Reklamy vs. realita 2Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:5 084
Jak by vypadaly televizní reklamy v normálním životě? Na to vám již podruhé odpoví Cyprien.

Přepis titulků

Reklamy jsou divné... Prostě, jsou tu Reklamy vs. realita 2! Reklamy vs. realita 2 - Reklama. - Sešli jsme še v Sosh. - Sešli jsme se v Šosh. - Sešli jšme še v Šosh. Realita. Sešli jsme se v Sosh. Je to složité? Ne. Tak nás nemějte za voly, každý to umí říct. Reklama. - Máš Bueno? - Jo, poslední, máš smůlu. - Vzal jsi to dobře. - Co? - Máma ti nabourala auto.

Kinder Bueno... Realita. - To je poslední. - Vzal jsi to dobře. - Co? - Máma nabourala auto. Cože to udělala? Jsi fakt píča! Nesnaž se, všechno vím! Nikdy jsem si tě neměl brát, věděl jsem to! Vím, že kluk není můj! Má tvůj blbej ksicht. - Chce jen žrát Buena a nic neumí. Do prdele! - Už nemám hlad. Do prdele! Reklama. Realita.

- Koukni, co jsem natočil. - Nic nevidím, je to rozmazané. - A jo. - Proč natáčíš automatické zavlažování? - Je to vodotěsné. - Je to k ničemu, jsi blbý. - Ale v 4K kvalitě. - Jsi blbý! Reklama. Skvělá chuť s Hertou. Realita. Proč ta šunka není v rolce a nejsou k ní cherry rajčata? Nechutná ti moje šunka? Tak já ti dojdu pro novou. Reklama.

Základem spokojeného vztahu je podle mě sdílení stejných hodnot. Realita. Základem spokojeného vztahu... je poznávání bohatých lidí. Přestaňme s blbostmi. Představte si, že bych byl s chudou. Nebo ještě hůř. S ošklivou! Ošklivá? Nikdy! Bohatí zůstávají s bohatými. - Reklama. - Firma potřebuje čas, firma potřebuje čas. - Proč zpíváte? Realita. Firma potřebuje čas. Do prdele, v bance se nezpívá!

- Vypadněte! - Pardon, to ta reklama... Reklama. Když hledáš byt, obrať se na Citya! Postarají se o tebe! Realita. Byt je skvělý, beru ho! Ne, to nejde. Vaše papíry jsou k ničemu. - Když hledáš byt, obrať se na Citya! - Držte hubu! Vezmi si své blbé papíry a vypadni! Nezpívejte.

Citya je na hovno. Reklama. Směju se, kýchám. A mám úniky moči. Našla jsem skvělou ochranu s tenkými vložkami. Realita. Směju se, kýchám. Mám úniky moči. Co to tu dělám? Chtěla jsem být herečkou, vystupovat. Recitovat Molièra. A ne reklamu na vložky. Co jsem provedla, že musím být tady? Našla jsem skvělou ochranu s tenkými vložkami Always Discreet. Pomozte mi, prosím!

A ty vložky jsou navíc fakt tlusté. Reklama. A co ty umíš se svými prsty? Realita. - Tobě se to nelíbí? - Já vůbec nevím, co to tu děláš. Už se to učím 10 let. Je to stylové. - Ne, za 10 let se naučíš hrát na kytaru. - To mi říkají všichni. Kurva, to mě tak štve! Ne, vlastně je skvělý to, co děláš. Reklama.

- Potřebujete peníze. - Mám banku. Realita. - Potřebujete peníze. - Ano. Proč se o tom bavíme na ulici? Přede všemi. Nemůžeme do kanceláře? - To je moje učitelka! Potřebujete peníze? - Přesně. - Utratila majlant za SMSky do reality show. - Všem to zavolám. - Do kanceláře, prosím! Reklama. Mykóza nehtů je nakažlivá a nehygienická. Okamžitě ji vyléčí Excilor.

- Realita. Dám na to lak a nikdo to neuvidí. Reklama. S mopem Swiffer vyčistíte celý dům. Realita. Vidíš, funguje to. Je to nechutný, nedá se tu chodit! - Ale mám Swiffer! - Přestaň! Reklama. - Účinný Cillit Bang! Realita. - Ta kuchyň je nechutná. - Ale mám Cillit! To ne, koukni se na to!

Všechno je špinavé a smrdí. Koukni se! Reklama. - A jaké si mohu vybrat? - Jakékoliv. V celém obchodě. - A tyto? - Ano, také. Realita. - A tyhle? - Ne, ty jsou moje. - Ale zrovna ty jsem si vybrala. Líbí se mi. - Ne, pusťte je! - Já si je ale vybrala! - Jste blbá! To jsou moje brýle! Pusťte! - To jsou moje brýle! - Ale já chci přesně tenhle model! Brzy budu mít 10 milionů odběratelů. Je to šílené, brzy 10 milionů!

Nezastírám, že připravuju speciální video. Bude to bláznivá věc, kterou jsem nikdy nedělal. Takové dobrodružství. Takže oficiálně vyhlašuji cíl 10 milionů odběratelů. Je to oficiální, zvládneme to! We can do it! To je to samé v angličtině. Spoléhám na vás! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak už má 13 mil. odběratelů, ten teda jede....

20