Spartacus: Krev a písek

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:3 345

Minulý měsíc se začal vysílat nový seriál Spartacus: Blood and Sand. Právě bylo odvysíláno 5 dílů a ti, kterým se líbily filmy jako 300: Bitva u Thermopyl a Gladiátor, by měli zpozornit. Zde se můžete podívat na trailer:

Přepis titulků

PŮVODNÍ SERIÁL OD STARZ Budeš vystavennešťastným událostem. NEJTROUFALEJŠÍ SERIÁLV TELEVIZI Stín Říma je ohromný. A ty pod ním zemřeš.Za hučení davu. Proč jsi tady? Protože jsem věřilv čest Římana. -Máš ženu.-Odvedli ji, když si přišli pro mě.

Dokážu v lidech vidět věci,které oni nedokážou. Já jej rozfoukám, zažehnu. Kolik můžu bys zabil,abys znovu držel svou ženu? Zabil bych je všechny. PŘÍŠTÍ LEDEN Gladiátor... se nebojí smrti. Přednosti gladiátorů seuplatní nejen na písku arény. Říká se, že jako milencito jsou dravé bestie.

Ať to zopakuje! JEDEN ČLOVĚK ZJISTÍ Mohu být spálen, spoután, zbit... nebo zabit mečem. ŽE PŘEŽITÍ JE NEJLEPŠÍ POMSTOU Chtějí krev. A také ji dostanou. OD PRODUCENTŮ NĚKTERÉ LEGENDY JSOU PSÁNY KRVÍ SPARTACUS:KREV A PÍSEK Člověk musí přijmoutsvůj osud...

nebo jím bude zničen. UVIDÍTE V LEDNU 2010 Titulky: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

vcera zomrel herec Andy Whitfield,co hral spartacusa vo veku 39 rokov podlahol rakovine :(

191

Odpovědět

Taky můžu doporučit absolutně boží seriál už se nemůžu dočkat druhé řady ikdyž je škoda že tam nebude tady tento herec spartacuse

190

Odpovědět

určitě doporujčuji celou první řadu, viděl jsem ji celou, je dobra jak s ENG tak s CZ dabingem...

191