Přání od Malvivienda

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:303
Počet zobrazení:6 342
Hoši z Malvivienda se rozhodli popřát nám k Vánocům epickým způsobem. Možná až příliš epickým… Pozn.: Video je z roku 2009.

Přepis titulků

Překlad: Jeroneemo www.VideaČesky.cz TÝM MALVIVIENDA SI DAL ZA ÚKOL POPŘÁT VÁM EPICKÝM ZPŮSOBEM. MOŽNÁ AŽ MOC EPICKÝM. RÁDI SI DÁVÁME VYSOKÉ CÍLE. CO TO BUDE? SUMA SUMÁRUM... NAKONEC NÁM VYŠLO TOHLE... Banderíéři!

I když jste jen banda feťáků, hašišáků a zasraných hipíků, následujte mě pozřít pár lahváčů... do pekla! Ano... - Je znát, že do sebe pořád cpe koule, co? - Blbeček. Peklo! - Co říká, kámo? - Co to meleš, vole? Prej peklo, ty vole!

Je tady kosa jako kráva. Ještě k tomu oblečenej jako buzík. Já se z toho poseru. Jaká zima ty homokládo? Právě proto jdeme... do pekla! No, alespoň jsme hezky nařachaný. - Winstrol! - Vypadáme fakt dobře. Do pekla! Vůbec, brácho. Mě neukecáš. Ve Spartě to stojí pěkně za hovno, co?

My jdeme domů. Jsou Vánoce. Jasně, jdeme! Tady je to všechno... Tady je to konec. Jdem se nacpat cukrovím, kámo. Jdeme na cukroví! Zastavit! Bude maso? Jo! Tlustý?

Ne, ale nějekej špek se najde. Máme i melouny. Tak dobře. Ale zítra tady ve stejnou dobu! Za úsvitu! NAKONEC JSME SE ROZHODLI PRO NĚCO VÍCE KLASICKÉHO... Takže jsme tady v New Yorku, kde zůstaneme celé Vánoce, ale... chtěli jsme vám popřát hezké svátky.

A mnoho zdraví, pánové! Za nedlouho jsme zpátky na place. A tohle... V lednu nebo tak... ke konci nebo... víte jak... nahrajeme poslední díly seriálu a ještě předtím možná nějaké newyorské překvápko. Když zbyde čas, dobře? Klid v duši, eh? Hezké svátky. Střih!

Tak jo, pánové. Zítra v půl jedenácté, dobře? - A tohle bylo vlastně k čemu? - Mám úplně dřevěnou nohu! Mám už po krk těch fotbalových dresů!

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uz to jsou zase skoro tri mesice, stejne jako cekani na minuly dil..budeme si muset zvyknout na 4 dily Malvivienda za rok, bohuzel :( .ale hlavne, ze bude! Doufejme, ze tvorime dostatecne velkou fanouskovskou zakladnu, aby stalo za to dal prekladat :)!

190

Odpovědět

budou tady jeste nekdy nejake dily nebo uz je konec?....po te co jsem si zvykla na pravidelnost tohoto serialu, je nejaka nekonecne dlouha pauza:(

180

Odpovědět

Velmi výživné!

180

Odpovědět

vynechali ni uno ni dos ni tres.. si no tres.. :(

180

Odpovědět

ako vizual dobry, ale inak nic moc, podla mna, nejak do toho nedavali dost emocii

192

Odpovědět

máme i melouny :D to zabil

181

Odpovědět

Docela to ujde. Máte v plánu překládat druhý díl Mortal Topic?

182

Odpovědět

Naprosto úžasný, nejlepší je ta část se spartou :)

186

Odpovědět

Feliz navidad y feliz aňo nuevo :D

182

Odpovědět

Zhovadilost, škoda překladu takových blbostí....

1829

Odpovědět

Trapný

1820

Odpovědět

Díky za překlad, paráda jako vždycky :D :D :D :D

1912

Odpovědět

Zurdíček nemá rad dresy?! :DD

184

Odpovědět

no, je to lepší než moje PF-ko, ale u toho aspoň nikdo nic nečeká, tady mě to spíš zklamalo, obvzlášť když mají možnost si s tím tak pěkně vyhrát.

1817

Odpovědět

jsou to frajeři - a všechno to vzniká s minimálním rozpočtem :)

1811

Další