South Park: The Stick of Truth se představuje

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:649
Počet zobrazení:6 279
Dle mého názoru byl jednou z nejzajímavějších her letošní herní výstavy E3 právě South Park: The Stick of Truth. Jde o RPG vyvíjené společností Obsidian Entertainment (o vzniku této společnosti se můžete více dozvědět v pořadu Historie herních společností) a vydavatelem je THQ. Hra bude sledovat zbrusu nový příběh známých postav ze seriálu a vtělíte se v ní do nového chlapce, který se právě přistěhoval do města. Mě hra zaujala především grafickým zpracováním, díky kterému se při hraní budete cítit jako při sledování epizody South Parku. Další zárukou kvality jsou také tvůrci samotného seriálu Matt Stone a Trey Parker, kteří na hře pracují.

South Park: The Stick of Truth by měl vyjít 5. března 2013 na PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Přepis titulků

Byli jsme zrazeni. Mír, který jsme kdysi znávali, se otřásl v základech. Nejprve přišli goblini, pak spoďároví skřítci, upíří děti, hipíci, krabí lidé. Potřebujeme spasitele, který zvrátí to, co bylo vykonáno. Já to udělám. Židi nemohou být spasitelé, pamatuješ?

Potřebujeme toho nováčka. Jakého nováčka? Minulý týden se přistěhoval do domu na Fullerově ulici. Nováček má moc, které ještě nerozumíme. Jak mu tedy můžeme věřit? NOVÉ SOUTH PARK DOBRODRUŽSTVÍ Pospěš si, nováčku! BUDE HRA Bojujte za hůlku!

V HLAVNÍ ROLI VY! Ku*va, do haj*lu! Ahoj. Kolikrát jste už sledovali epizodu South Parku a říkali si, že byste ji chtěli sledovat na své televizi, která je připojena k vašemu mobilu, který je ovládán vaším tabletem, který je připojen k vaší troubě a to vše, zatímco sedíte v ledničce.

Tohle dělat nebudeme. Děláme jen tuhle RPG hru. To v naší hře bohužel nezvládnete. Před pár lety nás oslovili, abychom vytvořili South Park hru a zajímalo nás akorát to, jestli dokážeme vytvořit hru, kde byste se cítili jako v epizodě South Parku.

A k tomu potřebujete, aby hra vypadala jako epizoda South Parku. Takže dost mizerně. Spolupracovali jsme tedy s Obsidianem, řekli jsme si, že chceme udělat tohle a nevěřili byste, jak těžké a časově náročné bylo vytvoření toho typického a levného South Park vzhledu, ale zvládli to. Přišli k nám do kanceláře, ukázali nám demo.

Začali jsme tam pobíhat a viděli jsme Cartmanův dům, a opravdu vypadal jako v seriálu. Pak jsme začali psát různé scénáře a řekli jsme si: "Dobře, potřebujete se dostat ze Stanova domu do Kylova domu." A po 15 letech práce na seriálu jsme zjistili, že netušíme, kde je Kylův dům. Vždycky jen dáme střih do Kylova domu, ale tentokrát jsme museli jít celou cestu.

A teď potřebujeme jít do školy, kde je škola? Strávili jsme tedy spoustu času samotným mapováním města. V naší hře jste nováčkem, který se přistěhoval do města, a snažíte se stát pátým členem čtveřice chlapců a být cool. A jako každou epizodu South Parku děláme i tuto hru na poslední chvíli, takže na ní musíme jít pracovat.

Vážně na ní teď jdeme pracovat, nelžeme. - Děkujeme vám. - Děkujeme vám. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stale perfektna hra. dvojka jej nesiaha ani po paty.
Taky ten boj s nedonosenym plodom Khloe Kardashian, alebo level Anal cavity.
to uz clovek nikdy nezazije

00

Odpovědět

Sakra, vypadá to parádně, těším se na to :)!

183

Odpovědět

CRAAAAB PEOPLE CRAAAB PEOPLE

181

Odpovědět

to znamena ze pristi zkouskovy asi nedam... :/ :D

202

Odpovědět

That's gonna be awesome! A to nemám South Park až tak v lásce ;)

187

Odpovědět

SHUT UP AND
TAKE MY MONEY! :D

206

Odpovědět

Paráda a vážně to bude na PC? To by byla konečně pořádná South park hra nejen na konzole, takže bych si jí konečně zahrál :)

192

Odpovědět

Zajímalo by mě jak tam zemře Kenny :D

202

Odpovědět

Mě by hlavně zajímalo kolikrát :D

201

Odpovědět

Kenny už hodně dlouho neumírá

190

Odpovědět

ti dva nás nesklamou, to se nebojím :D

197

Odpovědět

Tak to bych si jednou zahrát fakt chtěla :D ale čekat skoro rok.. :/

193

Odpovědět

"Židi nemohou být spasitelé..." Eric! Eric!
Doufám, že to bude tak dobré, jak to z traileru vypadá.

201

Odpovědět

Wow! 10 z 10ti. A dokonce je to i v žebříčku.

194