Mac vs. PC : South Park styl

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:3 823

Jak to vypadá,když se spolu začnou bavit dvě platformy - Mac a PC? Na tomto výborném videu ve stylu South Parku od lidí z  qeecode.com se můžete podívat sami.

Přepis titulků

Nazdar, já jsem Mac. A já jsem PC. Hele PC, nezhubl jsi trochu? Jasně, že jo. Jsem na evropské dietě pro Windows,která zmenšila můj Media Player na nulu. Jediným vedlejším efektemje tenhle přízvuk. Ale teď můžu dělat tohle. Já jsem tak úžasnej.

Jasný, jseš nejlepší, PC. Macu, hrál jsi v poslední doběnějakou dobrou hru? Víš co, i když si na mněnezahraješ žádný hry, neznamená to, že jsemhorší než počítač. Lidi si pořád myslí,že jsem dost zábavnej. Jasný, leda jako těžítko. PC, ty jseš hňup. Nechápu, jak jsme spolu mohli býtna stejným stole.

Máš pravdu. Omlouvám se. Hele, nezahrajem si hledání min? Tak to je už je moc.Už nebudu podporovat tvoje soubory. Ale ne, tohle mi nedělej, Macu. Hej, co děláš? Ale nic, jen ti přeposílám jeden mail.JDI DO HÁJE, PC Měl by ses kouknout na přílohu. Doufám, že to bude porno.

Ha a máš to, PC. PC? Jen jsem si dělal prdel. Haló? PC, jseš v pohodě? A sakra. Ctrl + Alt + Delete? To ne, to ne.

Asi jsem ho rozbil. Radši bych měl zmizet,než se vrátí. A já jsem PC... Počkat, co se právě stalo? Ty ses mě pokusil zabít, ty zkur.... POČÍTAČE JSOU NA PRD Překlad: PlandaKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

PC : Doufám, že to bude p***o. :-D

200

Odpovědět

No co se Mac vs. PC týče tak mám radši song "Mac or PC Rap" od Pantlessknights

183