Tiger Woods je borec!

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:5 123

V roce 2007 zveřejnil na YouTube uživatel s nickem Levinator25 video, které upozorňovalo na závažnou chybu v golfové hře Tiger Woods PGA Tour 2008. Firma EA Sports se ve spolupráci s Tigerem Woodsem rozhodla na video zareagovat a dokázat, že nejde o chybu.

Přepis titulků

Mám tu nový ročník Tigera Woodse. Nejlepší hra na světě. Má jednu novou vychytávku.Můžete v ní stát na vodě. Podívejte. Levinatore 25, vypadá to, že pokládášstání na vodě za chybu ve hře. ŽÁDNÁ CHYBA. PROSTĚ JE TO BOREC.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V golfu je to jasnej mistr!!!

190

Odpovědět

Dpc proc to video nefunguje???

180

Odpovědět

není to ponoření hole testování stavu překážky? :-D

190

Odpovědět

Pro EA Sports tato hra představuje jednu z vlajkových lodí a zaplacení Woodse pro tento "důkaz" nepředstavuje takový problém vzhledem k zisku z prodeje hry. Navíc Woodsovi ze hry jistě nějaké to procento taky plyne takže je i v jeho zájmu aby se hra dobře prodávala, aby si nenaštval EA Sports pro další kšefty apod. (i když teď si to rozházel na všech stranách s nedávnou milostnou aférou :-D). Přesto ovšem nechápu že místo toho aby tomu típkovi zaplatili za nalezení chyby a následně vydali opravu tak budou tvrdošíjně (a s posměchem) tvrdit že problém neexistuje. Přitom je u (ne jen) počítačových her tak běžné vydávaní záplat. Důležitá je totiž podpora ze strany výrobce než stoprocentní bezchybnost (ta se totiž ani nedá u počítačových programů nikdy zajistit).

197

Odpovědět

prostě je to borec? :-D že by konkurence pro chucka norrise? :-D;-)

180

Odpovědět

V popisu videa se píše: " As a response to a fan video from Tiger Woods PGA TOUR 08, Tiger Woods and EA SPORTS demonstrate that the "glitch" Levinator25 thought he found in the game, is not a glitch at all."

Samozřejmě to nemusí být pravda, ale přiznám se, že tak hluboce jsem to nezkoumal. :-)

210

Odpovědět

Ehm. Tohle skutečně EA natočila k obhájení bugu ve hře? Nejedná se o parodii či sestříhání? Protože jest li ne a Woods se k tomuto skutečně upsal, tak u mě klesl na samé americké dno.... a že to je vskutku velmi, ale velmi hluboko. :D

Leč jako vtípek od EA bych to pochopil. Sice drahý (Woodsův honorář), ale povedený.

205

Odpovědět

mooc hezký :D

180

Odpovědět

:D:D:D:D:D Já ho miluju

180

Odpovědět

Jo, Ježíš byl černoch.☺

181

Odpovědět

skorpion: Jasný, ale zase na druhou stranu, kdo by si jen tak zaplatil Tigera, aby takovouhe kravinku natočil? :-D

181

Odpovědět

A teď sakra nevim...tak je t fikce nebo real? Jako osobně to samozřejmě považuju za fikci, ale jestli se takhle bránila EA, ta by si asi takovou obhajobu bugu nedovolila ne.

193

Odpovědět

Chlapec se asi koukal na Princeznu ze mlejna :-D

180