Reklamy vs. realita 4Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:6 287
Po delší době se na VideaČesky vrací Cyprien se svou sérií Reklamy vs. realita, ve které se zamýšlí nad tím, jestli by i reálné situace vypadaly tak idylicky jako v reklamách. Sekunduje mu francouzská youtuberka Natoo.

Přepis titulků

REKLAMA Věděl jste, že v Crédit Mutuel zavádějí pro poradce nástroje AI? U nás AI slouží poradcům, ne místo nich. REALITA Věděl jste, že v Crédit Mutuel zavádějí pro poradce nástroje AI? Proč se s mým tátou bavíš o bance? - Myslela jsem, že je to zajímavé. - Není. - Je mi to ukradené.

- Však jasně. - Nemůžeš se s ním bavit o počasí? - Je mi to fakt jedno. REKLAMA Dnes má Pérette pro svého mlékaře překvapení. Novou smetanu od Bridélice, opravdovou revoluci. Konečně svěží chuť v trvanlivé smetaně. REALITA Pérette má pro svého mlékaře překvapení. - Co děláte?

- Ochutnejte. - Co to je? - Bridélice. Nechci žádnou Bridélice, smetanu prodávám. - Je ale lepší. - To jako vážně? - Přišla jste mi říct, že je ten hnus lepší než má smetana? - Je krémovější. - Chcete mě připravit o práci? - Pracák čeká. REKLAMA - Posaď se. Já zatím… - Dobře. Voní to skvěle. Nezapomněl jsi, že jsem vegetariánka? - Jasně že ne. - Lidi často zapomenou a pak dostanu omeletu. Promiň, je to bezlepkové?

V průměru v kuchyni strávíte 39 412 hodin. REALITA - Takže tohle asi taky nejíš, co? - Ne, promiň. Ale dala bych si vodu. Jo, to mám. - A je demineralizovaná? - Vypadni odsud. - Jasně, promiň. - Táhni! - Pardon. REKLAMA - Kam jdeš?

- Změnila jsem banku. Vyrážíme na víkend do Říma. - Ale… - Čekám v autě. Proto miluju svou banku. REALITA - Kam jdeš? - Změnila jsem banku. - Vyrážíme do Říma. - Ale pořád máme manko. No jo. - Takže nikam nejedeme. Jdeš spát? - Jo. REKLAMA Často se mě ptají, jestli je první týden zdarma opravdu zdarma.

Ano, je zdarma, abyste si to vyzkoušeli. Je zdarma, abyste věděli, že to funguje. REALITA Je to zdarma, protože víme, že nebudete chtít nic vracet. Je otrava vám něco vracet. Pořád chodit s balíčky na poštu. Ne. A za vaše výdaje. Je to zdarma, protože se nám to vyplatí. REKLAMA TECHNOLOGIE JE ÚŽASNÁ, KDYŽ NÁS SBLIŽUJE.

Technologie Skynfeel, inovativní materiál. REALITA Oni si to tam rozdávají. Co? To ne. - No jo, nasadil si šprcku. - Co? Chci se podívat. - Ne! REKLAMA Mám ráda gnocchi, protože jsou moc dobré. Mám rád gnocchi, stačí orestovat. REALITA Mám rád gnocchi…

- Tati, proč házíš gnocchi na zem? - No jo, proč? Měly zůstat na pánvi. - Ale teď jsou na zemi. - Já vím, házel jsem je moc zvysoka. Ale proč je tam nenecháš sklouznout? No jo, já vím, dělal jsem to jako v tý reklamě. - A už dost, objednáme pizzu. - Jo! REKLAMA Můj taťka je opravdu drsňák, chová kuřata bez antibiotik.

REALITA Dobrou chuť. To je mé kuřátko? Je mrtvý. Byl to můj kamarád! - Sněz to kuře! - Proč jsi ho zabil, tati? - Je to tvá chyba, nemáš se s ním kamarádit, sněz ho! - To není fér. - Sněz ho! - Jmenoval se Coco. - Trpěl, když jsem ho zabíjel. REKLAMA A po neklidné noci v Alicině hrdle přichází vlna dráždění z jihu spolu se svědivým deštěm. REALITA A po neklidné noci v Alicině hrdle přichází vlna dráždění…

Co to včera Alice dělala? Fakt? Počkej, kolik že jich bylo? REKLAMA Tady nejsme ve Versailles. Arthure, tady nejsme ve Versailles! REALITA Tady nejsme ve Versailles! Ne, protože jsme v Grenoblu. Zhasínejte, tady nejsme ve Versailles!

- Kam jdeme? Do Versailles? - Ne. REKLAMA Nikdy nechrápu. Tady máme důkaz, babi. Můžu to nějak napravit? - Je to těžké. - Do toho, babi, jo! Nutella, den s úsměvem. REALITA - Nikdy nechrápu. - Tady je důkaz, babi. Jak to můžu napravit?

Své veškeré jmění odkazuji… svým vnoučatům. - A nezapomeň na vilu na Korsice. - Nezapomenu. REKLAMA To Paul. Chce se rozejít. Musím si s ním promluvit. - Půjčíš mi auto? - No jasně. Pro Peugeot 108 uděláte cokoliv. REALITA To Paul.

Chce se rozejít. Musím si s ním promluvit. Půjčíš mi auto? - Ne. - Ale chce se rozejít, musím za ním. - Můžu jet s tebou. - Ne, potřebuju jen tvý auto, tebe ne. - A jak se dostanu domů? - Taxíkem? - To je na hlavu. REKLAMA S Pingui víme, jak si udržet dobrou náladu. Tučňáčí chůzí. REALITA Tučňáčí chůzí. Co děláte u mě na zahradě?

- Viděli jsme Kinder Pingui. - To je mi fuk. Tohle je soukromý pozemek. - Jsme vaši sousedi. - No, jen jsme… - Ale mně je to u prdele! Běžte do sámošky na rohu, kupte si ho sami. - Dobře, volám policii. - Už jdeme. - Říkala jsem ti to. - A přestaňte s tou blbou chůzí! Přestaň. REKLAMA Mimořádná zpráva. Srážka vozidel ve městě.

- Musíte být v šoku. - Ne, jsem v pohodě. Ale s tím vším, co vás čeká, expertiza, opravy, ztratíte spoustu času. Vůbec ne, s MMA Mobilité Premium je to snadné a rychlé. Čas na reklamu. REALITA - Mimořádná zpráva. - Srážka vozidel. Musíte být v šoku. Cože? To jede živě? S tím vším, co vás čeká, expertiza, opravy, ztratíte spoustu času.

Proč mě točíte? Naboural jsem auto. Nechte mě na pokoji. Eric Zemmour by se prý k případu chtěl vyjádřit. Na jeho názor seru, běžte natáčet něco jinýho! Vypadněte, do prdele! Vypni kameru. Čas na reklamu. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U toho Peugeota jsem si říkal, jestli ho s autem nesrazí. :D
Pobavilo.

20

Odpovědět

... a to prase z Kofoly vidím každé ráno v zrcadle! :)

30

Odpovědět

Respekt překladatelce, překládat z angličtiny i z francouzštiny. A zajímavá i vtipná videa, děkuji :)

210