

42

Odpovědět


Odpovědět

Odpovědět

Hahaha, no to je úžasná sranda. Prdy! To je presne ten sofistikovaný metahumor, Monty Pythoni sa môžu ísť zahrabať.

105

Odpovědět

Odpovědět

Moment, po videu jsem byl přesvědčenej, že to je pozdní aprílový vtípek, ale po tomhle jsem už fakt na pochybách :D

141

Odpovědět

Ty vole to jako fakt? Taky jsem myslel že jde o apríla...

141

Odpovědět

To video vypadá tak neuvěřitelně ... že to nemůže být pravda ... a Alza se jen přidala k vtípku :D

00