Reklamy vs. realita 5Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:5 315
A je tady nová Cyprienova dávka francouzských reklam a jejich komparace s realitou, která je často méně idylická.

 

Přepis titulků

REKLAMA - Proč ne zámek? - Vždyť se bereme! - Proč ne kapelu? - A proč ne Knacki? - Proč ne Knacki? REALITA Zařizuju zámek, dýdžeje, kočár, ty jenom jídlo a přineseš Knacki? - Souhlasilas. - Protože to měl být fór. - Ale všem to chutná. - Kam jdete? - Jsem vegan. A já nejím vepřové, pardon.

- Ale bude dort! - Dort je taky z Knacki. - Jdi do háje! REKLAMA - Křup, křup. - A jak začínáte svůj den vy, mlsouni? Cracotte. REALITA Křup, křup. Křup, křup, chápu. Kéž by ses zakousl do mého sucharu. - To ty se spíš zakousneš do toho mého.

- Namažeš na mě svou marmeládu. REKLAMA - Máte alarm? - Ano, Verisure. - A co ta kamera? - Verisure. Spustí se, když tu bude lupič. Více na verisure.fr. REALITA - Máte alarm? - Ano, Verisure. A co ta kamera? - Vždyť o tom teď mluvila. - O kameře jsme nemluvili. - Proč ji máte?

- Patří k alarmu. Takže nás natáčíte od začátku, co? - Je to skrytá kamera. - Blbka. - Jo. REKLAMA Zatracený prach. S hadříkem je to dřina. Proto jsem přešel na Swiffer. REALITA S hadříkem je to dřina. - Co děláš? - To ten hadr, je to dřina. - Vezmeš to, zvedneš, utřeš a položíš.

- Takže vlastně Swiffer nepotřebuješ. - Ne, stačí být menší debil. REKLAMA Je to suché, žádnej stres. Like a Bosch. Účty jdou dolů. Bosch. REALITA - Co se děje, zlato? - Bosch je nanic. Nefunguje. Je úplně novej. Funguje dobře. Hele. Vidíš?

Musíme zavolat do servisu. Na talíře už nesahej, dobře? - Ještě jeden malej. - Ne. - Nechceš taky? - Je to sranda. - Dělej si, co chceš, žádám o rozvod. Jak chceš. REKLAMA Toto je můj tatínek. Jednoho dne mi řekl, že má taky tajnou zbraň. Své nové boty U-Power. U-Power.

REALITA - Co to je? - Můj syn si vzal mou botu do školy. - Děláte si prdel? - Ne, má referát. - Kdo dělá referáty o botách? Já vím. Mám ho dost, rozčiluje mě. - Máte padáka. - Chápu. REKLAMA Otevři, prosím. - Přestaň naléhat. - Pane jo. Nepodlehl jsi, zlato, jsem na tebe tak pyšná! Styk s nakaženým nebo pozitivní?

Důležité je se opravdu izolovat. REALITA - Lucasi, otevři. - Běž pryč, prosím. - No tak, jen dvě minuty. - Ne, přestaň naléhat. No dobře. - Dobrý, je pryč. - To byla tvá holka? Řekl jsem jí, že jsem se setkal s nakaženým, tak jsme v klidu. Co tu teda dělá? Chtěla se ujistit, že se neuvidíme. Nech to být.

Nepodlehl jsi, zlato, jsem na tebe moc pyšná. - Jsem na nás pyšnej, zlato. - Miluješ mě? - Miluje tě hrozně moc. REKLAMA Vydejte se vstříc bezpečnosti online s nejlepšími nabídkami od NordVPN. REALITA NordVPN používejte k ochraně dat i změně lokalizace, abyste se dostali k více obsahu na Netflixu nebo k formuli 1. Tohle ale není parodie na reklamu, že ne? Ne, tohle je opravdová reklama.

- Jseš hustej. - Já vím. Klikněte na odkaz níže a dostanete velkou slevu a dárek. - Buď budete spokojeni, nebo vám vrátí peníze. - Hustej. REKLAMA Řekněte ne vyhazování. Řekněte ano opravám. Řekněte ano Loctite. REALITA Je ekologické opravovat. Je to ekologické? Objednala sis jedno lepidlo a podívej na to balení! Přemýšlela jsi nad dopravou, kamiony?

To všechno pro jedno lepidlo, který mají v krámu? REKLAMA - Optika, dobrý den. - Máma potřebuje brýle, ale nemůže přijet. - Žádný problém, zajdeme k ní. Jdu za ní hned. - Optic 2000. REALITA Jdu za ní hned. Haló? Nedal jsem vám adresu. Doprčic, to je jí máma ukradená? REKLAMA Všichni mě znají a zbožňují. - Jo.

Nebudeme tu snad do noci, ne? - No já nevím. Justin Bridou, chuť sdílení. REALITA - Všichni mě znají. - Jo. - A zbožňují. - Nebudeme tu do noci. - Nevím. - Kdo to psal? - Já. Takže jsi napsal to, cos měl před nosem? - To fakt není vtipný. - V týhle hře si vymýšlíš něco vtipnýho, ne věc, co máš před sebou. Vymysli něco jinýho. - Talíř.

- To je ale debil. Tak stačí. Čau. REKLAMA Kolik bys řekl? - 220 000? - Kolik? - Míň? - Ne. Ne, KolikZaMůjMajetek.fr, Jeane-Bate. Můžu ti říkat Jeane-Bate, Jeane-Bate? REALITA - 220 000? - Kolik? - Odkud přišel?

Kdo jste, pane? - Tvůj kámoš, Jeane-Bate. - Tohle je soukromý pozemek. - Zavoláme policii. Policii ne! - Na rohu je vlastně blázinec. - Tak co, 110 000? 100 000. - Jo, jdeme. REKLAMA Co to děláš? - No, já… - No co? Neslyšel jsi o plastovém znečištění oceánů? - Je ti to k smíchu? - SodaStream připraví domácí sodovku. REALITA Co to děláš? - No, já…

- No co? Neslyšel jsi o plastovém znečištění oceánů? - Je ti to k smíchu? - Nechceš plasty? Tak fajn, odvezeme tvé panenky. A s teniskama z kartonu zaválíš. - Děláte si srandu? - Je ti to k smíchu? - Běž do pokoje. - Já děti nechtěl. - Byla to nehoda. REKLAMA Jseš v lese, paprsky světla se odráží od listí. Napětí na max. A vtom se objeví odnikud. Výborný. - Šílený.

- Divočák, kámo. Na honu vídáš šílenosti. Objevte svou přirozenost. REALITA A vtom se objeví. Výborný. Divočák, kámo. - Takžes ho odkrouhnul? - Jo, ale říkal jsem ti o lese, světlu. No to zažiješ na procházce a nemusíš divočáka zabíjet. - Takžes ho odkrouhnul? - Rád zabíjím zvířata, puškou. - Jde kolem a pif!

- Tak už to nedělej! Všem naháníš strach, když to říkáš. REKLAMA A co bys udělal ty, Sebe, se 130 miliony? Já bych… - Podělil bych se s váma. - Cože? Tys vyhrál? Jo, všichni jsme vyhráli. Všichni jsme vyhráli. REALITA A co bys se 130 miliony udělal ty? Podělil bych se s váma. Tys vyhrál?

Všichni jsme vyhráli. Ne, ne, ne! Přestaň, nikam nejdeš! Drž hubu, naval prachy! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je p******a...hned po třetí reklamě minimální hodnocení

318

Odpovědět

tak ja dám 5* aby ťa roztrhlo

111