Reklamy vs. realita 3Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:5 351
Jak by vypadaly reklamy, kdybychom je zasadili do reálného života? To nám již potřetí ukáže Cyprien.

Přepis titulků

Reklama. Úniky moči. Proč je dramatizovat? - Není to žádné tabu. - Popovídáme si o nich. Realita. Promluvíme si o únicích moči. To ne, díky, nechci. Ale jo! Úniky moči, mám je já, máš je ty... Není to tabu. Melanie, neviděly jsme se měsíc, radši bych mluvila o něčem jiném. - Víš, co mám teď na sobě? Ukážu ti to. - Ne, fakt to nechci vidět. - Pořád to teče!

- Super... Reklama. Moje první nakládačky byly skvělé. Opravdu velký a chutný kus. Realita. Moje poslední nakládačka byla skvělá, fakt to byl kus. - Poslední nakládané okurky, že jo? - No jasně. - Trvalo to celou noc. - Spíš dvě sklenice okurek. - Zavolám ti zpátky. Chceš se bavit o okurkách? Fajn. Tady je taková velká okurka. A já ráda dělám tohle. Reklama.

U Tati vše máš, u Tati vše máš. Realita. - U Tati vše máš. - Už mlčte! Už se to neříká. U Tati hubu drž, chápete? U Tati hubu drž, u Tati hubu drž. To není zlé. Reklama. S přáteli i rodinou hraj Slož slovo, kdo bude šampion ve Slož slovo? Realita. Slož slovo. - Kam jdete? - Hrát Fortnite. - Na TikTok. Tak jsme tu zbyli jen my dva.

Taky mě napadla hra... Jasně, Slož slovo! Koukni... ROZVOD. - To tam nejde. - Ale jo, jde to dobře. Reklama. - Sarah snila o kariéře na webu. Nevěnovala tomu žádné úsilí. Ale dnes večer se její život změní. Začne jí nový život. Realita. - Sarah snila o kariéře na webu. Nevěnovala tomu žádné úsilí. A můžeme říct, že dnes večer se její život fakt nezmění.

Bude dělat špinavou práci na neplacené stáži. A její šéf si jí ani nevšimne. Kariéra na webu? Ale prosím vás. Měla dělat radši účetní, ta alespoň k něčemu je. - Reklama. - Jé, máme nové sousedy! - Pobavíme se, řeknu jim, jaký máme rating. - Dobrý den! Realita. Jsem váš soused a rating mého domu je 1,8. - A co my s tím? - Nezávidíte? Nějak se sem už nechci stěhovat. Reklama.

S Engie máte moc udělat svět mnohem harmoničtější! Realita. Celé město je ve tmě! - Asi zavolám na policii. - Nesnáším elektřinu! Reklama. - Tady máš nulové kapesné, abys měla nulové výdaje. - To je cool. - Jo, koupíš si nula tenisek. Realita. - Tady je nulové kapesné na nulové výdaje.

- Přestaň! Myslím, že vaše nulová matka brzy přijde. - Tati, už je to rok, co tě opustila. - Já vím. Určitě to bylo proto, že mám nulovou práci. Reklama. - Snadná koupě s... - ProdejSvéAuto.fr. - ProdejSvéAuto.fr. - ProdejSvéAuto.fr! Realita. - ProdejSvéAuto.fr! - A střih! To je tvá výplatní páska. - Díky. - Můj plat je špatně.

- Myslíš, že jsi Jennifer Lawrence? Koukni na nás, musíme točit před zeleným plátnem. Máš štěstí, jasný? - Takže spíš ProdejSvůjZadek.fr. - Cos říkala? - Nic. - Přesně tak. Chlapi, balíme! Mákněte! Reklama. - Můžu se vás na něco zeptat? - Ano. - A tebe taky? - Kdo je nejzvědavější na světě? - No... - Takže kdo? Realita. Kdo je nejzvědavější na světě?

No tak, odpověz. Vytvoř větu, se slovy! Nechceš mluvit? Co si myslíš o Žlutých vestách? Co je to za rozhovory? Vystudoval jsem žurnalistiku! A co ten mikrofon? A teď se směje! S dětmi končím! Reklama. Mí rodiče se dřív báli koupit byt. Musela jsem zasáhnout. Řekla jsem: "Hej rodiče, Vinci Immobilier for You! Vy to neznáte? Realita. Hej rodiče, Vinci Immobilier for You!

Vy to neznáte? Co to tu vyprávíš? Vždyť je ti deset! - Co ty víš o nemovitostech? - Co ta malá říká? Naše holka nám radí, jak máme koupit dům. - Já se z ní zblázním. - Půjde do pokoje! Mazej dělat úkoly! - Co je to dnes s dětmi? - Paní chytrá. Reklama. Mám ráda holky. - Mami, tati, musím vám něco říct. Alexo, začni hrát mou píseň. Líbí se mi holky v Castel. Realita.

Mami, tati, musím vám něco říct. - Alexo, začni hrát mou píseň. - Světlo je nastaveno zeleně. - Ne, Alexo, začni hrát mou píseň! - V Ulánbátaru je právě 11 stupňů. Co se nám tím snažíš sdělit? - Alexo, hraj mou píseň! - Spouštím píseň Raclette. - Je tu večer s raclette! - Ne, to je Enzova písnička. - Líbí se mi holky. - My víme, zlato. Ale tohle je strašné. - Alexo, přestaň! - Stop! - Vypni se! Vypoj to!

Odebírej můj kanál, odebírej můj kanál... Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten název autobazaru je celkem slušnej jazykolam :-)

10

Odpovědět

boze to je penisina, ten cyprien uz neni co byval

18

Odpovědět

Kdyby měli v posledním klipu Jimboba, vykecal by to za ní a pak všechny poslal do p****e. Tut tůt. Asistent jak má být.

11