Cartman zpívá Ó svatá noc

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:607
Počet zobrazení:7 309

Tato scénka vznikla jako ukázka na desátou epizodu první série South Parku - Vánoční hovínko pan Hankey.

Přepis titulků

Dobře, děti, jelikož si Eric Cartman zřejmě nepamatuje slova "Ó svaté noci", dám jednomu z vás tenhle poháněč dobytka, a když Eric něco splete, prostě mu dejte ránu, dobře? - Vem si to ty, Kyle. - Super! Až budeš připravený, Ericu. Ó svatá no... To bylo za co? Nepodělal jsem to! Kyle, netrestej ho, dokud nezapomene slova.

Ó svatá noc. Hvězdy jasně svítí. Je to den zrození našeho milovaného spasitele. Ó svatá noc. Je to noc vánočních stromečků a dárků. To není správně, Ericu. Ježíš se narodil a tak si dáváme dárky. Ježíš řekl...

Tak jo! Padněte na kolena! A slyšte anděly, jak vás... varují. Ó nooooc božská. Moc pěkné, Ericu. Ó noc. Ó noc božská. Vidíte, pamatuju si to celé, a nebylo třeba... Chyba.

Páni, Cartmane. Ó noc. Ó noc bož... Dobře, Ericu, teď si to dáme francouzsky. Co?

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dabovaných je prvých šesť sérií no každopádne s titulkami je to lepšie. Niekto tu spomenul že pravý South Park začína jak Scott musí zomrieť. Nesúhlasím. Každou novšou sériou South Park uberá na svojej vulgarite, inteligencií a kráse zároveň. Každopádne je to ale najlepší seriál čo mohol vzniknúť :)

180

Odpovědět

1:13 husina až kdo ví kde

180

Odpovědět

tak ses ale kazdopadne s dabingem je to pekne o hovne

180

Odpovědět

no1bitch---nadabovanejch je 6 serii, konci tim jak se do ty serie vrati kenny a kdyz se ho zeptaj kde celou tu dobu byl, odpovi: jen jsem se tak poflakoval

180

Odpovědět

bulljoker...trochu si to pletes nadabovanjech je prvnich pet serii,ale ty by ani davat nemuseli pravej southpark zacina az dilem scott tenorman must die! :)

188

Odpovědět

na Coolu nepojede. Nemají práva a potvrdili to. Podle neověřených spekulací má South Park Nova a nasadí ho na chystaný nový kanál.

182

Odpovědět

Painkiller: jo jenže oni to daj s titulkama(těch prvních pár serii co nejsou nadabovany) v takovej čas kdy se na to nikdo nemá čas dívat asi jako HIMYM :D

180

Odpovědět

Chtelo by to v cesku obnovit, nejlepe s titulkama na coolu. :D

180

Odpovědět

viktor:me se ta sebereflexe libi spis u nuly

183

Odpovědět

Wíčko99: tady :lol:
Není to jedno? :lol: :D :lol:

185

Odpovědět

Diablo: a kde je tvoje :lol: ?

182

Odpovědět

Cartmane, ty p**o uzená!

1916

Odpovědět


Odpovědět

Teď si to dáme francouzsky :D

185

Odpovědět

SOuth Park je legenda animovaných seriálů a Cartmen je můj idol :D

193

Další