Otravné reklamyCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:5 294

Také na internetu pořád narážíte na nesmyslné reklamy? Cyprien vám v následujícím videu ukáže pět nejčastějších a nejotravnějších reklam. 

Přepis titulků

Dneska ráno jsem si na Megauploadu stahoval... Film z dovolené svých rodičů. Ne, to je vtip. Stahoval jsem film. Rád pohřbívám filmový průmysl. A viděl jsem, že se na Megauploadu objevují určité reklamy. A ztratil jsem víru v lidstvo. 5 nejlepších reklam. "Chceš mě vidět nahou?" Pozor, není to "chceš ji vidět nahou", ale "chceš mě vidět nahou".

Jako kdyby existovala holka, která je fakt hezká a takhle by si dělala průzkum. Dala by tam svoji fotku, aby to zjistila. Průzkum, který "vůbec" neovlivňují prsa přes půl fotky. Ale vážně, co je tohle za reklamu? Kdo by kliknul na ne? A i kdybys kliknul na ne, co se stane? - Ne. Gratulujeme vám, jste gay. - Jako vážně? Další typ reklamy, na který často narážím. Ten nejhnusnější a s nejvíce chybami.

"Tajemství zhubnutí je dostupně". Mohli si vybrat mezi "je dostupné" a "dostupně". Ale smíchali to dohromady a je z toho nesmysl. A následující věta taky není žádná sláva. "Shodila jsem 2 kila týdně tuku." Ne, bohužel nemůžeme dávat slova tak, jak nás to zrovna napadne. Je to pitomý, co? Další z debilních dotazů: "Chceš sexy přítelkyni?" Ne, chci nechutnou přítelkyni, která nemá zuby, je tlustá, má pupínky a strupy, skleněné oko a kulhá.

Proč? Dělají z nás blbce. Reklama na přípravek pro růst svalů. Shodneme se na tom, že reklama by měla lákat. Kdo by chtěl vypadat jako tohle monstrum? Ten, co to vytvářel, nepochopil smysl reklamy. K reklamě jsem chtěl dát tuhle fotku. Bože, brr!

Super, tohle tam dej. Věděl jsem, že to řekneš. A na závěr bude má oblíbená reklama. Pozor, je fakt skvělá. Koukněte na první větu. "Kdy naposled měl takovou sexy holku?" V té větě chybí slovo! To není možné, ti lidi si s tím fakt nedali žádnou práci. Tohle je první reklama, ve které chybí slova! L'Oréal.

Protože mi líbí. Střih! Chybí tam slovo, ale necháme to tak. Tohle bylo jen krátké bonusové video. Můžete ho sdílet na Facebooku. Má další videa můžete najít na cyprien.fr. Brzy na viděnou. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz A i kdybys kliknul na ne, co se stane? Tomáš Jedno.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář